Биберон залъгалка - кога?

  • 2 324
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
На 10тия ден.

# 16
  • Мнения: 1 294
Когато беше в корема ми и не виждах че си смуче ръцете(юмручето цялото Shocked) се кълнях, че залъгалка няма да види малката, ноооооооо по-добре залъгалка от колкото ръце и сега си смучем бибата Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
можеш от първия ден, аз пробвах да го баламосвам като имаше колики, но така и не я призна,. и до днес я ползва понякога като пътуваме за гризалка само и толкова..

# 18
  • Мнения: 1 446
Откога - не се сещам, докога - ами до днес. Но от начало до край - само вечер и то не винаги, за приспиване Wink
Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
От както започнаха коликите- на 15 дни.
Сега я ползва преди заспиване, сам си я търси и си я слага през ноща
И аз съм на мнение че от биба по-лесно се отучва отколкото от пръст в уста/баща му си го е смукал до 7години #Crazy/

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Носих си в болницата.Като ми го донесоха и му я наврях в устата Mr. Green
Дори и акушерките даваха на бебоците, обикновена биба отзад натъпката с памук,да не гълтат въздух Tired

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Още в болницата дадох.Но като се прибрахме не искаше и да чуе за него, така и не го пойска

# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Дадох още първия ден, обаче Нели сама я отказа, когато стана на 2 месеца. Не я е заместила с пръст.

# 23
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Отначало следвах съвета на педито да я избягвам, а после като реших да дам, така и не поиска. Купих 3 , модела биби, ама уви Wink Аз мисля, че ако не иска не бива да насилваш бебчето Wink

# 24
  • Мнения: 354
дадох му я в болницата,но не е много очарован smile3541

# 25
  • Мнения: 1 284
още в болницата докога ще видим, много не и е фен

# 26
  • Мнения: 2 000
На Митко му дадох като беше на няколко дена, но той така и не го хареса. А на Пламен изобщо не сме купували и не сме му предлагали биберон.

# 27
  • Мнения: 1 029
Аз мисля, че ако не иска не бива да насилваш бебчето Wink

Ами аз честно казано изобщо не съм се и пробвала да й давам. Тя е още на месец, но напоследък гледам, че често си смуче пръстчетата, което отдавах на глад по-скоро. Обаче четох някаква статия, в коята се казва, че така се успокоявали и се замислих дали пък не трябва да й давам, въпреки че бих предпочела да не го правя.  newsm78

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Аз я дадох към 40-тия ден, защото Коси много го мъчиха коликите. Засмука я и се успокои на секундата. За късмет не се привърза към нея, използвахме я обикновено като приспивателно. Към 9-тия месец малкия сам се отказа от биберона-залъгалка. Laughing

# 29
  • Мнения: 251
Научиха я на залъгалка още в родилния дом, т.е. прибрахме се научени. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт