БисИри - II част или отново за правописа и правоговора.

  • 19 503
  • 403
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 930
Еееее, да бе..... Shocked

# 16
  • Мнения: 3 760
Ееееее, от стриЙ, по-Убаво нема!
ЗамрЪзената кАрма също ми е фейвърит...
Аз обаче откачам когато прочета корЕгирам. Въпреки, че не е чак толкова елементарно...
Често не разбирам постингите на някои потребители. Особено на по-млади такива...

# 17
  • Мнения: 13 512
Наистина ли имаше и такова нещо? Е,не!Не мога да го повярвам! Shocked

# 18
  • Мнения: 13 512
сребро,скапоценни камани,кристал(сфаровски)   - от темата за бижутата в Клюкарника

В изречение от 5 думи имаше 3 грешки!

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 01:36 от monda

# 19
  • Мнения: 8 163
А мен ме вбесяват въпроси от сорта на "Кога Ви падна пъпчето???"

Ами, не помня. Била съм малка.

И да попитам, в кой клас се учеше формата "Вие"? Та поне да знам от кои часове са бягали тези хора...

# 20
  • Мнения: 13 512
А мен ме вбесяват въпроси от сорта на "Кога Ви падна пъпчето???"

Ами, не помня. Била съм малка.

И да попитам, в кой клас се учеше формата "Вие"? Та поне да знам от кои часове са бягали тези хора...
Аз също се дразня от такива въпроси,но това е по-скоро от начин на изказване, а не от непознаване на граматиката.Ръпроси от рода на  "Кога  махнахте памперса" и " Практикувате ли анален секс",зададени към една и съща аудитория звучат безкрайно тъпо!

# 21
  • Мнения: 8 163
Аз също се дразня от такива въпроси,но това е по-скоро от начин на изказване, а не от непознаване на граматиката.
Съгласна съм с теб. Има маса народ, на който му пада пъпчето или е станал 4.200 кг, а е на по 25-30 години. Ще ми се такива майки да разберат, че детето им е отделна личност от момента на раждането...

Само дето в случая, за който споменах, съм запазила правописа. В комплект с учтивата форма "Ви".

# 22
  • Мнения: 9 903
Ръпроси от рода на  "Кога  махнахте памперса" и " Практикувате ли анален секс",зададени към една и съща аудитория звучат безкрайно тъпо!

а всъщност има логика - почваш аналния, и известно време след това се налага да сложиш отново памперс  Mr. Green

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, Тити, вече е събота  Joy Joy Joy

# 24
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
На ъгъла на Пиротска и Константин Величков има магазин за мебели, на който от години пише "мебели собствеННо производство" Grinning Чудех се дали да вляза някой ден да им кажа, но го виждам докато се возя в трамвая, а когато съм пеш не го забелязвам и забраваям- за Гинко билоба съм веКе.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
фини или финни?! Аман бе!

# 26
  • Мнения: 7 186

Хахахах, много яко! hahaha Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 28
Да се включа плахо пак - с Панайьот Mr. Green

# 28
# 29
  • Мнения: 521
ЛайсТни, да си покажИм.... (последното е от съседна тема в заглавието).

Общи условия

Активация на акаунт