Разреждат ли се космите след продължително епилиране?

  • 5 175
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Разреждат се, определено. С подкожните и аз имам проблем. Излизат ми на краката и тук там на подмишниците. Много е гадно.  Cry Confused

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Аз използвам новия епилатор на Браун. Много ми се разредиха, като се има впредвид че отпреди съм ги бръснела. А подкожни косми въобще не ми излизат,като че ли поради това че използвам различните представки. Преди години съм ползвала на Филипс и ми излизаха страшно много подкожни,цели рани ми ставаха. Сега с този е върхът.  Peace
и аз съм с епилатор и съм доволна, боли малко на интимните, но нямам проблеми ве4е с подкожните и правенето на циреи.

# 17
  • Мнения: 569
И аз съм била така, но за съвсем кратък период, просто имай търпение и прекрати незабавно бръсненето. Ползвай само епилатор или кола маска, след 2 процедури ще видиш ефект.

# 18
  • Мнения: 8 917
По-скоро изтъняват Peace

# 19
  • Мнения: 176
След като има проблем с разраняване на кожата и подкожни косъмчета, защо не се консултираш и с козметик как да процедирате ? Сама би могла да си направиш поразии ?
А и след като дълго време си се бръснала и косъмчетата те са вече "добре отгледани", вероятността да изпиташ болка е доста по-голяма...Защо трябва да си причиняваш това, а не да отидеш при специалист  newsm78

# 20
# 21
  • Мнения: 5 539
А пък при мен не се разреждат Close Просто растат на реколти. Ако ги оставя 1 месец, ще заприличам на Мата Космата Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 5 577
А пък при мен не се разреждат Close Просто растат на реколти. Ако ги оставя 1 месец, ще заприличам на Мата Космата Twisted Evil

Не е така - ти просто си забравила как е изглеждало в началото.  Laughing

# 23
  • Мнения: 5 622
А пък при мен не се разреждат Close Просто растат на реколти. Ако ги оставя 1 месец, ще заприличам на Мата Космата Twisted Evil

Косматите жени били страстни казват. УСпокоявай се с това  Crazy

# 24
  • Мнения: 356
           Не само се разреждат, но и изтъняват. Flutter

# 25
  • Мнения: 1 153
Да намаляват и изтъняват

# 26
  • Мнения: 60
Ако не се разреждат,то поне са по -тънички

# 27
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
За изтъняване незнам,но определено се разреждат.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Не знам колко се разреждат, надявам се доста, но аз съм много горда от себе си за вчерашната малка битка в живота ми. Успях да се навия и ходих на кола на триъгълника. За повечето от вас може би е естествено и нещо обикновено, но за мен си е постижение. Та след това, което сте  изписали, се надявам наистина да се разреждат и леко да ми минават процедурите.
А в борбата с подкожните гадове-УСПЕХ!

# 29
  • Мнения: 6 618
моите се разредиха

Общи условия

Активация на акаунт