Нашите кухни - 82

  • 50 784
  • 885
  •   1
Отговори
# 405
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
За миризмите- коминните тела имат 2 части- по-тясна и широка и за да няма миризми на пърженко в мокро, баня, гардеробна и т.н., трябвало да се разминават тръбите при включването им между етажите. Тези дни го разбрах,  иначе съм лаик Simple Smile

Niss, за абсорбатора бих те посъветвала да потърсиш мнение и за конкретните модели и да не робуваш на марки. Разбира се, не коментираме евтини изпълнения. Защото в жилището на майка ми се наиграхме с един Faber, който служи за дизайнерска лампа, не врши грам работа, но тя не дава да го разкарам, защото е красив и наистина осветява добре, ахахахаххх Grinning
Вкъщи съм с Bosh, по-стара серия, май е точно 800 куб.м. и е ок, пера филтрите в съдомиална, май е този . Предполагам има и по-нови модели. Гледам в Техномикс има супер яки Neff-ове, Милета, Елика и т.н. също.

# 406
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Да питам на свой ред, къде в/ или около София да изпратя за оферти за технически камък или гранит, трябва ми за плотове- кухня, баня. Прочетох последните мнения, имам предвид препоръката на Papish.
Ще ми трябват и подпрозоречни первази. Благодаря ви!

# 407
  • София
  • Мнения: 4 668
Гледам, че Роси-то имат нещо такова в онлайн офертите си.
Но дали режат по поръчка и дали е точно това, идея нямам.
До скоро май нямаха.
https://rosi.bg/kompakt-i-akrilni-ploskosti-221/akrilen-kamak-223/

Но монтажи не извършват. Те са доставчик.

Както казах, не знам дали акрилен камък и технически камък е едно и също нещо.

Акрилен камък срещу технически камък
http://banispa.com/2011/04/%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B5% … 0%BC%D1%8A%D0%BA/

# 408
  • Мнения: 13 187
Да питам на свой ред, къде в/ или около София да изпратя за оферти за технически камък или гранит, трябва ми за плотове- кухня, баня. Прочетох последните мнения, имам предвид препоръката на Papish.
Ще ми трябват и подпрозоречни первази. Благодаря ви!
Стоун център и SKV също.
Скрит текст:
6 в името си е цифра, не е sh Heart Exl

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Аз поръчах тая фурна...https://www.tehnomix.bg/furna-za-vgrazhdane-aeg-beb351110b
АЕГ.

# 410
  • Мнения: 40 885
Акрилният камък няма нищо общо с техническия. Погледни само описанието - бил твърд като гранит и устойчив на високи температури. А малко по-долу четем, че при 180 градуса става мек и пластичен и след изстиване възвръща здравината си. И че можело да се реже и дупчи с дърводелски инструменти....

# 411
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
papi6, ще запомня Yellow Heart

Изобщо не коментирам плот от акрилен камък, красив е, но му нямам доверие, дори и за баня на този етап.

гранитогрес, технически камък или гранит ми е избора, докато имам пари, ако не поръчам навреме, ще трябва да мина на термоплот Simple Smile

Ще поруча възможностите и за гранитогрес, защото гръбчето ми ще е такова.

# 412
  • София
  • Мнения: 3 951
Да питам на свой ред, къде в/ или около София да изпратя за оферти за технически камък или гранит, трябва ми за плотове- кухня, баня. Прочетох последните мнения, имам предвид препоръката на Papish.
Ще ми трябват и подпрозоречни первази. Благодаря ви!


Terastone

# 413
  • Мнения: 98
За едроплощен гранитогрес може да проверите в Stone Center Group. Доволни сме от изработката от обслужването. В магазина изглеждаха доста по-компетентни от SKV.

# 414
  • Мнения: 8 757
Момичета,дайте идеи за абсорбатор,който да не се вкарва в комин или да се изкарва навън,ако ме разбирате.Знам,че не това е най-оптималният вариант,но се налага да спретнем бързо и евтино кухня на втория етаж на къщата.

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 2 914
Момичета,дайте идеи за абсорбатор,който да не се вкарва в комин или да се изкарва навън,ако ме разбирате.Знам,че не това е най-оптималният вариант,но се налага да спретнем бързо и евтино кухня на втория етаж на къщата.
Направете отвор с решетка на някоя от стените,иначе ще си купите абсорбатор,който не работи задоволително.
Ползвала съм такъв,единствената му функция бе да улавя мазнините но и това не правеше,съмнява ме да е било от конкретния модел.Предполагам има читави,но с  далеч не привлекателни цени,а вие сте споменали "евтино".

# 416
  • Мнения: 40 885
Няма да е евтино и защото за такъв абсорбатор трябват филтри с активен въглен, които да се сменят редовно.

https://www.tehnomix.bg/edra-byala-tehnika/absorbatori/aksesoari … AYASAAEgI-OvD_BwE

# 417
  • Мнения: 8 757
Благодаря ви!

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Момичета, като пускате фурната за първи път има ли нещо специфично, което те.да се направи?

# 419
  • София
  • Мнения: 6 268
Аз не съм правила нищо. Виж все пак в упътването на твоята.

Общи условия

Активация на акаунт