Дезинфектирана антивирусна НЕМСКА тема- 202

  • 21 630
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 479
То за бебета и малки деца май и няма.

# 61
  • Germany
  • Мнения: 2 043
Бибит, по градове не съм виждала подробно. На провинции е отчета само. За NRW намерих това:
Die Zahl der bestätigten Coronavirus-Infektionen in NRW ist deutlich angestiegen, und zwar auf mindestens 270 Fälle. Das geht aus Zahlen des NRW-Gesundheitsministeriums und des Kreises Heinsberg hervor. Am Mittwochabend lag die Zahl der landesweiten Infektionen noch bei 172.

Das Ministerium teilte am Donnerstagvormittag zunächst insgesamt 230 Fälle für das bevölkerungsreichste Bundesland mit. Davon seien 151 Fälle im Kreis Heinsberg registriert. Nach Angaben des Kreises sei diese Zahl aber bereits überholt, man habe inzwischen 195 Infizierte in Heinsberg. In Aachen stiegen die nachgewiesenen Infektionen leicht auf 33 Fälle. Stadt und Region sind damit landesweit am zweitstärksten betroffen. Da aber die ersten Testergebnisse des gestern gestarteten Untersuchungszentrums erwartet werden, sei mit einer weiteren Zunahme zu rechnen, teilte die Stadt Aachen mit.

# 62
  • Мнения: X
Ася, аз наскоро правих Brownie-Käsekuchen, получи се нещо божествено вкусно, даже тайно се надявах на гостите ми да не им хареса, за да остане повече за мен, ама нахалниците всичко унищожиха до последната троха. Joy

Бибит, най-много заразени в НРВ има в Хайнсберг (195), откъдето и тръгна вируса в НРВ и в региона на Аахен (25). В Кьолн са 12 засега, като шестима от тях имат връзка с Хайнсберг, четирима са били в чужбина (Иран, Тайланд), а за двама не се знае от къде са се заразили. 149 човека, които са били в контакт със заразените са информирани. Обаче тези числа се променят за минути. Вече няма област в Де, която да не е засегната.

С PeaPink сме писали заедно.

# 63
  • Немция
  • Мнения: 7 025
Благодаря за подробните отговори! Те са ми известни вече, но все пак повторението е майка на знанието.Grinning Ние сме засега далеч от заразените райони, ама докога ли...
Четох , че за Хайнсбергския Grinning район 8 души са в по-тежко състояние, както и двама са критични.

Цветис, бебета и деца не попадат по принцип в рисковата група. Ама те разбирам, човек се тревожи.

# 64
  • Мнения: 177
Благодаря за подробните отговори! Те са ми известни вече, но все пак повторението е майка на знанието.Grinning Ние сме засега далеч от заразените райони, ама докога ли...
Четох , че за Хайнсбергския Grinning район 8 души са в по-тежко състояние, както и двама са критични.

Цветис, бебета и деца не попадат по принцип в рисковата група. Ама те разбирам, човек се тревожи.
Да, знам. Даже четох, че бебе е почти невъзможно да се разболее, но все пак много ме е страх за малката и мъжа ми. Благодаря много за отделеното време.
Тук положението е страшно, в Бремен вече има доста хора. В нашия град само 1 бил и то куриер заразил се от китайски пакет.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 320
Как от пакет? От всичко което четох и чух, това е с почти минимална възможност да се случи. Някъде оповестено ли е официално и как точно е доказано?

# 66
  • Мнения: 177
Как от пакет? От всичко което четох и чух, това е с почти минимална възможност да се случи. Някъде оповестено ли е официално и как точно е доказано?
Казаха го по радиото и от тогава хора все по - малко има по улиците, а магазините се изпразват много бързо.

# 67
  • Мнения: X
За NRW четох за случаи в Дотрмунд и Бохум. В Марианхайде, което е на 15 км от нас, всички училища и детски градини са затворени. Преди два дни съобщиха за заразен работник в кита там. 302 са потвърдените случаи само в NRW.
https://www.google.com/amp/s/www.ruhr24.de/nrw/coronavirus-nrw-l … 13572868.amp.html

# 68
  • Berlin
  • Мнения: 11 356
Благодаря! Аз следя само този институт, Робърт Кох, но май веднъж дневно обновяват, от сутринта е информацията там.

# 69
  • Мнения: X
Те и здравното министерство, ако има едно лесно изобщо няма да обновяват.

# 70
  • Germany
  • Мнения: 2 043
Да Робърт Кох сутрин в 10 часа обновяват. Ее това за куриера не ми се вярва. Досега не съм чувала в никоя страна за подобен случай. В кой град е това, да си потърся инфо, че ми стана любопитно.

# 71
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Eмели, и аз такъв правих, шоколадовата смес с два шоколада вътре.🤪
Мъжът ми ня иска да го яде, много калории имал 😁

Аз не съм пазарувала, мъжът ми казва, че в Едека няма липси. По дискаунтърите и ДМ не съм ходила.

Цвети, моето е на 9м и освен Вит Д друго не бих му дала.
Да не стане вместо да се изпишат вежди, да се извадят очи ...

# 72
  • Мнения: 177
Eмели, и аз такъв правих, шоколадовата смес с два шоколада вътре.🤪
Мъжът ми ня иска да го яде, много калории имал 😁

Аз не съм пазарувала, мъжът ми казва, че в Едека няма липси. По дискаунтърите и ДМ не съм ходила.

Цвети, моето е на 9м и освен Вит Д друго не бих му дала.
Да не стане вместо да се изпишат вежди, да се извадят очи ...
Много си права! Благодаря.

# 73
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 918
Бибит, сега се прибирам от работа, не съм чела и не знам дали са съобщили за нашата гимназия и къде са го съобщили, но от днес официално има втори случай, затворено е до четвъртък другата седмица.

# 74
  • Мнения: X
Geia, силно стискам палци да ви подмине!

Общи условия

Активация на акаунт