Многодетни мами 4

  • 15 301
  • 355
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 449
  party023  party023

Черпя всички виртуално - дъщеря ми вече е на 15!!!

За срещата разбрах, благодаря! Ще се радвам да се запознаем!!! Grinning

# 286
  • Мнения: 532
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАНИ НА МАМА ТО НИ!

МНОГО УСМИВКИ И ШЕСТИЦИ ОТ НАС!

# 287
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Мама То_ни    Gift baloni bdbaloni baloni bdbaloni  newsm59  Gift babydust7 Да ти е живо и здраво порасналото момиче,много да ви радва и да успее в живота  newsm10
teddyvas по всяко време можеш да ме видиш,че съм писала ooooh!или стоя да уча до късно или ставам много рано за да наваксвам Sick
мамамила   smile3501  love001 за децата

# 288
  • Мнения: 114
Здравейте и от мен Hug!Първо да се представя- казвам се Ирина на 27г. съм и имам три  "зверчета" - Наско(Атанас) - 10г. ,Ники(Николай) - 7г. и Мариян - 1г.4м...Отдавна  ви чета с интерес , но все не остава време да пиша , вече ще съм по-активна ОБЕЩАВАМ .Гледам че се заформя срещичка - жалко че сме толкова далече от София , иначе с най - голямо удоволствие бих дошла .Така като гледам доста сме  многодетните майки във форума, и не само - напоследък виждам , че и в нашия град има доста жени които са се решили да имат повече от две деца . Още веднъж  Hug на всички ви ...ЧРД на рожденичката - Тани   bouquet...и на Дидка специално  smile3525.

# 289
  • Мнения: 3 740
Честит Рожден ден на Таня! newsm59 hbday baloni Да е жива и здрава за радост на цялото семейство!

Добре дошла на Soul Releasebouquet Като гледам, за кратко време добра работа си свършила! Grinning Радвам се, че си сред нас!

wright, къде си? Ако искаш, пиши на лични.

# 290
  • Мнения: 186
чудесна идея ,момичета , да има среща! но ние няма да можем да дойдем, надявам се друг път.съжалявам, че пиша рядко, но нещо не успявам с домашните задължения.а и малкия вече проходи и иска постоянно наблюдение, игра и струвами се нарочно се лепи за мен.и ние се кърмим още, но това е голямо удоволствие и улеснение за мен. пожелавам ви приятна среща и много усмивки   bouquet

# 291
  • Мнения: 3 324
Мами, намерих че скоро сте писали тук, искам да ви кажа нещо по повод срещата...
Имам възможност да уредя среща ( след нашата) с депутат - лидер на партия от Калиция за България. Ако проявявате интерес - казвайте, защото бюджета за 2007г. и промените в законодателството ще се гласуват до края на Ноември, тоест ако искаме да бъдат представени нашите искания и взети под внимание - трябва да се реагира своевременно.
Пиша навсякъде където ще има възможност да се прочете.

# 292
  • Мнения: 3 740
Момичета, понеже този разговор става все по-организационен, предлагам за срещата на 28-ми и предложението на ClanG да пишем в темата Клуб на многодетните... За да не разводняваме с разговори за ежедневието. Не че те не са ни важни, де, но за тях - в тази тема.

# 293
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Честит Рожден ден и от мен на Таня! newsm59 Да е жива и здрава , да радва мама и тати порастналото момиче!!!
Добре дошла на Soul Release!   Hug


# 294
  • Мнения: 639
Добър ден на всички Hug,
На Таничка  bdbaloni newsm59 nbirthday,весело прекарване и много усмивки .
Добре дошла на новата мама Soul Release Hug ,както виждам при вас има и време за една девойка ,за да разнообрази отбора на юнаците.
 Сега за срещата ,писах и в темата за клуба ,нека да вземем да започнем да уточняваме и час
който ще е удобен за всички.За мен най - удобно е към 16-17ч.Но няма проблем и ако е по-късно или малко по-рано ,защото ще пътуваме сутринта  на 28,10 от Бургас
Браво ClanG , аз съм за такава среща ,писах и в другата темичка за това.
Лелееее,мамамила,твоите малки фотомоделки са страхотни а и позират така ,сякаш цял живот са го правели. newsm10

# 295
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН  НА ТАНЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пожелаваме ти много здраве и успехи! newsm67  bigdance2 bdbaloni


Добре дошла на новата многодетна и много млада мама  HugДа са ти живи и здрави момчетата!

Момичета,за срещата  аз съм съгласна с Неви часа да е 16.00-17.00.Мисля,че ще е хубаво да се видим и да си поговорим няколко часа WinkАз за съжаление нямам цифров фотоапарат,но ако някой донесе,ще бъде много хубаво.След това ще ни изпрати снимките по интернет и така ще си се гледаме и тогава,когато не можем да се срещаме.

