Лидл 137 - По женски...

  • 118 977
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Варна
  • Мнения: 10 790
След 12 ч ММ мина с колата покрай Лидл Владиславово, каза че имало голяма опашка. Пък времето навън е дъждовно, студено. Най-много чакащите да се разболеят от настинка.
И ми вика на връщане ако няма хора ще вляза. Познайте дали не скочих като дявол да му се карам. Joy Рано ни е още за пазар. Киса има още идеи за манджи от наличните продукти. Grinning

Към 13,30ч са били около 10-ина човека на опашката. Само е видял отдалеч, не е влизал.

# 1 651
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Още една молба имам...някой има ли опаковка от тези новите маслини ХХЛ каламата на Калина, да ми я снима, че ММ по снимки пазарува. Grinning Или на буркана големия пак с каламата, който е в постоянния асортимент?

# 1 652
  • софия
  • Мнения: 25 459
Скрит текст:
Каламон, постоянен асортимент.

Последна редакция: пн, 23 мар 2020, 18:24 от zvаnchе

# 1 653
  • Мнения: 343
Още една молба имам...някой има ли опаковка от тези новите маслини ХХЛ каламата на Калина, да ми я снима, че ММ по снимки пазарува. Grinning Или на буркана големия пак с каламата, който е в постоянния асортимент?

# 1 654
  • София
  • Мнения: 5 547
Още една молба имам...някой има ли опаковка от тези новите маслини ХХЛ каламата на Калина, да ми я снима, че ММ по снимки пазарува. Grinning Или на буркана големия пак с каламата, който е в постоянния асортимент?


Такива купих преди седмица ,защото не намерих онези в буркана.
Ами не ми харесват , някак кисели и леко на лекарство ми бият, в буркана са си най-хубави.

# 1 655
  • Мнения: 1 522
Ние пък много ги харесахме точно тези маслини от снимката. При нас във Велинград нямаше брашно дали е времнно по другитр дали има

# 1 656
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
С брашно беше заринато при нас, ама мая тц. Засилих се да взема 1-2 патици, че дребен основно тях яде, ама нъцкиии - поръчвали си от филиала, ама не карали тия дни :/

# 1 657
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Марго, Звънче, благодаря ви много. На мен тези без саламурата ми харесаха много, дано да има в магазина, че много маслини заминават особено покрай стоенето вкъщи. Simple Smile

# 1 658
  • Мнения: 25 739
Каламон в буркан са най добрите маслини в лидъл, за мен.

# 1 659
  • Мнения: 47 982
Аз пък взех намалена патица
Чудя се какво да я правя. Някой я беше пекъл от една страна с картофи, от другата със зеле. Измислям ли си? Ако има такава рецепта, моля за детайли
В нашия Лидл имаше планини хартия, вода и брашно. Мая в квартала обаче няма...?!?!?

# 1 660
  • София
  • Мнения: 3 022
Днес отодох в Лидъл Младост 4 след 17ч. имаше 3 човека отвън да чакат.Вътре беше спокойно.Не видях липси(за мая не съм гледала,не ми трява),даже имаше брашно Кастело по 2кг.

# 1 661
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 992
Не се ли продава брашно с мая заедно? Тук има и е удобно защото не си зависим от брашното или маята. Удобно е за пици, пърленки и от сорта. Аз такова ползвам ( макар рядко да меся, че се отраничавам от към тестени - любими са ми).

# 1 662
  • Мнения: 10 210
Не съм виждала да е заедно и слава богу, че има доста хора, които искат да ползват квас или сода...или нищо, само това липсва, да ми допълват брашното по тяхна преценка. Иначе има някакви смеси за нещо си, но не ги кръщават "брашно" само...поне не съм забелязвала, ако някой е виждал, да каже, че да внимавам да не се натреса на такова. Smiley

При нас имаше и брашно, и суха мая, и сода (жива мая не съм търсила) и то съвсем в края на деня в неделя.

# 1 663
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Аз живата мая на Лидл много я харесвам, а сухата идея си намам как изглежда.
Взех си 5 днес, ама се чудя дали да не скокна утре за още... ако е останала де.

# 1 664
  • Мнения: 7 279
Angela , soul , и тук има  , но не в Л. На Софиямел  "смес за хлебопекарна"- тя е брашно и суха мая , може да се ползва и без да имаш машина за хляб.
Морена , сухата я ползвам от години  -  стои при бакпулвера , ванилената захар , до брашното .
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 23 мар 2020, 22:17 от denyil

Общи условия

Активация на акаунт