Професионални серии за коса 134

  • 37 811
  • 782
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 246
Шампоана на Матрикс на роза ли мирише?

# 76
  • Мнения: 282
Krystal93, За жалост нямам инфо. Само видях, че   ще се предлага скоро тази марка

# 77
  • Мнения: X
Искрица, такъв обем само с текстуриращи продукти. Дори и да оформиш с четка няма да държи дълго. На Марокънойл спрея на мен ми харесва най-много от всички пробвани.

# 78
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Искрица, такъв обем само с текстуриращи продукти. Дори и да оформиш с четка няма да държи дълго. На Марокънойл спрея на мен ми харесва най-много от всички пробвани.
Имам го,дори си нося един малък в дамска чанта Simple Smile

# 79
  • Мнения: 4 246
Относно обема, наскоро сложих малко повече от тоника за растеж на Кингсли не само по скалпа, а и на 3-4см. от скалпа по косата /съвсем несъзнателно/ и изсуших с главата надолу, като духах в корените и се получи обем все едно съм пръскала от спрея за обем на Кингсли. 🤩

# 80
  • Мнения: X
Честит празник момичета! Flowers Hibiscus

Страхотни колекции продукти за коса видях!
Ето и моята.
Скрит текст:
   

Скрит текст:
   

Малко след като снимах пристигна това.
Скрит текст:
   

И вчера си поръчах Комплект за растеж и заздравяване на косата NuggelaSule .

Искам да си направя кератиново изправяне, когато времето се затопли. Вчера бях на фризьор за боя. Цвета ми е по-различен, поради липса на моята марка боя.
Скрит текст:
   

Весел празник! Flowers Rose

# 81
  • Мнения: 3 413
Честит празник момичета! Flowers Hibiscus

Страхотни колекции продукти за коса видях!
Ето и моята.
Скрит текст:
   

Скрит текст:
   

Малко след като снимах пристигна това.
Скрит текст:
   

И вчера си поръчах Комплект за растеж и заздравяване на косата NuggelaSule .

Искам да си направя кератиново изправяне, когато времето се затопли. Вчера бях на фризьор за боя. Цвета ми е по-различен, поради липса на моята марка боя.
Скрит текст:
   

Весел празник! Flowers Rose
Честит празник и от мен 🌹
Може ли да сравниш двете маски макадамия? Класическата и другата(рич или не?) 😊

# 82
  • Мнения: 358
Здравейте, момичета и честит празник 💐
Досега никога не съм ползвала Еластисайзър, но след като видях впечатлаващите ви колекции-реших да пробвам.Косата ми е суха, чуплива и третирана. Какъв бихте ми препоръчали?

# 83
  • Мнения: X
Руса мама, едната е Macadamia
Professional Nourishing Moisture, а другата Macadamia Deep Repair Masque. Втората е много по-хубава за мен, защото прави косата по-мека и подредена. Аз търся заглаждащ ефект.

# 84
  • Мнения: 1 997
Addison много хубав червен цвят, а на фона на зелената блуза как изпъква HeartHeartHeart

Честит празник на всички дами Flowers Hibiscus

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Искрица, в Арлен има комплект Ш и Б на Матрикс с някакво намаление

# 86
  • Мнения: 1 397
Честит празник, момичета!

Ето и моята скромна колекция:

   

# 87
  • Мнения: 221
Честит празник, момичета! Heart
Adisun, цвета и блясъка на косата ти е страхотен! Heart Eyes
Виждам в прекрасната ти колекция шампоан за боядисана коса на Керастаз. Твоя безсулфатния ли е?  Искам да те помоля да ми опишеш как го чувстваш, ако можеш сравни с друга марка пак за боядисана коса. Маската и балсама от серията ползвала ли си? Blush Вдигнала съм им мерника, но успявам да се удържам Grin
Ако някой друг е ползвал серията за боядисана коса на Керастаз, моля също да сподели Simple Smile
Търся отзиви и за тези продукти и като цяло за марката.

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 13:01 от aiki_ira

# 88
  • Мнения: 35 961
изглаждащата маска на марокан за непокорна коса се оказа прекалено протеинова за мен; там, където е по-здрава косата, е горе-долу добре, но изтерзаните дължини се наложи да намажа със шепа кремообразен финиш и шепа олио финиш - такова брутално мазане не се е случвало никога преди, мрън!

чудесни колекции, момичета!
честит празник!

# 89
  • Мнения: X
aiki,  от lookfantastic.com ми отговориха, че вече всичките шампоани на Керастаз са безсулфатни. Заменили са сулфатите с вещество с по-щадящ и натурален ефект. Заредила съм се с 5 броя от шампоана за боядисана на Керастаз, на моята коса е мек, нежен, заглаждащ. От както се боядисвам друг за боядисана коса не съм купувала. В момента обаче шампоана на Лалга ми е по-любим, но не е за боядисана коса. Маската на Керастаз Рефлейшън не съм купувала, защото не съм чела добри ревюта за нея.

Общи условия

Активация на акаунт