Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 33

  • 57 554
  • 747
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 22 835
А белегът по дължината на корема ще изчезне ли ?Винаги това много ме е притеснявало , какво се случва с белезите. Аз имам операция на крака и имам два доста неприятни белега.

# 391
  • София
  • Мнения: 4 884
Ми той според мен и в момента доста добре изглежда за 3седмична рана, особено лявата страна е супер, при условие, че на повечето ми приятелки от секциото така им изглеждат белезите след години. Аз лично не правя белези, от секциото ми бяха заличени, и от операцията на ръката, която имам също няма следа. Едиснветно от стрии ме е страх.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Buena esperanza сега видах снимката ти, отличен резултат! Браво!

# 393
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Мисля, че като за ден 21 от операцията, е горе-долу добре. Имам още малко корички да паднат.

 
Рязаното е от кокал до кокал ли е? Или просто на снимката така се вижда

# 394
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Хоризонталния белег при първата ми пластика почти не се личеше, но при втората си личи.Леко удебелен е в краищата.При втората ми операция ме болеше и повече в краищата на белега.
Белега е от кокал до кокал.

# 395
  • София
  • Мнения: 4 884
Да, от кокал до кокал, така се прави абдоминопластика. Аз имам и малък вертикален, който е по-скоро изключение при този тип операции, при мен заради херниите се е наложило, така ми обясни докторът , но и за него прогнозите за заличаване са добри. Пръскам със Силбен Нано до изчерпване на флакона, после продължавам с кокосово и какаово масло, каквито имам в нас, защото нито имам пари сега за скъпи мазила, нито вярвам в тях. Според мен е същото, като при стриите, зависи от кожата, без оглед на това мажеш или не.

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 14:21 от Buena esperanza

# 396
  • София
  • Мнения: 385
Аз съм много доволна от цикатридина спрей. При мен се повлияха страхотно белезите от операция Simple Smile

# 397
  • Мнения: 2 838
Цикатридина спрей с две ръце.
Мой бивш приятел си смаза крака, последва и ампутация на пръст. Сами се сещате, че процесът на заздравяване и възобновяване на тъканта е дълъг, но спреят помогна супер много. Има и под формата на крем.

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Аз ползвам Цикратидина мас за белезите след операция на гърдите. Скоро ще станат на месец. Мажа упорито, защото имам рязано около целите ареоли, вертикално надолу и хоризонтално под гърдите. Виждам подобрение, но ще трябва да съм упорита. Решена съм да залеча белезите до незабележими Simple Smile

# 399
  • Мнения: 22 835
Мамаден, доволна ли си от корекцията?Мен тези белези пусти са ме спирали винаги от такива корекции, а имам нужда!

# 400
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Момичета, за какво да бъда нащрек при слагане на ботокс за първи път. Резултатът само от добрия лекар ли зависи? Отдавна следя темата вече, но не съм си отговорила на тези въпроси.

# 401
  • Мнения: 553
Здравей, Buena Esperanza!!!
Аз също съм с такава кожа на корема (преди операцията Ви) и винаги ми е било чудно едно нещо...
Какво ще се случи ако си направя пластиката и забременея отново след 3-4-5 години? Ще се обезсмисли ли цялата тази операция, тъй като ако забременея пак ще се разтегне всичко на ново и предполагам , че този път ще е още по-болезнено?
(През третото тримесечие едвам спях , заради излизащите стрии на корема, сърбеше ужасно. )
Слаба съм, но кожата от първата бременност много се разтегна и виси , плюс   стрии.Пъпът ми от своя страна пък е като бутон 😸 .
Върнах си старите килограми много бързо, но кожата няма как да се прибере нито с бягане, нито коремни и фитнес както бяха посали по-горе.

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Мамаден, доволна ли си от корекцията?Мен тези белези пусти са ме спирали винаги от такива корекции, а имам нужда!

Да, доволна съм. Аз имах така да се каже крещяща нужда от корекция. Не просто поставяне на имплант, а повдигане, намаляване на ареолите и корекция на асиметрия при гърдите. И към момента това, което виждам, месец след операцията е чудесно. Трябва още време за да омекнат гърдите и да "слезнат" надолу, но това става след месеци. Белезите са доста, но разрезите са добре направени, тънки са, и във времето ще станат незабележими. Мажа непрекъснато с цел да подпомогна зарастването.

# 403
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравей, Buena Esperanza!!!
Аз също съм с такава кожа на корема (преди операцията Ви) и винаги ми е било чудно едно нещо...
Какво ще се случи ако си направя пластиката и забременея отново след 3-4-5 години? Ще се обезсмисли ли цялата тази операция, тъй като ако забременея пак ще се разтегне всичко на ново и предполагам , че този път ще е още по-болезнено?
(През третото тримесечие едвам спях , заради излизащите стрии на корема, сърбеше ужасно. )
Слаба съм, но кожата от първата бременност много се разтегна и виси , плюс   стрии.Пъпът ми от своя страна пък е като бутон 😸 .
Върнах си старите килограми много бързо, но кожата няма как да се прибере нито с бягане, нито коремни и фитнес както бяха посали по-горе.

Ако ще забременяваш пак няма никакъв смисъл да си правиш тази операция! Аз родих 2 деца и понеже приключих с ражданията, затова сега я направих. Всеки лекар ще ти го каже. Операцията си заслужава, защото ако не забременяваш и не варираш много в теглото, ефектът е за цял живот.

# 404
  • Мнения: 61
Buena Esperanza, страхотно изглежда, много бързо се възстановяваш! Само не разбрах, има ли изместване на пъпа?
Седейки затворени вкъщи, не си ли мислите, че сега е перфектното време за всякакви процедури. Не се налага да се взима отпуска за възстановяване... Като се взимат всички предпазни мерки не виждам какъв е проблема да ни приемат. В края на краищата това са доктори и работата им е да лекуват.

Общи условия

Активация на акаунт