Лидл 137 - По женски...

  • 119 073
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 730
Кутии с латексови ръкавици има ли?

# 1 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз пък от таблетките за съдомиялна и гланца на Лидл съм много доволна.

При нас ръкавици нямаше дори и в седмицата, когато бяха в брошурата. Може да е имало първия ден.


Честито Благовещение на всички!


Дано възможно най-скоро да ни споходят добри вести!

# 1 727
  • Мнения: 5 101
Гланца за съдомиялна пуснаха ли го вече по магазините, отдавна не го намирам. Гледам и в К също е спрян техния на К-класик.

# 1 728
  • Мнения: 11 818
Четох назад доста, но не открих нищо за уреда за прозорци, моля за мнение!
Иначе днес пазарувах доста, намалени - айсберг, ягоди, авокадо.. Взех и скумрия, скаморца, паста с трюфели, език и джолан.. и другите са обичайни неща..

# 1 729
  • Мнения: 2 373
В Русе Дружба има яйцеварка за 22 лв
Мерси. Ще почакам дали няма да излезе нещо в София и ще организирам трансфера от Русе ...

# 1 730
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
dani-ela-80, за гланца - даже и не съм разбрала, че го няма. Вкъщи имаме от предно купуване и понеже бавно се изразходва, не ми се е налагало да търся. Ще погледна следващия път. Ако не забравя, разбира се.

# 1 731
  • софия
  • Мнения: 25 478
Не съм ги пробвала, но съм чела в темата за препаратите за съдомиална, че са много зле. В момента има Fairy на промоция в К. За мен са най-добрите, които съм ползвала. Лидълските таблетки също съм ползвала и те са добри.
Изобщо не харесвам таблетките. Надраха ми сума ти съдове. Ползвам Сомат голд гел - винаги има някъде на промоция, и съм доволна.
Купувам чат-пат сол. Гларц не ползвам.

# 1 732
  • София
  • Мнения: 2 497
Ние ползваме таблетките от доста време - надират част от посудата, но мият добре. Тези, които са към 9лв. Иначе от другите само Финиш ми харесва как чистят, но тях ги дебна по промоции.


Някакви отзиви за тези сладоледени неща от Deluxe серията: сладоледена торта, руло, бонбони? Иска ми се да взема да имаме за зор заман, вкусно изглеждат. Ще се заредим с морските дарове, божествени са. Вчера правих паста с морски дарове с тези обикновените, които ги има в редовния им асортимент - ами, не стават.

# 1 733
  • Мнения: 35 116
Кутии с латексови ръкавици има ли?
Няма

# 1 734
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Някакви отзиви за тези сладоледени неща от Deluxe серията: сладоледена торта, руло, бонбони? Иска ми се да взема да имаме за зор заман, вкусно изглеждат. Ще се заредим с морските дарове, божествени са. Вчера правих паста с морски дарове с тези обикновените, които ги има в редовния им асортимент - ами, не стават.
Купувала съм само от сладоледените бомбони и са хубави, но трябва да разбереш кои са твоите. Имаше едни, май ягодови, дето на мен не ми харесаха, леко без особен вкус, но имаше други дето пък ми харесаха много.
Другите сладоледови не съм пробвала поради липса на място в замразителя.

# 1 735
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Ходих днес до Лидъл, защото на Кауфланд опашката беше доста голяма в 10:30ч.
Купих Лаврак, че рибата ми беше цел по принцип, кайма от брошурата, авокадо - на 5,49лв. мрежа, гъби и разни пушени филета за закуска. Взех и замразена пица дано да става. По принцип избягвам, но сега се налага Simple Smile
Не намерих силиконовата подложка за печене от миналата седмица. То се и очакваше де.
Като цяло добре зареден беше магазина. На пекарната нямаше желаещи.
Магазинът е с нова подредба, но се ориентира човек.
Организацията отвън беше добра с неголям брой чакащи. Само един дядо пререди опашката от около 10 човека. Вътре всички се скупчват един върху друг. Голямо обикаляне беше да пазим дистанция все пак. На касите има предпазни прозрачни панели. Дезинфектантът беше оставен на една кутия, който иска да го ползва.
Утре за уреда за прозорци.

# 1 736
  • Мнения: 1 290
Здравейте,
Някакви отзиви за уреда за почистване на прозорци и парочистачката?
Пускани ли са и друг път? Доволни? Недоволни?

# 1 737
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Четох назад доста, но не открих нищо за уреда за прозорци, моля за мнение!
И аз чакам мнение за уреда за прозорци.

Пише ли някъде (сайт, ФБ страница), че преустановяват връщането на стоки (както бях прочела по-назад, но не помня за кой град ставаше въпрос)?

# 1 738
  • Мнения: 18 549
Уредът за прозорци е пускан два пъти. Аз купих още първия път - тотален провал на цялата партида - събраната вода течеше извън уреда, т.е. изобщо не се събираше в контейнера, - имаше тема в един от подфорумите, общо взето всеки, който си пазеше бележката каза, че го е върнал. Втория път, когато го пуснаха, четох, че хората са доволни.

# 1 739
  • София
  • Мнения: 5 547
Четох назад доста, но не открих нищо за уреда за прозорци, моля за мнение!
И аз чакам мнение за уреда за прозорци.

Пише ли някъде (сайт, ФБ страница), че преустановяват връщането на стоки (както бях прочела по-назад, но не помня за кой град ставаше въпрос)?

Това беше за Испания, за нас още не са казали, преди 3 дни един човек си вземаше пари пред мен за връщане.

Общи условия

Активация на акаунт