Къде държите всичките си козметични продукти

  • 1 947
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Шампоани, балсами, маски за коса-в банята.На рафчето в коридора-крем за лице и четка за коса.Другата козметика на тоалетката Mr. Green

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 16:34 от Белла

# 16
  • Мнения: 364
Шампоани, балсами, маски за коса-в банята.На рафТчето в коридора-крем за лице и четка за коса.

останалото - в спалнята...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
В спалнята и в банята Peace

# 18
  • Мнения: 483
Ами почти из цялата къща има по нещо мое! Laughing

# 19
  • Мнения: 1 986
  Всичките ми продукти/с изключение на шампоана Wink/ са на едно място-на тоалетката в коридора Peace

# 20
  • Мнения: 2 407
В шкафчечто в коридора, в спалнята и в банята.

# 21
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Peace

# 22
  • Мнения: 221
на лавичката на леглото ми- там са ми всички кремчета, душ-гелове, маски и т.н..
а гримовете и т.н.. са ми в чантата
аз нямам чак толкова много гримове, защото почти не се гримирам  Stuck Out Tongue

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
В хладилника Simple Smile Голям кеф ми е сега през лятото да се намажа с хладно тоалетно мляко Simple Smile Наскоро си взех от промоция душ гелове на АVОN и докато свършим предните, ги държа до ракийката и Абсолют-а на вратата на хладилника Simple Smile Шегуваме се, че ще се набълбукаме по погрешка някой път Simple Smile
Кремовете за лице задължително пак в хладилник Simple Smile

# 24
  • Мнения: 332
На различни места-в банята спалнята в кухнята в чантата и като ми трябва нещо голямо търсене пада.

# 25
  • Мнения: 13 512
Заемат една цяла стена в банята ми- на 4 рафта...ужасно много са,но са ми всички под ръка.Само парфюмите разделям на зимни и летни и тези които са "извън сезона" са прибрани в чекмедже в спалнята

# 26
  • Мнения: 569
В стаята си на шкафа и в банята, гримовете в несесер в чантата.

# 27
  • Мнения: 696
различно - в скрина в хола, в несера в чантата, в банята

# 28
  • Мнения: 5 317
В шкаф на три рафта.

# 29
  • Мнения: 5 299
Разпръснати са из цялата къща. Не бих могла да ги складирвам на едно място. А и не искам.

Общи условия

Активация на акаунт