Лидл 137 - По женски...

  • 119 265
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 5 086
Значи в Китай отчетоха спад на емисиите заради вируса, но в България ще отчетем ръст, съдейки по липсващия боб в любимата ни верига. А олиото на Родна стряха ще рече човек, че е дезинфекциращ гел, та и него го няма. В потрес съм. Добре, че не ям макарони и тоалетна хартия, че и от това щях да се потреса.

Заредих пилешки гърдички, набарах тарелка от близо 2 кг. Heart Eyes

От новата брошура харесах зехтина в тенекия, но ще видя до кога му е годността, защото имам поне 4 литра турски, който уви няма нищо общо с гръцкия. Мисля да ида още за есенции, сушени домати, гъби за миене, а уикенда и за любимия фует Heart

# 871
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Пак ли почнаха да грабят?

# 872
  • Мнения: 6 333
Ами чакаме извънредно положение всеки момент, сигурно затова..

# 873
  • Sofia
  • Мнения: 21 694
Ами чакаме извънредно положение всеки момент, сигурно затова..
Мдаа...

# 874
  • Мнения: 25 781
Какво извънредно положение, то не е свързано със затваряне на лидъла.

# 875
  • Мнения: 5 086
Ами чакаме извънредно положение всеки момент, сигурно затова..
Мдаа...

Следя ситуацията с вируса от края на януари. Проследих Китай, сега следя зорко положението в по-засегнатите държави в Европа. Дори в Италия работят суперите и аптеките, макар да са само те. Не намирам смисъл. За мен е по-важно например, ако се запасявам, да е с дамски превръзки, че нали... душа ми е точно срещу тоалетната и ще се справя някак си и без тоалетна хартия.

# 876
  • Мнения: 6 333
Е не ги затвярят магазините, но паниката звучи по-силно на фона на думичките “извънредно положение”
За да не е съвсем извън темата-ще си помисля за гофретника другата седмица, особено ако някой сподели хубава рецепта за тесто😍

# 877
  • Sofia
  • Мнения: 21 694
Какво извънредно положение, то не е свързано със затваряне на лидъла.
Така де, ама като има част от населението, която не го вдява това... И те така.

Остават аптеките, хранителните магазини, ресторанти - това е Изнвъредно положение.

# 878
  • Мнения: 39 493
Забравих за пилешкото филе от днес.....Със сигурност вече няма да има от него. При нас липсваха солети, джинджифил, макаронести, домати в консерви(то прюре, то нарязани, то цели), за гелчета дори и не погледнах, а от боба в консерви- минимално количество. Жълтата ряпа е на 99 ст. но я
 бойкотирах.
Благодаря за инфото за силиконовата подложка и фолиото за печене. Исках да заменя хартията за печене, но май ще го реша, като видя фолиото на живо.

# 879
  • Мнения: 20 181
При нас заредили джинджифил но пък течния сапун беше изчезнал, ще речеш, че тоя народ досега не си е мил ръцете.

# 880
  • София
  • Мнения: 3 039
Ама каква е разликата? И двете са за многократна употреба. Гледам подложката е оразмерена, но има ли друга съществена разлика, която прави едната по- добра от другата? Мислех да си купя една от двете и да си ги ползвам редовно, както за печене на пици, сладки, така и за печени пилешки хапки, картофи....
Подложката е силиконова ,а фолиото доколкото видях е с тефлоново покритие.

blackisback,от кой боб си доволна? Че аз взимам  един насипен от едно магазинче в Бистрица и като отида все няма Angry.А ходя там специално за него.

От кое месо в буркани сте доволни? С тези ваканции не смогвам да готвя.

# 881
  • Асеновград
  • Мнения: 3 113
Преди час пазарувах, беше спокойно.Имаше и тоалетна хартия от всички видове и салфетки и носни кърпи. Само край консервите имаше повече хора от обикновенно но взимаха умерено, не мога да кажа че се запасяват.  Сега може да е настанала драма след обявяването официално на извънредно положение.

# 882
  • Мнения: 10 212
При нас заредили джинджифил но пък течния сапун беше изчезнал, ще речеш, че тоя народ досега не си е мил ръцете.
С прискърбие ще ти заявя, че това никак не е далече от истината.

Течният сапун от ХХL седмицата същият ли е като този от редовния асортимент или качеството е различно, имате ли наблюдения?

# 883
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
От гледна точка на размерите, според мен, силиконовата подложка може да се използва за печене в тавите на печката или директно върху скарата. Мен ме интересуваха две неща. Едното беше дали издържа на температурата и благодаря за отговорите. Второто нещо е дали печенето с нея ограничава изпичането отдолу и ако да - доколко?

# 884
  • Мнения: 5 086
Натуся, аз по принцип боб не ям и не готвя, защото после три дни плача. От бобовите само леща що-годе ми понася. Просто ми направи впечатление, защото навсякъде само за запасяване чета, та обърнах внимание. Боб консерва също нямаше на Раковски. От пилешкото филе - предоволно, но към 8:30 сутринта. Уикенда по всичко личи, че няма да пазарувам, че с това извънредно положение народът ще се втурне . Ние сме хоум офис за неопределен период, а магазинът ми е под носа, та ще ходя в по-екзотични дни и часове.

Общи условия

Активация на акаунт