Любители на Котки - Тема 143

  • 24 027
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 715
Честит празник!
Ноеми, много ви се радвам.
Сега ставаме 😆 Разбира се, Майки не пропусна да ме събуди за закуска още в 7ч. Но после беше кротък.

# 16
  • Мнения: 291
Здравейте и Честит 3-ти март! Да се представим: това е Маги на 7м., смеска между ангорка и улична. Много умна, добра и игрива Simple Smile

# 17
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Джаста, малко масло, аз давам колкото грахово зърно, метода работи, но Ушатото се пристрасти, много му харесва масълцето. Joy
Предстои годишната ваксина, събота ще побърка доктора.

# 18
  • Мнения: 15 311
Благодаря, Ивекс! Hug

# 19
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Най-сетне се кротна, ще дремна и аз. Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 6 060
Да се запишем и ние с не баш днешна, но от тази година снимка, поза Сфинкс Simple Smile



У нас сме се натъркаляли болни, не ни е особено празнично, но все пак - честит Трети март!!

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Фродо 18г и Паша 3г бичат айляк.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Записваме се и ние:


# 23
  • София
  • Мнения: 3 477
Появи се сивото сладурче Blush
Ей ги, от двете страни на оградата...





... гледат се като котараци Joy

# 24
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
Джасте, резултатът от маслото не е бърз, личен опит. Имай търпение. Така дадох малко масълце на Рафаела с размери на атом, след това на молекула, писна ми да чакам и й дадох да облизва направо от опаковката, не прекалих естествено. След около час се похвалих на всички у дома. Причината беше стрес от Нала.

Шарки, Барни ми се вижда доста едър.

# 25
  • Мнения: 15 311
Котьо, благодаря за включването. Hug
Ще почакам, дадох и колкото половин грахово зрънце, не посмях повече, че нали и гранулки и дадох дето я разхлабват, та да не взема да прекаля.  От гранулките май имаше някаква полза, но подаръчетата пак бяха малко и твърдички, ама не колкото вчера. Аз подозирам, че се запече от едни гранули и утре ще и купя от нейните, които хапва и няма проблем с изхождането.

# 26
  • София
  • Мнения: 16 194
Котьо, и Барни е великан като всички у дома: ММ 190 см, аз - 179 см, малкия ми син 180 см.

Тежи 5 ½ килограма, и е много висок, с дълги крака, висяща козинка на сладкото шкембенце, но главата му е малка и няма дебел врат и бузи.

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 11:38 от Sharky*

# 27
  • Мнения: 105
Здравейте мили дами.... ще ни приемете ли при вас.....представям ви принц Майк на 3мес.ето и неговата фотосесия

# 28
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
Добре дошли с Майк Simple Smile

# 29
  • Мнения: 105
Благодаря... много сте мили....чета ви от много дълго време , много научих от вас докато чакахме Майк да порасне и дойде при нас..... още се уча да качвам снимки.... моля за търпение......

Общи условия

Активация на акаунт