Любители на Котки - Тема 143

  • 24 034
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Добре дошли и от мен!
Леле обожавам бебета, мъничко и сладичко, иска ми се "кюфтето" да беше останало бебе. Joy

# 31
  • Мнения: 1 622
Добре дошъл на Майк! Много е сладък:heart_eyes:

# 32
  • Мнения: 105
Добре дошли и от мен!
Леле обожавам бебета, мъничко и сладичко, иска ми се "кюфтето" да беше останало бебе. Joy

# 33
  • Мнения: 9 816
Оо, много е бебе Heart
Записвам се с един глупав Ади

Резултатите от пкк, биохимия и ензими са му супер, в петък ще е кастрацията. Не доплатих за упойка с газ, сега се чудя дали не сбърках.
Иначе днес ни дойде новата картонена къща с драскалка. Страшен хит е, доставят я с пакетче суха котешка трева да се наръси по дупките и той даже вече си я брани, ако тръгна да я местя Grinning

# 34
  • Мнения: 105
И на мен ми се иска да си остане малък..... но като порасне ще има много повече мръвки за "щипане"

# 35
  • София
  • Мнения: 6 140
Таня, благодаря!

Кашоните могат да се ползват и за йога:




# 36
  • Мнения: 1 485
Запис в новата тема. Моите днес пак бяха угоявани. Поразгонени са. Да не говорим, ще идват и още 2-3 квартални котака и намазват от храната, ама няма как да ги огранича. Бях се притеснила, че Чарла й се е случило нещо, защото от събота следобед зачезна яко дим, ама днес се появи ни лук яла ни лук мирисала. И се успокоих.
Чували ли сте за нещо, което отблъскв котките да маркират. Вече три дни подред не мога да изчистя миризма от някоя мъжка. Която препикава входната врата. Много е неприятно. Чистя и го мия и пак мирише и то цялата къща. Даже пръскам с дезодорант вратата 😀😀😀идеи??

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Добре дошъл на Майк, прекрасен е! 🤗 Тук ще се сприятели с рижавия си батко Майки 😍
Чакаме и Джинги да се включва вече да я видим 😊
Ние сме добре, момичета! Рижко пак вижда 😊😊😊 Нали вдигнахме дозата, оправиха се очите, сега беснее по цял ден с играчките, подскача, играе и постоянно иска да яде, но е на диета 😶 Няма и следа от онея нервни и френетични движения- всичко е било от ФИП-а 😞 Супер съм щастлива и притеснена да не се върнат нещата след края... Но няма да го мислим сега🙂
Ние с ММ бяхме 4 дни вкъщи и малък какин глезан имаше с кой да си играе и кой да го глези, цар е той у нас 😍
Ето и данък за темата 🙂

# 38
  • Мнения: 9 816
Браво, браво! Само така да действате до пълно оздравяване! Simple Smile)

# 39
  • София
  • Мнения: 3 477
Браво на Майки! Мамин златен! Герой е той Heart

А бебе Майк какъв е сладур! Heart Eyes

Блеки е гроги след 2 дни "на село"  Joy

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 22:44 от AnyHr

# 40
  • Мнения: 105
. много е хубаво при вас..... сега лека нощ, сладки сънища....до утре.

# 41
  • Мнения: 1 622
Браво на Рижко, сега чакаме пълното му оздравяване:heart:

# 42
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 795
Толкоз красоти, захласнах се. Smiley
Рижко е прекрасен, прилича на кака си Дуся. Да е жив и здрав, и да се оздравее скоро съвсем.
Таня, благодаря за новата тема! Чудесни картинки!
Ето малко данъци и от нас с Васко и Дуся. И честит празник от нас, днес всички мързелуваме.


# 43
  • София
  • Мнения: 16 193
"Нашите" пациенти изглеждат страхотно. Много се радваме с вас, котешки мами!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 092
Ооооооо какъв сладък малък вкусен безумно готин Майкииии!!! Леле, такова прелестниче бях виждала преди време, от мама сиамка и татко обикновен таби прелъстител, и с тия неистово сини очи! Не знам къде блеят развъждачите, та не вземат да изведат като отделна порода тая красота. При това, няма да има никаква нужда от близкородствени кръстоски, за да се изведат характерните черти на тая прелест... Parvoleta Dimitrova, жив и здрав да ти е, завиждам ти най-недостойно😘 за него! На всичкото отгоре бебе! Върви им дяволски на нЕкои хора😁😘🤗 Напоследък има прилив на допълнителна красота в тая тема, и сладък малък Рижко с бялата гушка🥰🥰, и Джинги също! А какво се случва с нея, между другото?

Arwen88, на първа страница има линк как се почиства котешко пишкано, със съвсем достъпни средства.

Общи условия

Активация на акаунт