Нашите кухни - 82

  • 50 814
  • 885
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 39 330
Да, към теб беше въпросът ми, missmarina . Определено крайният вариант е много по- добре от първата снимка, която пусна.

# 76
  • Мнения: 502
Да споделя и аз нашият финален план, днес влиза в производство, а ремонтът още не е започнал заради карантината, ще чакаме да отмине, че да можем да си пазаруваме материали без гузна съвест. За моя утеха, реших поне да се похваля Grinning

# 77
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
таз кухня винтич/дж ли се води?

# 78
  • Мнения: 502
таз кухня винтич/дж ли се води?

Да, това е мострата на вратичките.

# 79
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Като тази?

# 80
  • Мнения: 502
Няма да е чаак толкова ретро, уредите не са в ретро стил, а и се отказахме и от фермрерската мивка (защото ни е ограничено мястото, а много държахме кухнята да е на П). Плотът ще е дървен, гърбът ще са бели метро плочки. На страната от изглед С, горе, все още се колебаем дали да сложим някакви рафтчета, шкафове няма да има там.

# 81
  • Мнения: 611

Не съм писала до сега в темата, но Ви следя от доста време. Ето я моята нова кухня, с откраднати идеи от Вас.

# 82
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
freqanch,  нашата ще изглежда като вашата точно. Колко метра е? И колко лазстояние сте оставили между двата срещуположни плота?
Мм много държи на дървения плот, мен ме притеснява поддръжката. На какво дърво сте се спряли?  Гърбът също ще е бели плочки. И с фирмата уточнихме, че първо ще е долният ред, плочки и после горния.
Гледах и аз тези вратички, много ми харесват като цвят, но ми се струват по-ангажиращи и ще заложим на бялото все пак. Но и нашата няма да е абсолютно ретро. Ел.уредите ще са нормални вградени, инокс, абсорбаторът напълно вграден.

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 12:31 от Лолита

# 83
  • Мнения: 502
freqanch,  нашата ще изглежда като вашата точно. Колко метра е? И колко лазстояние сте оставили между двата срещуположни плота?
Мм много държи на дървения плот, мен ме притеснява поддръжката. На какво дърво сте се спряли?  Гърбът също ще е бели плочки. И с фирмата уточнихме, че първо ще е долният ред, плочки и после горния.
Гледах и аз тези вратички, много ми харесват като цвят, но ми се струват по-ангажиращи и ще заложим на бялото все пак. Но и нашата няма да е абсолютно ретро. Ел.уредите ще са нормални вградени, инокс, абсорбаторът напълно вграден.

Честно да си призная, не съм сигурна как точно се смятат метрите на кухнята Grinning Изглед А е 286см, изглед В е 134см, а изглед С е 226см. Разстоянието между двете страни ще е 87см., то и сега е нещо подобно, но не една цяла кухня, а се съставена от отделни шкафове, маса и т.н. Свикнала съм да се движа в това пространство и не мисля, че ще ми е тясно. Долните шкафове са с чекмеджета (с пълно изтегляне) с изключение на този под мивката и ъгловият, който ще се отваря с чупеща се врата. Не сме избрали плота още, но твърдо ще е дървен. Най-вероятно от коркос. С гърбът ще действаме по описаният от теб начин. А цветът е нещо в което съм абсолютно убедена, но това е защото ще променяме абсолютно цялата стая (кухня, трапезария и хол в едно), и съответно ще е съобразено да има унисон в цветовете. Ако сменях само кухнята сигурно щях да се спра на екрю. Чисто бялото не ме влече за кухня.

# 84
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Дърво и сиво, икейска комбинация.

# 85
  • Мнения: 502
Te Икеа не са открили Америка(Скандинавия) с тази комбинация. Кухнята е скандинавски стил, с който е залят пинтерест, от където черпя вдъхновение. В последствие видяхме, че в Икеа има точно каквото търсим, но правим поръчка, за да не се съобразяваме с техните ограничени варианти в, и без това, малкото ни пространство Simple Smile

# 86
  • Варна
  • Мнения: 223
Здравейте, някой ползва ли в кухнята си контакти за вграждане в плот? Какви са ви впечатленията?
Водоустойчиви ли са?
Може ли да препоръчате конкретен модел?

# 87
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778

Не съм писала до сега в темата, но Ви следя от доста време. Ето я моята нова кухня, с откраднати идеи от Вас.
Бъркам ли се или Стефан ви я прави кухнята? Супер е станала Hug

# 88
  • Мнения: 611
Благодаря!Да, Стефан. Изключително доволна останах от бързината, качеството и прецизността, с която работи. 😊

# 89
  • Мнения: 5 289
Днес получих моята мивка в цвят Оникс, очаквах да е по-черна, но пак е готина
https://www.schock.bg/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BD … -schock-nemo-n100

Общи условия

Активация на акаунт