Лидл 137 - По женски...

  • 118 793
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 4 557
И баница с локум става. Simple Smile

Добре, че минах сутринта. Прясното мляко драстично беше намаляло. Но то с тези бозайници вкъщи...

Не съм препълнила хладилника. Сега се чудя дали не трябваше да взема една идея повече от обичайното зареждане. Ама мина,няма какво да го мисля. Ще видим как ще е следващите дни.

# 931
  • Мнения: 9 124
Аз съвсем рано отидох преди работа  и пак имаше хора, ама се търпеше. Беше зареден магазина, после не знам.
Отидох, заради сиренето Милбона , което е на промоция днес. Бях си взела една кутия на 15лв за резерв при карантина уж, ама се харесва у нас и реших да взема и да се не чудя после за сирене. На 10 лв беше и ми е на сметка. Взех 4 кутии и на касата ми излиза редовна цена, добре че гледах какво се отчита. Като възразих и момчето натисна нещо си там и вика, че системата се забавила да отчете уж намалението, ама... то 20 лв ми е разликата. Та гледайте на място или после веднага в бележката нещата на промоция, където са.
Друго не купих, само за сиренето отидох. Май и събота, и неделя ще е на тази цена, ако не сте взели..препоръчвам.
Вечерта минах през Т-маркет, уж спокойно, ама като тръгнах да излизам вече затвориха магазина за влизане и отвън опашки. Там нямаше никакво месо, една ролка тоалетна нямаше, белина също, дори хляба беше съвсем малко , това към 19ч. Мляко имаше, но яйцата бяха изчерпани. Та..навсякъде е май така, но сутрин са заредени и утре почивен ден , ако ходите е по-добре да е рано, за да хванете каквото ви трябва.

# 932
  • Мнения: 27 432
Струва ми се малко вероятно да стигна до магазин през уикенда. Като знам, че ще е навалица...
Вчера се разхилих на излизане от Кауфланд Joy Излизаме, а един млад мъж влиза- с половината яке пред лицето си Joy Ама като влезе в магазина махна "защитата"- явно според него само  излизащите от магазина са носители на вируса Grinning А в магазина е едва ли не стерилно и безопасно. Голям смях.

# 933
  • Мнения: 35 106
Хич не в стерилно. Аз там лепнах миналата седмица грип. Не бях ходила никъде другаде, минах на бързо през Кауфланд и на другия ден дойде края на света за мен! Грип А мори яката.

# 934
  • Асеновград
  • Мнения: 3 040
Явно при нас в провинцията хората са доста по спокойни.ММ снощи късно бе решил да минава през Лидл заради храна за котката , ами имаше си стоки.Паркинга пълен, доста хора, но освен липсата на голямата Овца, друго почти всичко си имаше. На фона на снимките които виждам от другаде май тук не се запасяваме. Но че има паника има в квартално магазинче вечерта  бяха луднали , на фона че там със стекове не се купувало никога сериозно са усетили паниката.
Препоръчайте ми извара или сирене подходящо за печива.Рядко купувам / алергични сме, та всичко минава през термична обработка/ но сега като сме дълго в къщи ще меся та да има за плънка.

# 935
  • София
  • Мнения: 56
В лидл има ли порпускателен режим както е във фантастико ?

# 936
# 937
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Вчера на владислав във варна ни яйца (само пътпадъчи) ни лимони, ни моркови.. Абе нищо, добре че по-рано минах покрай лидл до амичи горе, че си купих сирене и мляко ухт.. Но тогава още хората, вкл и аз, не знаехме за ситуацията, беше спокойно заредено..
Патката правих половината на супипка, половината в керамичния  гювеч със зеленчуци, каквито се сетите,.. Първо запечатох месцето на тиган после хвърлих всичко в гювеча, оставих 3 часа, стана супер.. Месото се топеше, и супата стана бомба..

# 938
  • Мнения: 1 825
Хич не в стерилно. Аз там лепнах миналата седмица грип. Не бях ходила никъде другаде, минах на бързо през Кауфланд и на другия ден дойде края на света за мен! Грип А мори яката.

To тук заразата май ще протече като в Италия защото всички са се ненаяли и търчат в магазините да изкупуват стоките.Масовата истерия не води до нищо добро, а напротив....

# 939
  • София
  • Мнения: 56
По магазините е страшо… аз само минах през лидл да видя какво става!

# 940
  • Мнения: 35 106
Аз приключих с пазаруването на този етап Wink заредих най- необходимото.
Луканката станала 3.15, що не казвате. Една седмица да боледувам у дома и тя поскъпнала

# 941
  • Мнения: 108
Вчера посетих Лидл в кв. Борово, е няма такъв гъч.. За първи път виждам всички каси работещи,имаше почти всичко- меса, колбаси, млека, яйца с изключение на ориз, брашно, макарони. Цареше пълна лудница и хората, които зареждаха не смогваха на пазаруващите.

# 942
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Вчера ... Но тогава още хората, вкл и аз, не знаехме за ситуацията, беше спокойно заредено...
Както ние с ММ, така и други все пак са гледали още на 12.03 късните (00.30ч.  извънредни включвания на Нова тв, след заседанието на кризисния щаб или както там беше,  когато всичко стана ясно.

всички са се ненаяли и търчат в магазините да изкупуват стоките.Масовата истерия не води до нищо добро, а напротив....
Има обяснение/оправдание и затова  - не е реглементирано, ако примерно едно семейство няма близки в града и е под карантина, кой ще му пазарува.  Та така... Wink

Ние ходихме тази сутрин (Княжево), нямаше пропускателен режим и имаше умерно хора, но имаше празни секции - кисело мляко имаше малко, а брашното го нямаше никакво. Тези липси забелязахме ние, това ни трябваше.
Иначе си взехме хляб Живена (като се снабдим с брашно ще си правим хляб),  маслини,  прясно и кисело Пилос (взехме две кисело и останаха 3 броя от 3.6%то), взех и кокосови млека и пил. гърди (XXL опкаовка 1.500kg) - на първо време ще са дюнери, остатъка ще иде във фризера. Забравих яйцата и идея нямам как е положението при тях.

# 943
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 719
Преди 2 седмици, когато позаредих някои неща за вкъщи, касиерката в Лидл ме гледаше с присмех. Като имате предвид, че купих 3 бутилки олио и по 2-3 пакета леща, брашно, макарони, няколко буркана лютеница и краставички. И още неща, но пак в такова количество. Радвам се, че тази седмица мога изобщо да не ходя на пазар. Не разбирам защо е тази истерия. По същия начин не разбирам и защо народа купува като луд за Коледа и Великден, за 8 март, за Св. Валентин. Все едно няма да има утре и всичко е за последно.
От новата брошура бих купила брашно 1-2 торби. Имам пекарна и изразходвам  по 20 кг на месец. Цената ме устройва, стига да остане за мен.

# 944
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
... По същия начин не разбирам и защо народа купува като луд за Коледа и Великден...
Аз си го обяснявам с това, че са няколко почивни дни, хоарата са си вкъщи и се яде,  както би трябвало,  а не както в работно време  пропускат хранения.
Пък за сегашно запасяване си писах разсъжденията... Wink

Общи условия

Активация на акаунт