Многодетни мами 4

  • 15 240
  • 355
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 323
Да изплача на вашите рамене!
Разбрахме се с доктора последно планирано секцио на 8.12. със спинална упойка. Умирам от ужас, аз съм страшно шубе! Ще ми завират игли в гръбнака! Помощ! АКо изпедепцам до тогава де! Моля ако имате опит кажете толкова ли е страшно колкото на мен ми звучи!
И още едно въпросче, за мамите от София - знаете ли къде се намира банката за кърма? Или къде в кърмаческия форум да търся информация? Благодаря предварително!
Таман се чудех за Плами дето сме си говорили....
Цоцоланке ако не те затруднявам да включиш и моите разбойници - Самуил - 12.06.1992, и Кардам - 22.10.1999г. , Беба да е жива и здрава когато дойде. Благодаря!

# 346
  • София
  • Мнения: 1 677
Илина,добре сме.Излизахме,разходихме се и вчера и днес,независимо от времето  Wink

Клан G,не се притеснявай!Една моя приятелка роди с такава упойка,не се е оплакала.А банката за кърма,която аз знам е в кв."Гевгелийски",на север от кв."Красна поляна" и кв."Западен парк".Пада се отгоре на тунела за Люлин,няма да ти е далече,но ти може и да си имаш достатъчно кърма.Горе главата!Ще се справиш.Не го мисли от сега,има цял месец дотогава. Hug


Цоцоланке,оформяй както ти хареса първата страница.Знаем,че си жена с вкус Joy

Целувки на всички! Laughing

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Цоцоланке  Peace , чакаме линк   bouquet

# 348
  • София
  • Мнения: 676
Браво, момичета, много сте хубави на снимките! Сигурно сте си изкарали чудесно!
Ние точно в събота следобед имахме важна среща и не успях... Дано другия път да успея да дойда и да се запознаем!
ClanG, аз бях със спинална упойка последния път. Не е изобщо страшно, макар че аз буквално треперех от страх. Даже като започна анестезиологът да ми опипва прешлените, за да определи мястото на поставяне и щях да полудея, защото ми се стори, че е много високо. Даже си мислех да и кажа, че нещо бърка и трябва по-надолу да я сложи, но реших, че най-много да ме изгони от операционната като знам толкова много Simple Smile Има едно неприятно нещо, което може да ти се случи, но то е ден-два след операцията. Аз, както около 30% от хората, получих главоболие. Ама много силно. Казвам ти го, не за да те плаша, а за да ти кажа ако ти се случи да го получиш, да кажеш на анестезиолога още в началото, защото от само себе си няма да мине. Колкото по-рано вземат мерки, толкова по-лесно ще овладеят болката. Така че ако усетиш главоболие, дори и да се трае все още, не стискай зъби, те знаят за какво става въпрос и как да се справят!

# 349
  • Мнения: 470
Да изплача на вашите рамене!
Разбрахме се с доктора последно планирано секцио на 8.12. със спинална упойка. Умирам от ужас, аз съм страшно шубе! Ще ми завират игли в гръбнака! Помощ! АКо изпедепцам до тогава де! Моля ако имате опит кажете толкова ли е страшно колкото на мен ми звучи!
И още едно въпросче, за мамите от София - знаете ли къде се намира банката за кърма? Или къде в кърмаческия форум да търся информация? Благодаря предварително!
Таман се чудех за Плами дето сме си говорили....
Цоцоланке ако не те затруднявам да включиш и моите разбойници - Самуил - 12.06.1992, и Кардам - 22.10.1999г. , Беба да е жива и здрава когато дойде. Благодаря!
Спокойно, иглата в гръбнака не се усеща, защото се пРАви преди това едно кожно балонче през което минава анестезията.  за главоболието - 3 пъти на ден Солпадейн.
Адресът на банката за кърма го имаше някъде в този сайт, май че в линковете на началната страница newsm78

# 350
  • Мнения: 3 740
Разбрахме се с доктора последно планирано секцио на 8.12. със спинална упойка.

Студентче ще е! Grinning

Не се шашкай! Имаш ли доверие на доктора? Ако не го познаваш, поразпитай за него, вероятно ще се успокоиш. А пък има и шанс да родиш преди това...

Цоцоланке, действай по своя преценка.

# 351
  • София
  • Мнения: 676
Солпадеинът няма да свърши работа... Аз го пих два дена и на третата сутрин какво ми се случи... добре, че следобеда моят лекар извика анестезиолога и ми биха едно лекарство, от групата на опиатите, но му забравих името(ако после се сетя ще го напиша). След това продължиха със Седалгин нео. За 48 часа отмина, но беше кошмар... Та тогава анестезиологът ми каза, че е трябвало по-рано да ги извикам... По тази причина го споделям...

# 352
  • София
  • Мнения: 676
Между другото, Цоцоланке, можеш ли да ни включиш и нас - датите ги има в подписа ми   bouquet

# 353
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета,а защо с упойка..по лекарско предписание или по ваше желание newsm78Аз като наближи да раждам малкият/бях на 36г/ и питам доктора...с упойка и рязане ли уж нали съм била рискова....а той вика-защо да си рискова,я не се излагай,раждаш си както предните 2 пъти и не се бой,то ако се наложи има екип,защо ти е упойка!Така и родих-по естествен път без проблеми и разкъсвания!

# 354
  • Мнения: 11 607
Между другото, Цоцоланке, можеш ли да ни включиш и нас - датите ги има в подписа ми   bouquet

 В момента пиша списъка и съм ви включила вече и вас!

# 355
  • Мнения: 11 607
Можете да си кажете мнението вече тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137806.0

Общи условия

Активация на акаунт