Лидл 137 - По женски...

  • 118 978
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 755
  • София
  • Мнения: 5 547
Тази прахосмукачка за акари за пръв път я пускат, нали?
Не, за втори.

# 1 756
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Тази прахосмукачка за акари за пръв път я пускат, нали?
  За втори ,дори имаше отзиви от потребителка от Асеновград ...Май бяха положителни.Може би ще се включи отново.

# 1 757
  • Мнения: 25 739
Благодаря за брошурата.
Харесах някои неща, но не знам ще успея ли да ида.

Тета в петък ще е там, 100%.

# 1 758
  • Мнения: 2 516
Здравейте, парочистачката дали става за килим, прозорци, пердета. Нищо не пише... някой има ли я , доволен ли е

# 1 759
  • Асеновград
  • Мнения: 3 063
Здравейте, парочистачката дали става за килим, прозорци, пердета. Нищо не пише... някой има ли я , доволен ли е
За прозорци съм ползвала ръчната,с приставката с подложка. Не бих тръгнала с нея да си мия прозорците, трудоемко е. Ползвах я на една витрина отвън за да помогне за свалянето на натрупана мръсотия по стъкла и дограма, за това става. Но след ползването и стъклата пак трябва да се минат с нещо сухо, тя на практика не суши. За пердета не го разбрах това каква е идеята, с нея няма как да гладиш, нито да переш. Завеси и пердета си пера в пералнята.Мисля си че ако напръскам с нея перде, влагата с мръсотията ще се стече на пода и ще си отворя повече работа, а и няма да е добре изпрано.С две думи не я виждам тази работа. За килими става. Ако ползваш редовно се забелязва че подложката почти не се замърсява. Ако ще переш еднократно, първо напръскай килима с някакъв препарат и после мини отгоре за да има ефект. Пяната на Лидл е добра в този смисъл, а ако няма пръскам с препарата за под на W5 - освен че изчиства и ароматизира помещенията, от парата започва интензивно да мирише.


Цитат на: gargamela в чт, 26 мар 2020, 07:59
Тази прахосмукачка за акари за пръв път я пускат, нали?

  За втори ,дори имаше отзиви от потребителка от Асеновград ...Май бяха положителни.Може би ще се включи отново.

Аз я имам, чисти добре. Но е уред който ползвам  на 2-3 месеца. Става да се минат и тапицерии на дивани. Филтъра събира много фини частици. Тествах първия път ,един матрак който минах с прахосмукачка с турбочетката, след това тази прахосмукачка извади още финни частици. Тя просто смуче добре, не мисля че успява да убие акарите в дълбочина.

# 1 760
  • София
  • Мнения: 5 547
Тя се води тупалка, от вибрацията се вдига праха и тя го засмуква.
Това и е функцията, за да убие акари или някакви други трябва да има УВ лъчи.

# 1 761
  • София
  • Мнения: 4 052
Спреят против ръжда успява ли са се справи успешно с премахване на такава или просто предотвратява появата и?
Скрит текст:
Скрит текст:
Имам лидлски купички за храна и вода за домашен любимец, които са от неръждаема стомана. На купите им няма нищо, но стойката им ръждяса.

# 1 762
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Някой опитвал ли е 6-те деликатесни пастета? Заслужават ли си? Преди време бях пробвала нещо подобно и много ми хареса и се чудя.

# 1 763
  • Мнения: 11 818
Днес в 8 ч. в Борово имаше само 4 или 5 парочистачки (пред мен взеха една, но е възможно да е имало и още, защото охраната пусна първо хората от главния вход, а след това тези от паркинга, та малко се забавих), които се разграбиха в рамките на не повече от 3 мин. Simple Smile От уреда за прозорци имаше доста повече, купих и от двете. И тъй като бях с кола понапазарувах и още неща - рукола (свежа и млада), спанак (намален и хубав), манго (много хубаво), ананас, портокали (много хубави бяха изкарали, вчерашните не бяха хубави), репички, алабаш, месца и риба.. И още скаморца (децата много я харесаха), сметани (заквасена и 30%), още маскарпоне, шунка, филе, кренвирши "Стара планина".. Миди, че вчера ги забравих и покрай тях малко замразени броколи, грах, царевица, които обичайно зареждам от замразените.. Взех и аз 1 фолио за многократна употреба и два керамични ножа, с бебешко синички дръжки, че имам в такъв цвят миксер (харесвам техните керамични ножове и ги подновявам с времето, като предпочитам с черна керамика, че белите се оцветяват).
Алкохол от Лидл не бях купувала досега, освен редовно 4-те вида бира Steam Brew, но днес понеже ми трябваше амарето, взех освен него за проба и джин Hampstead, йегермайстер (но оригиналния, видях обаче, че има и друг) и ирландски сметанов ликьор Deluxe.. Ще ви чета вече по-внимателно като пишете за питиета, мислех да пробвам и бърбъна им...

Scarllett, бях си наумила да взема пастетите, но ги забравих! Sad

# 1 764
  • Бургас
  • Мнения: 877
Някой опитвал ли е 6-те деликатесни пастета? Заслужават ли си? Преди време бях пробвала нещо подобно и много ми хареса и се чудя.
Ноември или декември бях взела от тях, в къщи не се харесаха, поне не бяха възхитени, доста време се търкаляха, някои ни бяха малко безвкусни, други бяха с много силни вкусове, аз поне не бих повторила, но е и въпрос на вкус все пак.
Бурканчетата обаче са ми идеални за подправки Simple Smile
Забравих да кажа и че в накои имаше направо парченца мазно, нещо от типа на мазна създърма....

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 11:49 от DolliGi

# 1 765
  • Мнения: 173
В 10,30 в Добрич нямаше парочистачки. Явно на магазин зареждат 5-6 бройки и нямало да има повече доставка. Подиграват се с хората.

# 1 766
  • Мнения: 2 516
Благодаря за мненията за парочистачката, така и си помислих, че ще свършат бързо. ММ чак утре ще излиза, та я има я не.

# 1 767
  • Мнения: 5 096
И аз купих керамично ножче, харесва ми идеята с черното острие. Взех телесния цвят и от малкия размер, бях се настроила за големия, но не предполагах, че ще е гигантски, а с тези непохватни и малки ръце ще е опасно.

# 1 768
  • Асеновград
  • Мнения: 3 063
Тя се води тупалка, от вибрацията се вдига праха и тя го засмуква.
Това и е функцията, за да убие акари или някакви други трябва да има УВ лъчи.
Има УВ лъчи, ползваш само като туплка или пускаш и УВ лампата от едно копче механично.

# 1 769
  • Мнения: 68 647
Благодаря за брошурата.

Тета в петък ще е там, 100%.

Само ако ми осигурите  коридор. Joy
Не ща жив човек да има вътре, сал един брой касиер. Може и без него де...😆

Общи условия

Активация на акаунт