Подарявам листовки, търся инструктор за кв. Младост - София

  • 2 962
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
Искам да си сменя инструктора, защото този постоянно ми помага с педалите, при положение, че му казах да не го прави.
Ох, и при мен е така. Аз съм още в началото, но като мине още малко време може би ще го помоля да не ми помага толкова, защото иначе е просто абсурдно да се науча. Но от друга страна понякога наистина се налага да ти натисне педалите.
Аз не разбирам много, но смятам, че при когото и да отидеш едва ли ще си караш само в Младост на изпита. Кормуването е малко и на късмет, просто няма как да знаеш в каква ситуация ще попаднеш. Успех ти пожелавам все пак, дано да го вземеш втория път Peace
А в края на месеца може би и аз ще съм на изпит Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7 263
Реза споко - и мен ме скъсаха на първия ми изпит. Но от втория път си го взех и двамата ми инструктори са от Младост - ако още ти трябват координати - драсни ми бележка /че да ги намеря в кой тефтер бяха де/ Embarassed Embarassed Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
Около Плиска има много инструктори. Аз карах там, но отдавна  и не помня координатите на инструктора а и беше некадърен. Мисля, че ако застанеш 20 мин. пред хотела, ще видиш поне 5-6 учебни коли и ще можеш да разговаряш с инструкторите директно.
Успех!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз искам листовки препоръчвеам ти моя инструктор взима ме от нас. тъпото е, че колата няма климатик

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Искам да си сменя инструктора, защото този постоянно ми помага с педалите, при положение, че му казах да не го прави.
това правеше и моя инструктор. винаги натиска съединителя и аз си мисля, че мога да тръгна, но когато го помолих да не ми помага с педалите 10 мин. колата се друсаше и не можех да тръгна  Rolling Eyes Тъпото беше, че бях 1-ва в колона на светофара и смених 3 зелени сигнала. горките хора зад мен  Embarassed много бяха изнервени, а навън жега и аз се друсам половин час  Laughing Сега се научих де, тръгвам без проблем, давам мигачи и при най-елементарните маневри,  но не мога да взимам завои в малките улици, защото се страхувам да не блъсна паркиралите коли  Tired

# 20
  • Мнения: 3 760
Реза, ако не си намериш в Младост - свиркай! Читав инструктор, който освен всичко друго те подготвя и за капаните в Иван Вазов... Обаче е на Дойран.... Но пък колата му е супер....

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ДЕянаЗ, пусни ми на ЛС адреса си и ще ти ги пратя листовките, барабар със закона и плакат с пътните знаци:)
Или пък да се видим утре следобяд в Борисовата..ние сигурно ще киснем там следобяд.

МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички изпратили ми координати на инструктори:)
Заклейвам се, че ако изкарам книжка ще съм много внимателен шофер...пък ако искате може да обявявам дневния си маршрут във форума за всеки случай:))))))))))))))))))))))))))

# 22
  • Мнения: 221
Реза, ако не си намериш в Младост - свиркай! Читав инструктор, който освен всичко друго те подготвя и за капаните в Иван Вазов... Обаче е на Дойран.... Но пък колата му е супер....

на Дойран!??!? за Тотов ли става въпрос?!?!? ти при кой от тримата си била?!?!
аз имам много негативно отношение и мнение за тях..

а по темата... моята ситуация е малко сложна..но не знам точно как се казва фирмата аз имам само телефон 9744040, офисът се намира в бл.50 (с/у Лесо-техническия); колите са малки-един голф, едно пежо 206 (маслено зелено) което е много маневрено и  готино... няма проблем с изгасване на колата и със скоростите (поне аз нямах НО съм я карала само за 1 кормуване) на по-готина и маневрена кола не съм се качвала.. инструктора мисля, че се казва Кирил Миланов - 0899982007 е много внимателен и много добре обяснява.. на мен за едно кормуване (час и половина астрономически) ми взе 24 лв.; въпреки, че само 1 път съм карала при него останах много доволна...
успех  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 13
аз мога да ти препоръчав много добър инструктор - казва се Камен Драганов, тел. му е: 0888/ 64-98-65. Преди беше в Младост, но аз съм изкарала книжка преди няколко години и оттогава нещата може и да се променили. Обади се и провери. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт