Лидл 137 - По женски...

  • 119 225
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 35 140
Мишка, мисля, че ти беше техен служител. Има ли шанс скоро да има мая в магазина? Ако имаш информация въобще.

# 1 711
  • Мнения: 1 557
Мая прясна вече има поне при нас(ние сме към Равно поле) от 2-3 дни, сухата е изчерпана от 2-3 седмици, но в централен склад няма поне засега.

# 1 712
  • София
  • Мнения: 940
При нас в Люлин, днес имаше доволно количество жива мая.

# 1 713
  • Мнения: 1 557
Да бре жива мая беше, така е като пишеш във форума на чаша вино:laughing:. Ще ме извинявате, ама за последните 10 дни съм имала един почивен, поради създалата се ситуация.

# 1 714
  • Мнения: 509
Къде стои тази жива мая обикновено в магазина? Казахте, че се замразява, нали?

# 1 715
  • Мнения: 35 140
Покрай пхладеното бутер тесто, мисля

# 1 716
  • Мнения: 6 327
При охладените неща. В други магазини обикн. близо до яйца и подобни съм виждала..

# 1 717
  • София
  • Мнения: 2 498
Забравих да ви се оплача. Миналата седмица взех една мрежа с авокадо. Изглеждаха недоузрели. Оставих ги за два дни. Като срязах първия, беше развален, но кората си беше много твърда и с зелено кафяв цвят. Продължих и с другите...от 6 броя, 2 ставаха, останалите отидоха директно в кофата, тотално изгнили вътре. Повече няма да купувам...не знам как са съхранявани, но досега не ми се е случвало.

И аз взех мрежичка и си помислих, че е недоузряло, но по едно време пипам - меко. И ги прибрах в хладилника.


Аз съм с ръкавица но само на едната ръка - да пипам дръжки и тн. А и имам само още 7-8 ръкавици останали в нас...


ЕОС, аз съм взимала от тази кайма, става.

Честито пантофке!

# 1 718
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Покрай пхладеното бутер тесто, мисля
Точно там. Simple Smile
Иначе в другите магазини е при яйцата и аз  и в Лидъл първо там я търсих.
Всяка жива мая става за замразяване. А лидълската жива изтрайва и след датата.
Аз имам няколко пакета в хладилника, още не бързам да замразявам, то сега с такива темпове върви (обичайно си бяхме трима, ама сега и синковецът си е у нас и всички по цял ден...) ... че може и да не се наложи.

# 1 719
  • Мнения: 1 445
Питането ми май не е за тук,но ще пробвам. Видях таблетки за миялна на Медикс (голяма кутия). Не съм купувала досега, но ми се ще да взема голяма разфасовка,а други в Лидл няма. Някой дали е пробвал да сподели мнение?

# 1 720
  • Мнения: 351
Не съм ги пробвала, но съм чела в темата за препаратите за съдомиална, че са много зле. В момента има Fairy на промоция в К. За мен са най-добрите, които съм ползвала. Лидълските таблетки също съм ползвала и те са добри.

# 1 721
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 556
Питането ми май не е за тук,но ще пробвам. Видях таблетки за миялна на Медикс (голяма кутия). Не съм купувала досега, но ми се ще да взема голяма разфасовка,а други в Лидл няма. Някой дали е пробвал да сподели мнение?
Е как няма, има тяхна марка.

# 1 722
  • Мнения: 1 445
Питането ми май не е за тук,но ще пробвам. Видях таблетки за миялна на Медикс (голяма кутия). Не съм купувала досега, но ми се ще да взема голяма разфасовка,а други в Лидл няма. Някой дали е пробвал да сподели мнение?
Е как няма, има тяхна марка.

Да,така е. Не написах,че не съм доволна от тяхната марка-залепват за отвора.

# 1 723
  • Мнения: 35 140
В Русе Дружба има яйцеварка за 22 лв

# 1 724
  • София
  • Мнения: 850
Трябва ми нещо течно за мазане на ръцете след миене, което попива бързо.  Лосионите за тяло на Лидл попиват ли бързо?
Не ми се иска да влизам в други магазини.

Общи условия

Активация на акаунт