Лидл 137 - По женски...

  • 118 952
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 279
Аз бях тази , дето сподели за жената със строителната маска...Снощи казах на ММ и той, къде на майтап/къде на истина извади тези...(беше си ги купувал за ремонтите на вилата) .
Скрит текст:

# 751
  • Мнения: 10 210
Хммм, доста добре ми изглеждат. Дали и те са изчерпани? 🤔Но май няма да стане с маска, ей сега чета, че германците се готвят 70% да бъдат заразените. А противогази къде се продават, Лидл няма ли да пуснат? 😃 С ръкавици и дезинфектанти ни снабдиха.

# 752
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 989
Той вируса по въздуха не се предава, а чрез контакт със заразени повърхности, та маската много не помага.

# 753
  • Мнения: 10 210
Еее, по света не лети, така е, но в България си имаме премиер, който каза, че "вирусът буквално лети във въздуха". 😂

# 754
  • София
  • Мнения: 5 547
Напротив баш по въздуха си се предава.
Въздушно капков път е заразяването.

# 755
  • Sofia
  • Мнения: 21 631
Напротив баш по въздуха си се предава.
Въздушно капков път е заразяването.
Абсолютно... то и по ония повърхности е от капки/слюнка.

# 756
  • Мнения: 10 210
Не знам да може да прелита, затова ни искат да стоим на метър един от друг. Сега си мисля как ще се оправям на опашките в магазина.

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 21 631
Онзи ден във Ф човека, който беше след нас на опашката, стоя на разстояние. Ние не се сетихме да стоим далече от предните. Wink

# 758
  • Мнения: 10 210
Според мен трябва да се подсещаме едни други. Няма нищо обидно. За всеобщо добро е.

# 759
  • София
  • Мнения: 5 547
Достатъчно е да кихне някой ,да видя как ще проследиш целият поток накъде е отишъл и къде е полепнал.
Пак четох статията , живее до няколко дни.
Но и аз не мисля че е нужна такава паника, нещо друго се крие с нея, но дали ще разберем.

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
Да помоля да не омесваме темите, че вече...където и да отворя да чета само за тоя вирус.

# 761
  • София
  • Мнения: 5 547
Жълтата ряпа днес каква цена е?

# 762
  • Мнения: 27 513
Представих си как в Лидъл пускат противогази- е, съвсем ще ги призная тогава. Joy
Реално, всяка една стока е пипана поне от няколко чифта ръце. С или без вирус.
Вчера едно семейство търсеше някакъв дядо или старец- "аааа, не търсим Този, а онзи намаления". Та ги светнах, че е Този, ама да дойдат в петък за намалението... Joy
Миленски, вчера при нас- 1,49 лв. Пишеше "ограничена нсличност". Grinning

# 763
  • Sofia
  • Мнения: 21 631
Да помоля да не омесваме темите, че вече...където и да отворя да чета само за тоя вирус.
Права си, ама това си е склоност на българина (може и на други, ама не знам статискика) от една страна, пък от друга това е ежедневието, не ами ежечасието... в момента. Wink

# 764
  • Мнения: 20 168
Долче, не знам за противогази, но още нямам отговор на моето запитване за мокри кърпи и дезинфектанти на входа, ни от Цоче, ни от Моче.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 08:52 от Lemy

Общи условия

Активация на акаунт