Лидл 137 - По женски...

  • 118 979
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 860
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 420
Dari_77, ние правихме гофрети добре станаха. Третата е с мотиви, да мече, сърце, заек, звезда, цвете. За бисквитки е, има рецепта в книжката.

Последна редакция: пт, 27 мар 2020, 21:59 от nasito8988

# 1 861
  • София
  • Мнения: 5 547
Днес имаше странно ГХИ, едното бледо жълто, другото почти оранжево.

# 1 862
  • Мнения: 27 520
Това гхи да не е с портокал? Joy
Онази шунка (крайни парчета) която беше на 11-12 лв откога е вече към 15 лв/кг? А нарязаната от същия вид сигурно е над 30 лв килото тогава..

# 1 863
  • Мнения: 5 618
П. П. Може ли мейла на който сте писали имейл за хлебопекарната?
В сайта, в секцията Контакти има форма - https://www.lidl.bg/bg/obsluzhvane-i-kontakti/kontakti. Първо писах на нея и после ми върнаха мейл с референтен номер. Бавно върви комуникацията, но на телефона ми дадоха на практика невярна информация.
Иначе адресът, от който ми писаха, е hotline@lidl.bg.

Последна редакция: пт, 27 мар 2020, 22:16 от kati_v

# 1 864
  • Мнения: 10 162
При предно пускане взех като жълтото гхи, това на снимката сякаш е по-наситено жълто, не ми изглежда обаче чак оранжево,     сега не мога снимам наличното, но си е ок, стои на стайна температура и нямам проблем с него. Бледото нямам идея защо е такова на цвят.

# 1 865
  • Мнения: 1 715
Това, дето е по-жълто, се е разтопявало веднъж по някакви причини. Както става и с кравето масло, ако веднъж го разтопиш.
Алекс, този уред, за който се тръшкаш, оня за прозорци ли е. Ако за него страдаш, ела да ти дам моя. Мен ме мързи и с уред да ги чистя. Докато се наканя мъжът ми ме изпреварва.Без уред.

# 1 866
  • Мнения: 27 520
Не знаех, че това гхи е българско... Thinking
Алекс търси парочистачката, а не уреда за прозорци- или аз така разбрах.

# 1 867
  • София
  • Мнения: 5 547
Това, дето е по-жълто, се е разтопявало веднъж по някакви причини. Както става и с кравето масло, ако веднъж го разтопиш.
Алекс, този уред, за който се тръшкаш, оня за прозорци ли е. Ако за него страдаш, ела да ти дам моя. Мен ме мързи и с уред да ги чистя. Докато се наканя мъжът ми ме изпреварва.Без уред.
Не е вярно за гхито, аз си правя сама никога не става толкова жълто, направо оранжево.
Случвало ми се е да сложа за готвене в съда и да се разтопи, после да върна част, цвета си остава същият.
Снимах двете едно до друго ,за да се види контраста.
От както следя по магазините с такъв силен цвят виждам за сефте, все едно са добавили боя.

# 1 868
  • Мнения: 39 331
Нищо чудно да има и екстри в гхи-то.

# 1 869
  • Мнения: 35 110
Според мен са му сложили малко куркума за цвят. Нали я ползват за маргарин

# 1 870
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да, парочистачката исках, една дама ми я прати, днес ще я взема Simple Smile а за прозорците уреда го имам, и той ми бе пратен от дама от форума преди години.. Много го ползвам и него - в банята, за прозорците..

# 1 871
  • Мнения: 1 575
dolce miele, nasito8988 , благодаря! Hug
Да похваля :

Много приятен с тези парченца лешници

# 1 872
  • Мнения: 35 110
Мхм... много изкушаващ е Simple Smile

# 1 873
  • Мнения: 20 168
Заглеждате ли от къде са плодовете и зеленчуците? Купих рукола и пресен спанак, сега ги погледнах в къщи-от Испания и Италия, баш от заразите. Да ги ядем ли, да ги хвърля ли, не знам.
Чудя се дали само на нас ни ги карат от там.

# 1 874
  • Мнения: 11 818
Lemy, руколата я хапнахме, спанакът още не, мислех супа, но и прибавям суров в салати. Аз нямам притеснения, според мен са минали достатъчно часове, докато дойдат при нас. А спанакът в повечето случаи претърпява термична обработка.

Общи условия

Активация на акаунт