"Не знам какво да си поръчам за РД, мамо!"

  • 1 461
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 113
А билет за футболен мач на любимия отбор? Ако ти се вижда малък подарък, може още нещо, знам ли ...

# 16
  • Мнения: 480
Моето предложение е подобно на Safo, но в по-разширен вариант. Подарете му някакво "изживяване", а не предмет. Достатъчно е голям за да го запомни, да го оцени и да му се радва. Може би иска да отиде някъде, да виде нещо/някой, да преживее нещо? Питайте го. Какъвто и да е предмет ще му омръзне (щом има почти всичко вече), а това ще го запомни. Аз съм далеч от този момент (тепърва ще иска кукли и сътветните им атрибути), но ми се струва добра идея.  Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Това за "изживяването" май ми допада най-много. Само трябва да измислим и целта, защото честно казано любимият му футболен отбор е Барселона и на техен мач няма как да го пратя (все още). Но и варианта за чаша с тяхната емблема - наистина би го зарадвала - само трябва да открия в Пловдив къде ги правят.

# 18
  • Мнения: 1 860
 А, шах обича ли да играе? Има такива електронни с програми и дори да няма партньор може да играе сам. Ако не е играл до сега, така можеш да запалиш интереса му.

# 19
  • Мнения: 1 937
Darusia - ето какво намерих за чашите:

http://www.empeka.com

http://www.deltaplus.net

Нямам, обаче преки впечатления от фирмите.

# 20
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Darusia, можеш да му подариш карта за няколко урока по тенис или плуване (ако не се е занимавал до сега) или карта за картинг или боулинг (не зная дали в Ескалибур предлагат). А сега гледам, че преиздават книгите на Джералд Даръл, мисля, че "Моето семейство и други животни" би му допаднала.

VilliP, на моята мома (7 1/2г.) подарих за именния ден малък сгъваем пътен сешоар "само за нея" - голяма радост беше.

# 21
  • Мнения: 446
Дарюша, чаши с емблемите на повечето големи европейски отбори продават при нас в една верига магазинчета за джунджурии "Артбокс", може би и в Пловдив има.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Darusia, можеш да му подариш .......... карта за картинг или боулинг (не зная дали в Ескалибур предлагат). .......

Това е май най-ценното предложение - ще го предложа на семейния съвет  Hug

Дарюша, чаши с емблемите на повечето големи европейски отбори продават при нас в една верига магазинчета за джунджурии "Артбокс", може би и в Пловдив има.

А за такава верига не съм чувала, но ще се поинтересувам и за тях.  Hug

# 23
  • Мнения: 5 877
Хвани някого да му подари книга за футбола. Не ти. Дядо му да речем, баща му, чичо му... да му е интересно, да види, че книгите не са "женска работа", не са "задължителен списък". Ако трябва, ти обиколи, виж, купи книгата и помоли човека да я прибави към своя подарък. Хем ще е продължение на неговата мания, хем ще има някаква полза, ще научи нещо, ще стане "спец" и ще се фука на приятелите си.

А иначе предложенията за телескоп, химична лаборатория и пр. са супер.

# 24
  • Мнения: 1 937
Darusia, току що купихме за утрешния рожден ден на Ралица един...хеликоптер, от тези, които наистина летят.., с акумулатори, излита от място и се управлява дистанционно.

Включвам се, за да ти подхвърля и тази възможност, защото си е по-скоро момчешки подарък, но и дъщеря ми си пада по подобни неща.

Магазинът е в Пловдив, така че, ако имаш интерес, пиши...

Стискайте палци, моля, утре да не вали!
После и ще почерпя  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт