Професионални серии за коса 134

  • 37 828
  • 782
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 438
Luchia, и аз съм с такава коса. Ползвам Денсифик и Филип Кингсли за обем, редувам ги. И понеже ми е чувствителен скалпът, мажа масла преди това, защото ме е страх от пърхут - Керастаз са си силна козметика.

# 676
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Luchia Генезис за тънка коса би ти харесал според мен.
Момичета цялата серия генезис е с насоченост против косопад и превенция на накъсването. Чакам да споделите какво е усещането от ампулите.
На моята коса шампоанът за тънка коса в комбинация с маската е близък като действие до тоя на Алтерна инфинити Ш и Б.  Сега обаче съм в дилема с какви други последващи продукти да ползвам освен с маската и балсама от серията.
 По състав са тотална хидратация,но като усещане не са. Усещам ги балансирани даже първия път когато ползвах Ш за плътна коса бях на косъм да го метна в графа Денсифик т.е. такъв,който косата ми НЕ харесва.

# 677
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
С този Генезис за който чета през страница, две ме побъркахте.
Използвах си точките в Арлен и си поръчах маската.
Излезе ми около 45 лева Simple Smile)
Само се чудя като използвам медицински шампоани с кой да я съчетая.
Принцесата , понеже използваш серума на Генезис за скалп би ли споделила какъв  ефекта от него .Забелязваш ли нови растежи, спира ли косопада .Би ли го сравнила с някой от другите грижи за скалп като ефект (например епроуваж, КМ, лореал и т.н ) 

# 678
  • Мнения: 1 997
Имам точки и в Арлен и в Златна рибка, не мога да си обясня как да ги използвам - кой продукт_ колко точки е ?
Рибката май не са променили още условието само във физически магазин да се обменят.

Искрица и мен така. Бях си казала че няма да го поръчам, но сега с това накъсване на косъма постоянно влизам в сайтовете да чета Simple Smile
А и навсякъде различни мнения дали усещането след серията е като от протеин или хидратация.

# 679
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Имам точки и в Арлен и в Златна рибка, не мога да си обясня как да ги използвам - кой продукт_ колко точки е ?
Рибката май не са променили още условието само във физически магазин да се обменят.

Искрица и мен така. Бях си казала че няма да го поръчам, но сега с това накъсване на косъма постоянно влизам в сайтовете да чета Simple Smile
А и навсякъде различни мнения дали усещането след серията е като от протеин или хидратация.


https://www.arlen.bg/bonus това е за бонус точките  , подробно обяснено , описано е и как да се използват .

# 680
  • Мнения: 1 918
За златна рибка делиш точките на 20 и получаваш сума, която е отстъпката. Примерно на 275точки отстъпката е 13,75. Ти си преценяваш за какво ще я ползваш, но съм почти сигурна, че може само във физически магазин.

# 681
  • Мнения: 975
Днес  colorwow  имат 30 процента намаление на определени продукти с код NOFOOL
Аз в момента обмислям дали ми трябва още нещо, че миналата седмица от 1+1 промоцията с коктейли си взех още. На ouai нали им сменят формулата и опаковките на шампоаните и балсамите и сега ги разчистват от английските сайтове. Бях взела clean conditioner-a за 11 евро , снощи го пробвах след шампоан скраб, без маска да видя как е.  След скраба ми беше станала скърцаща косата, постоях десет минути с балсама и стана много мека косата, супер лесна за разресване и мирише много хубаво.

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 12:24 от hibryd

# 682
  • Мнения: 1 227
Златна рибка с това правило за физическия магазин много не дразнят. А като пазарувам онлайн трупат ли ми се точките поне?

Снощи в опита си да намеря правилен протокол, с който да ползвам ш Денсифик без да ми пресушава дължините, реших да пробвам комбинация Денсифик за скалпа (1 път само) и Хроноложист за дължините, накрая сложих само балсам Екстеншънист и се получи доста добре, не суших и не сложих никакви финиши, днес косата е плътна, но лъскава и мека.

# 683
  • Мнения: 4 246
Гринч, точно така, точките можем да използваме само в магазините им на Рибката, което е тъпо, особено сега ... дано им дойде на акъла да го променят това правило.
Би било добре да намалят и сумата за безплатна доставка по време на това положение, като благодарност, че им купуваме козметиката по време на криза. Innocent
Кога начисляват точките от поръчката, моята вчера пристигна, но точките все още не са добавени?

