Лидл 137 - По женски...

  • 118 910
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 420
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
момичета, моля за помощ.
поръчаха ми лазерния нивелир от миналата седмица, а не го намирам. виждали ли сте го някъде в София? независимо къде. благодаря ви.

# 421
  • София
  • Мнения: 36
Честит празник, дами! Нахлувам с въпрос: някъде в София да е останала хлебопекарна?

# 422
  • Мнения: 27 491
Нашата душ слушалка е лед- на третия ред тази отляво. Да кажа, че за лед слушалките категорично не е вярно за 5-те вида струя- нашата е с 5 вида, но другата помня, че беше с 3 вида струя. Пусканите душ слушалки от средата на януари също като че ли бяха с по-малко от 5 вида струя...Нашата още не е монтирана, но по кутия пише с 5 вида.

# 423
  • София
  • Мнения: 527
Нашата душ слушалка е лед- на третия ред тази отляво. Да кажа, че за лед слушалките категорично не е вярно за 5-те вида струя- нашата е с 5 вида, но другата помня, че беше с 3 вида струя. Пусканите душ слушалки от средата на януари също като че ли бяха с по-малко от 5 вида струя...Нашата още не е монтирана, но по кутия пише с 5 вида.
И какво искахте да кажете все пак?

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 16:35 от az_pak_az

# 424
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Моята първа душ слушалка беше на 1 ред дясната.Изкара около 4 месеца и се спука отвътре по кръговете които се въртят.Имала съм случаи да се пукне слушалка от удар при изпускане но тук определено не беше така.Средната част изскочи, обяснявам си го с натрупан варовик вътре, да я е запушил и това да е дало налягане отвътре.В момента съм с една по правоъгълна пак от Лидл, но определено не е удобна, тежка и само една струя ми допада, останалите са някак много разпръснати и слаби.Та макар и с много функции една е исползваема.
Честит празник на всички дами.

# 425
  • Мнения: 27 491
Нашата душ слушалка е лед- на третия ред тази отляво. Да кажа, че за лед слушалките категорично не е вярно за 5-те вида струя- нашата е с 5 вида, но другата помня, че беше с 3 вида струя. Пусканите душ слушалки от средата на януари също като че ли бяха с по-малко от 5 вида струя...Нашата още не е монтирана, но по кутия пише с 5 вида.
И какво искахте да кажете все пак?
Не всичките душ слушалки (показани на снимката която  е постове над моя) са с 5 вида струя/функции. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 17:45 от dolce miele

# 426
  • Мнения: 18 973
При нас е много варовита водата и категорично не става да напръскаш слушалката с някакъв препарат и да я измиеш после. Аз я развивам и я пускам в кофа с гореща вода и много оцет. Вътре се натрупва много варовик и така се изчиства. В самите "бодлички", където са дупките за душа, също се натрупва и се запушват, та и само киснене не помага. Те са едни гумени и ги натискам една по една да хлътнат в пластмасовото тяло на слушалката, докато хлътнат и изскочат запушванията от дюзите. После пак кисна в гореща оцетена вода (може и със специален препарат), и така. Измивам, съединявам и вече си тече нормално. Иначе водата се чуди откъде да излезе и се поврежда или слушалката, или шлаухът.

# 427
  • Мнения: 27 491
А  дали няма опция за някакъв филтър който да се вгражда между шлауха и слушалката? Thinking
Иначе аз завързвам по-дебела найлонова торбичка около слушалката, а преди това съм я напълнила с много топла вода и много оцет и кисне известно време. Развиване не съм пробвала, но бих. Аз и ел. каната за гореща вода почиствам като първо я пълня с вода и оцет, кипвам и, ако има нужда, оставям да кисне и после пак кипвам. Ако не е много котления камък става и само с еднократно кипване на смес от вода с оцет. Не купувам специални препарати за каната.

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 18:10 от dolce miele

# 428
  • Мнения: 18 973
И аз не купувам специални препарати за каната, тъй като в нея топля вода и за бебето, и въобще за пиене. Не съм сигурна доколко биха се измили. Те най-ефективните препарати срещу котлен камък направо разраняват кожата на ръцете, ако се използват без ръкавици. При поглъщане не ми се мисли какво ще е.

Развивам я слушалката, много е лесно. В София не бях виждала такова чудо със запушване, обаче тук като я накиснах първия път, в кофата, в която я киснах, накрая имаше на дъното като пясък от събрания варовик. Това не виждам как би могло да излезе през дюзите, дори и да не бяха и те запушени.

# 429
  • София
  • Мнения: 5 547
Е да за София е нормално, водата е мека, няма варовик.

# 430
  • Мнения: 9 481
А  дали няма опция за някакъв филтър който да се вгражда между шлауха и слушалката? Thinking


Търсила съм, но не съм намирала такива..то на практика няма как да се сложи на стандартен шлаух-ще трябват 2 уплътнения..няма да може да се завие (но това са само мои предположения, де; ако намерите  споделете)

# 431
  • Мнения: 35 110
Да ви покажа букетите от цветята в Лидл
Скрит текст:

Тези червено- жълтите много бързо се скапаха.

# 432
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
и гербера няма да издържи дълго Sad
фрезиите бяха много добри, само с по едно две цъфнали, а с дълъг цветонос.
късметлийките дълго ще имат ароматна радост вкъщи.
Simple Smile

# 433
  • Мнения: 35 110
Розите не бяха много добре още като ги взех. Ама важното е, че до днес оцеляха Wink

# 434
  • Мнения: 1 511
Аз преди малко накупих цветя за букети за сестрите в яслата утре. Бяха останали само жълти лалета и бели и жълти фрезии. Но пък цените бяха 50% надолу. Взех и за себе си, разбира се Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт