Съревнование в семейството

  • 5 867
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Как ще реагирате, ако съпругът ви се съревновава с вас? Сравнява ви заплатите, работните часове, кой какво е свършил вкъщи и т.н.
Не приемам за нормално това поведение и не ми е приятно, смятам, че сме заедно, за да вървим заедно напред и нагоре, а не да се сравняваме кой, колко е направил. Разбира се, че като мъж е нормално да работи повече, да изкарва повече и няма място за сравнение, а напротив - да се радваме, че има работа и добри доходи, но при нас става някаква мания.
Каква може да бъде причината? Вие как ще постъпите в подобна ситуация?

# 1
  • Мнения: 31 773
Бих го докарала до състояние да пие успокоителни.
Пък после бих го пратила на майната си да се състезава с който си иска.
Нещо ми се струва, че не сте семейство, а на някакво състезание.
Ти смяташ грешно. Не сте заедно,само си въобразяваш. Той си прави някакви малоумни сметки.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Адски глупаво е.
Аз как- ще ми стане тъжно, ще рева, ще се ядосвам, ще ми мине, ще ми стане безразлично, а после ще си правя каквото искам.
А, да видиш как се променят нещата.
Адски глупаво е.

Има начин, но трябват 2-3 питиета, разговор в упор и много нежност.

# 3
  • Мнения: 9 722
Не бих могла да живея с подобен екземпляр. Това донякъде отговаря на въпроса какво бих направила. Вероятно е страхотен комплексар, щом си ''го мери'' с жена си.

# 4
  • Мнения: 18 300
Той вече ти е съпруг? Честито! Добър избор...
Бих прекратила такива отношения, но като сте се взели за цял живот, ще се дъвчете и ще броите часове и пари, няма мърдане.
Нещо преди това не забеляза ли?

# 5
  • Мнения: 46 526
Аз съм кротък човек, който не обича съревнования и битки. Не бих могла да живея в подобна връзка, затова най-вероятно ще се разделим.
От колко време сте заедно? От самото начало ли е такъв или се прояви след време?

# 6
  • Мнения: 14 879
Той не сравнява, а се мъчи да изкара, че целият свят му вади душата, че и ти за капак. Така разбрах темата аз. Не разбрах колко е често - постоянно или някакви спорадични случаи веднъж на полугодие, когато здраво са му опънали нервите?

# 7
  • Мнения: X
А ти що се занимаваш да работиш? Я напусни и си стой вкъщи, нека той да е Мъжът и да те издържа. И капризите да ти плаща. Пу-пу. Голям сладур си намерила - колко време ви отне да сключите брак от запознанството, че си нямала време да го опознаеш?

# 8
  • София
  • Мнения: 35 131
Ще се сбогуваме.

# 9
  • София
  • Мнения: 13 213
Не разбрах само дали идеята му е да сте равни, той да е по- или ти да си по-.
Интересно ми е как ще се състезава с теб в това кой пръв да забременее и да роди или кой по-дълго време да кърми. Wink

# 10
  • Мнения: 31 773
щом си ''го мери'' с жена си.
Да е педераст е възможно. Даже е ясно.

Имам и друго предположение.
Тежи му брака и се опитва да я разкара. Ама тя не вдява.
Ако имаха деца тоя мухльо ще изперка съвсем.

# 11
  • София
  • Мнения: 35 131
Ако родиш авторке, ще ти се стъжни.
Ще те мачка и ще ти брои всеки лев за памперси и пюрета, пък ти ще му благодариш.

Ако мъж не може да троши по теб кинти с кеф, трудно ще живееш.
Горджи 2022.

# 12
  • Мнения: 1 847
ще му покажа вратата  и ще го пратя да си търси друга състезателка, ще си сипя едно вино и ще празнувам

# 13
  • Мнения: 6 153
Чакайте, че аз даже не мога да включа каква е целта на занятието ... И състезавате си се, той е победител и после какво става?

# 14
  • Мнения: X
Чакайте, че аз даже не мога да включа каква е целта на занятието ... И състезавате си се, той е победител и после какво става?

Заспива с усмивка и на следващият ден гордо разказва на маминка и колеги.

Общи условия

Активация на акаунт