# 684
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Гринч, точно така, точките можем да използваме само в магазините им на Рибката, което е тъпо, особено сега ... дано им дойде на акъла да го променят това правило.
Би било добре да намалят и сумата за безплатна доставка по време на това положение, като благодарност, че им купуваме козметиката по време на криза. Innocent
Кога начисляват точките от поръчката, моята вчера пристигна, но точките все още не са добавени?
Ако става въпрос за Арлен в линка който съм пуснала е описано ,че се отразяват до 48 часа след доставката на поръчката.

# 685
  • Мнения: 489
Има ли отзиви за термо спрея Genezis?

# 686
  • Мнения: 1 918
В рибата уж се начислявали автоматично, ама моите нещо не ми се връзват с реалността в банята честно казано.
Мисля, че трябва да имате карта на златна рибка, за да събирате точки. С карта може да се сдобиете като им пишете в коментар към поръчка, че искате. Ще ви я изпратят с поръчката. След това въвеждате номера на картата във вашия профил в сайта и така започвате да трупате. Пак говоря по спомени, моля поправете ме, ако греша.
Скрит текст:

# 687
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Термото на Генезис съм го поръчала с още доста неща от немско. Другата седмица вероятно ще е тук. Поръчах травълче защото имам сериозни опасения,че ще е с действие като на Архитекта или поне близко до него. Има един заблуден протеин от грах в него освен екстрактите от джинджифил и еделвайс,които ми докарват протеиновото усещане в другите продукти.



Искрица аз постоянно мрънкам,че ми пада някаква коса. не бих го нарекла косопад защото и 5 паднали косъма на дълга коса са си цяла шепа. Обаче ме дразнят и това си е.
 Серумът го ползвам от около месец и наистина падат по-малко косми,но не мога да твърдя,че е от него категорично. Относно новата коса-такава ми расте постоянно,но  и постоянно ползвам някаква грижа. Преди Генезиса месеци наред ползвах интенза на GG.
 Харесва ми свежото усещане,което оставя. Стегната коса в корена с хубав обем и не на последно място любимият аромат-признавам си,че и само заради него бих го купила с кеф отново.

# 688
  • Мнения: 3 509
Ще докладвам за първите си срещи с новата серия Pro Longer на L`oreal. Сдобих се с всичко, без балсама.
За мен това е по-добрата алтернатива на серията Extensioniste. С тази разлика, че шампоанът при мен измива и освежава осезаемо, напомпва косата, издържа с дни и не я омазнява, сплесква, смачква и обезОмява.
Маската е по-силна и ако трябва да се използва една дума, за да опиша какво усещане дава при мен, то е гъвкавост.
И шампоанът, и маската ми напомнят на 98% за Kerastase Cristalliste, а тази серия съм я обичала много. 
Категорично и при двете сравнения с двете споменати серии на Kerastase, техните продукти остават на втора позиция.

Концентратът и кремът с термозащита са превъзходни, те са най-доборото от серията за мен.

По мои тестове и размишления, ако се ползва самостоятелно и/или както аз направих - с балсам на Genesis (и серум Extentioniste) - това е всичко, от което се нуждае и ще получи една дълга коса. Косата изглежда точно така, както трябва да изглежда дългата коса - красива и здрава.

Само да уточня, че ползвам серията в необичайни за косата ми условия - никога в рамките на почти два месеца не съм спирала да плувам и/или да съм на ски, както и да не се боядисвам...
Със сигурност това дава влияние, но за момента намирам серията за отлично изпълнение и подозирам, че това ще е новият хит.

Също така получих и една своя поръчка, към която бях помолила за конкретни мостри. Една от тях беше олиото Bio argan на Lakme, което днес използвах като терапия. Очарователно на първи усет. Много приятна изненада.

# 689
  • Мнения: 57
Термото на Генезис съм го поръчала с още доста неща от немско. Другата седмица вероятно ще е тук. Поръчах травълче защото имам сериозни опасения,че ще е с действие като на Архитекта или поне близко до него. Има един заблуден протеин от грах в него освен екстрактите от джинджифил и еделвайс,които ми докарват протеиновото усещане в другите продукти.



Prinzesata , Моля да споделиш от кой немски сайт поръчваш.

Общи условия

Активация на акаунт