Днес бяхме на консултация за бебето и Мони попита докторката какво ще е бебето.Тя гледа,гледа и каза,че май пак ще съм мъжка мама.А Мони с леко застинала усмивка каза:"То може и да е момиче"  Joyмилата тя с тези момчета,много се надяваше да момиченце LaughingДокторката каза,че и другия път пак ще го види.
Бяхме и на преглед при невролог заради гърча,който Анди преживя през август.Слава Богу детето е добре!

Цвете,идеята за анкета не е лоша.Ако можеш пусни една,да видим кой ще дойде и да обясним  на онези,които не знаят къде  са намира  Арена.

Илина,къде си тези дни?

Мила,не се притеснявай!Благодаря за пожеланията! Hug

# 296
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз пак да се разпиша,значи преди два месеца ни умря немската овчарка може би от старост-получи два удара и край.От тогава очите ни все по чуждите кучета се спират.Моят мъж каза че май трябва да си вземеме куче и така на  едни познати техни познати продават кученца на по три месеца вече,а тия кученца се падат внучета на нашето починало куче.Идват хората,отварят багажника и ония големи очи като се вперват в мен и един голям език пляс и ме маркира мигновенно  animal037 през лицето.Ами хубаво е кучето,пазарихме се малко и го взех,ами сега..нямам каишка ..нищо,на ръце и в къщи  Sick,оставих я под надзора на дъщерята и на бегом до зоомагазина,вече с каишка и повод изведох Сузана  newsm78обаче това Сузи някак си неподхождаше на голямо куче каквото ще стане тази малка овчарка и затова се прекръсти на Томи..на името на снахата дето е на снимката със сина ми /има линк в подписа ми/Отидохме да вземем Павчо от градина и..изненадата беше пълна,неможе да си намери място от радост!Аз използвах момента да надвия някои инати...човека не си ляга вечер самичък ами се вре при нас на леглото,ляга посредата и като заспи го местя в креватчето му,да ама тежи вече много,пък и няма работа при нас!Та казах,че ако започне да спи на неговото си легло ..ще задържим кучето  Stop обаче ако пак легне при нас Crossing Arms веднага го връщаме.Съгласен от раз и сега си спи на легълцето без да измрънка!За сметка на това домашният любимец в момента спи до мене до стола ми и познайте af кой ходи да бърши подире му..понеже е малка ще стои у дома за да се научи на навици и порядки smile3514Ако си беше взел магарето поне имаше гаранция, че ще спи вън  smile3506....та такава ни е новата придобивка-сладка тримесечна немска овчарка Томи и вече спящ самостоятелно младеж HugОтивам да си лягам  sleepuu,Теди пак ще каже..ти кога спиш smile3520...сега миличка ще спя ,пък ще стана рано да smile3523 уча smile3529
 Flowers SunflowerЛека нощ  Flowers Four Leaf Cloverда ви пожелая, Flowers Sunflowerхубави и приятни Flowers Four Leaf Clover почивни дни! Flowers Sunflower

# 297
  • Мнения: 191
 newsm78 Дидке , ти кога спиш наистина? Снощи до сред нощите, днес в ранни зори кажи от къде тази енергия, че и аз малко да се заразя. Да знаеш как ти завиждам на куража да си вземеш и кученце, аз съм израснала с немски овчарки и за мен това не са домашни любимци а другарчета. Да знаеш, че Павчо след някое и друго време сам щеше да напусне семейното ложе ама Томи..... Joy Joy
 Много ти благодаря за поканата, но за мое голямо съжаление няма да мога да дойда, защото най вероятно другата неделя ще е балотажа на изборите а нашата фирма брои (или пък само обработва май  newsm78) бюлетините и аз съм командирована там.
Теди, много се рацвам, че всичко е наред с Анди, а на Мони кажи, че стискам палци да е момиченце  Heart Eyes, че тези ритни топковци football май започват да вземат надмощие а са шумни, не искат да играят на кукли, много си късат панталоните и май вече не можеш да им правиш прически  pletka
Момичета на срещата правете много снимки за да можем и ние които не можем да дойдем да се почувстваме все едно сме там   bouquet
Чао за сега, че домочадието се разбужда а в събота очакват  food002

# 298
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
а моите чакат банички от бутер тесто..чакам да се поотпусне тестото  ooooh! снощи нашто Томи пооръфало едната тиква в коридора и Ваня си е дала заявката преди малко за тиквеник,та след закуската ще стържем тиква и т.н.Много ни е кротка тази овчарка,ама глупава ли е,отиде и си легна на кожата под кухненската маса LaughingХайде ...целувки и приятни емоции през дват почивни дни Hug

# 299
  • Мнения: 3 740
Дидке, честито ви ново бебе! Осигурили сте занимавка на Павчо за доста време! А ти да му мислиш.

Момичета, забравих да ви кажа, че сп."Родители" провежда конкурс за най-полезно домашно изобретение. Всеки месец дават награда олекотена завивка, а голямата награда е пералня. За съжаление, не мога да ви кажа подробности, защото още не съм си купила списанието  Embarassed, но, ако имате желание, си струва да участвате с вашите фаворити срад домашните помощници.

Общи условия

Активация на акаунт