Hercai/Вятърничав по ATV Тема 11

  • 121 191
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 452
Цитат
Ако Есма почне за поправя куклата на Гюл, писмото пак ще се окаже в нейните ръце.
Хахахаха, верно ще е пълен кръг в митарствата на това писмо. Smile
Цитат
Азизе наистина не подбира средства в стремежа си да отмъсти на Насух. Ако Гюл вземе да и каже, че дядо и държи в портфейла си снимка, като тази в нейния гардероб, ще я хвърли в размисъл.
Напълно е възможно. Hands Plus1 Само че ... според мен, Азизе ще побеснее от това, че Гюлчето я е разкрила, без да иска. Не ми се мисли за реакцията й ... Scream
Аз съм много изненадана от това, че Есма последва Азизе, въпреки всичко, което Азизе и тя самата направи до сега. Не намирам логическо обяснение на тая демонстрирана привързаност, освен да е полезна на сценария по-нататък. Flushed

# 61
  • Мнения: 5 465
Може би Есма иска да знае малко или много намеренията ѝ. И ако може да контролира, балансира действията ѝ.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Може Азизе с нещо да държи Есма, при Есма има нещо скрито, а ако го играе двоен агент ще е много добре ☺️

# 63
  • Мнения: 1 036
От официалната страница на сериала:
"Колкото и да се ядосват, те не могат да останат далече един от друг ”



Описание на 36-та серия на руски език:
Скрит текст:
Скрит текст:
" Ты меня застрелишь?"

Мир Рейян рушится ей на голову, когда она узнает, что не родная дочь Хазару. Рейян, которая много лет не чувствовала себя принадлежащей особняку Шадоглу, и мечтала в один день улететь оттуда, как птица, теперь хорошо понимает, почему ее дед обращался с ней, как с чужим человеком. Шюкран поспешит на помощь Рейян, которая испытывает больше боли в своем сердце, из-за лжи, которой сказанной двумя самыми любимыми мужчинами в ее жи Хазар и Миран будут сотрудничать, чтобы облегчить боль Рейян, но залечить раны Рейян будет непросто. С другой стороны, Насух заберёт Ярен из особняка Шадоглу, чтобы она ответила за то, что она сделала и закрывает ее в месте, которое никому неизвестно. Шюкран, которая не знала начала истории Рейян и Мирана, когда узнает это, выгоняет Мирана из своего дома. Рейян, которая всегда жертвует своей жизнью ради счастья других, принимает важное решение жить жизнью, которую она заслуживает, и стоять на своих ногах. Как это решение Рейян повлияет на Мирана и Хазара?

# 64
  • Мнения: 5 465
Сабина Панчева
Разказвач на визуални истории · 1 час

“Вятърничав” 36 еп. промо снимки и озет:

"Ще ме застреляш ли?"

Всичко между Рейян и Миран се обърква,когато тя разбира, че тя не е дъщеря на Хазар.

Рейян, която дълги години не се е чувствала принадлежаща към имението на Шадоулу и мечтаеше да излети като птица в един ден, сега разбира защо дядо й се е отнасял с нея като с непозната.

Шюкран ще се втурне на помощ на Рейян, която изпитва силна болка в сърцето си, заради лъжите, разкрити от двамата най-обичани мъже в живота й.Хазар и Миран ще работят заедно, за да облекчат болката на Рейян, но няма да е лесно да се излекуват тези рани. От друга страна, Насух отвежда Ярен от имението на Шадоулу, тя ще отговаря за стореното ще я затвори на място, непознато за никого.

Шюкран, която не знае началото на историята на Рейян и Миран, когато разбере, изгонва Миран от къщата си. Рейян, която винаги жертва живота си за щастието на другите, взема важно решение да живее живота, който заслужава и да стъпи на собствените си крака.

❓Как това решение на Рейян ще се отрази на Миран и Хазар?

# 65
  • Мнения: 1 036
Ебру на парти  на козметичната компания «New Well Skin Naturals». Тя е рекламно лице на тази компания.
Имала е много скъпи гости.

# 66
  • AMS
  • Мнения: 6 433
Фериде Четин / Зехра/ е станала майка днес.
https://www.magazinmatik.com/2020/03/oyuncu-feride-cetin-anne-oldu/

# 67
  • Мнения: 5 465
Източник: https://twitter.com/CTelevizyoncu/status/1238186938697486340

https://twitter.com/CTelevizyoncu/status/1238215421951606785

Относно втори сезон, за някои сериали трети, че и повече, блогърът Çakma Televizyoncu/Чакма Телевизионджу отговори:
* За 2-ри сезон на "Дъщерята на посланика" и "Забранената ябълка" има споразумения;
* #kurulusosman  и #edho - продължават;
* #Hekimoğlu - продължава;
* #Hercai/Вятърничъв - Не е ясно до май! Не знам дали актьорите ще продължат. Там е малко сложно и
* #güvercin/Гълъб - трудно е да продължи.
Взех го от групата за Енгин ... и "Дъщерята....".

# 68
  • Мнения: 5 447
ЗЯ не е втори сезон, а може би пети.

# 69
  • Мнения: 1 036
Илай гримирана за престоя на Ярен в обора, където Насух ще я затвори за "добро поведение" Grinning


# 70
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ахахахаах Ярееен! Twisted Evil Party

Забранената ябълка ще бъде 4-ти сезон. Вики - ако стигнат до пети ще бъде наааай-големия майтап ; ))))

И какво значи - има споразумения? Че е сигурно, може би. Защото за Ябълката е сигурно, че отиват на 4-ти сезон.

За Херджай какво значи актьорите да не продължат? И защо? Имало ли е хабер ,че някой не иска да играе повече?

Последна редакция: пт, 13 мар 2020, 18:10 от BVAR

# 71
  • Мнения: 5 447
Няма да се изненадам да стигнат 5 сезон ЗЯ. На общия фон на дублиращи Азизе персонажи Шахика е като пионерска организация. По- поносими са, има хуманизъм и чувство за хумор, добро настроение. Мисля, че и драгият турски зрител се изтощи от злодеи- вижте Zemheri как го докара до кривата круша...

# 72
  • Мнения: 5 465
Сабина Панчева‎
до
 ЛЮБИМИ СЕРИАЛИ С ПРЕВОД

2 часа ·
По предварителна информация, ATV каналът не планира да разширява проекта #Вятърничав с трети сезон. Съобщава се, че сериалът ще приключи през май.

# 73
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 828
Сабина Панчева‎
до
 ЛЮБИМИ СЕРИАЛИ С ПРЕВОД

2 часа ·
По предварителна информация, ATV каналът не планира да разширява проекта #Вятърничав с трети сезон. Съобщава се, че сериалът ще приключи през май.
И според мен няма нужда от 3 сезон.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт