🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 26

  • 10 939
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13 770
Ново от Толга!

Beykoz, İstanbul
Цитат
tsayisman
Пропускаме, нали? 🌤🏃🏻 ... (разходките по улицата с дънки и тениска)


     Софиии, накъде ни водиш?! Joy Подай още малко! Полицията какво търси у Еда! Хич не мога да зацикля и да продължа!

Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 22:59 от Emiliya

# 676
  • Мнения: 10 445
Nature BoomФеми* да ти е сладко..по-хубаво от сладоледа
са само красавците!!
Sunglasses



Animal Paw Prints - Добър вечер, госпожице! Идваме по сигнал, че се вдига шум,
 съседите не могат да спят.. Нещо случило ли се е?..
 Каква е тази кръв на главата ви?..
зад гърба на полицая  Еда видя втренчения поглед на съседката
 .. нацупена и злобно гледаща
Joy
Добър вечер.. полилея* падна върху главата ми..
– Сигурна ли сте, че сте добре?..Да повикаме ли Бърза помощ? - попита полицаят..
- Или да се обадим на Ваш близък?

Съседката/забравих и името/ реши да се намеси:
– Господин полицай, на мен ми се стори, че чух мъжки глас вътре,
 сякаш се караха...  Еда прикрива някого..
Joy
-Какво-о,какво говориш? знаеш,че живея сама.. няма такова нещо,г-н Полицай..
 - Ааа, недей да го криеш оня хубостник!.. Нали доскоро ви слушах скандалите всяка вечер!
 не се прави на ощипана - отвърна злобно съседката..
- Слушала сте котарака ми. Издава разни звуци, когато е разгонен..
 –Да бе да.. Аз да не съм вчерашна.. до миналия месец тука все идваше един мъж
и мъкнеше разни куфари..!!
Joy Sunglasses

Flowers Bouquet ЕМИ* импровизирам..каквото ми дойде на момента.. Hands V

Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 23:52 от EvaKrusteva

# 677
  • Мнения: 27 577
Ех ,маминият поства по нещо пише ,както и негови колеги се отдали на спомени .
Само рибаря не щЕ ,запънал се като магаре инатливо и Дуда няма силата да го накара . Въпреки че иска да дразни и да качи фото с ашкъма сам или общо.  Дуда не смее да не стане скандал:joy: Казват че ще имаме летен сезон ,ама как ще стане ?  Риск е но бизнеса замира. Не знам изобщо дали ще посетим морето . Народа като отвързан ще се юрне . Представятели си първа новина е отеварянето на паркове за майки и деца, но под контрол. Какво доживяхме! Може би Земята ни наказва, изпитва ни .



Ще оставим на Софи да подскаже за полиса . Аз ще развия нататък ...

И така след екшън нощта и с цицина на главата ,но ще мине Еда беше тръгнала да си купува нов полюлей .
Тъкмо се качваше в колата си и някой извика Здраевей !
Еда се обърна беше племеника на лелята.
В района имаше и други съседи и познати но тези двама красавци доминираха .
Тя също го поздрави . Е няма да те задържам сигурно бързаш ?
Не, не бързам отивам за нов полюлей и някой други неща .
Да помогна с нещо? Всъщност ми трябва някой да го закачи ,но ще опитам сама .
Ако позволиш мога аз да го сложа?
Йок ,да не те притеснявам .
 Няма такова нещо ,довечера ще се отбия.  Ако има и друго за ремонтиране все пак трябва мъжка ръка .
Тамъм -Добре отговори Еда и потегли с колата .

Докато Еда беше в магазина ,Мариса и тя нещо не беше на кеф SadRolling Eyes
Отново се чу шум на барабани.
Мариса си каза не няма да ходя при него.
Но той имаше една загадъчност ,която привлича жените .

Софи ,докато пиша и публикувам и ти си наредила сценария . Ох ,тия клюкарки . Само момиче трябва внимава ,не смееш никой да водиш . То така и в живота.

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 06:29 от femmi2

# 678
  • Мнения: 13 770
Феми, извинявай, не видях, че си писала и се спрях на нощното приключение! Пускам го, а в сценария ще ги подредя! Stuck Out Tongue Winking Eye


Опиянен от изкусителната красавица и усещащ все още парфюма й, Толга се въртеше неспокойно в леглото.  
„Добър си в римите, признавам, дано утре да си по-словоохотлив..." - съобщението на Еда му даваше надежда. Може би ще се видят отново, може този път да се получи!
Оставил зад гърба си един нещастен брак и властна съпруга, Толга  се страхуваше да започне нова връзка. Разочарованието от жените се отразяваше и на поведението му спрямо тях. Всички виждаха у него преуспелия мъж и желанието им да се доберат до банковите му сметки беше огромно.
 Но Еда сякаш беше различна - независима, свободна, с невероятно чувство за хумор.



Унесен в своите мисли за живота и подозрението към жените, Толга не усети кога е излязъл. Свежият морски бриз му се отрази добре и той продължи среднощната си разходка. Изведнъж погледът му беше привлечен от суматохата край една от къщите.



- Но това е Еда? Каква е тази врява и защо полицията е пред нейната врата!
Толга ускори крачки и бързо се отправи към къщата!
- Какво се е случило, Еда? Защо главата ти кърви?
- Ааа, ето го! Господин полицай, това е мъжът, когото укрива Еда, арестувайте го! - провикна се съседката!
- Еда, имаш ли нужда от помощ? Да те закарам ли до Бърза помощ или да ти помогна и да превържа раната! Хайде да влезем вътре!
Толга изгледа с пренебрежение съседката и се обърна към полицая!
- Не ме ли познахте, аз съм Толга! Може да си вървите! Аз ще се погрижа за дамата!
Обърна се рязко, прегърна Еда и я понесе в къщата, затръшкайки вратата под носа на любопитната съседка.

 

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 00:58 от Emiliya

# 679
  • Мнения: 10 445
Nature Boom Феми* и аз си мисля че е пълен абсурд
да се ходи на море независимо къде,всичко свързано с пътуване,храна и хотели
си е Сървайвър*..не ми се вярва хората въобще да тръгнат масово..
а и тази туристическа декларация звучи плашещо за човек
тръгнал да релаксира след ужасния стрес който преживяваме..
Rolling Eyes

Цитат
Толга изгледа с пренебрежение съседката и се обърна към полицая!
- Не ме ли познахте, аз съм Толга! Може да си вървите! Аз ще се погрижа за дамата!
Обърна се рязко, прегърна Еда и я понесе в къщата, затръшкайки вратата под носа на любопитната съседка.
Animal Paw Prints - Да ти предложа нещо за пиене? - попита Еда
..един коктейл?
Joy
-Не,благодаря..имаш ли аптечка..
Толга нежно приглади косата назад и проми раната.
– Не се безпокой Еда, това е само охлузване, няма да остане белег..
- Откъде си се научил така умело да превързваш рани.. да не си лекар?
– Бях ... но вече не... въздъхна дълбоко и се насили да се усмихне..
 -  Аз ще тръгвам, а ти се опитай да поспиш..
- Защо, какво се е случило? - полюбопитсвах..
 - Добре, нека се наспим..утре ще ми разкажеш..
– Лека нощ, Еда.. ще се видим утре.. наведе се и целуна Еда по бузата..
 и в този момент ,помисли че наистина не е добре с главата,
защото видя пистолет,който се показваше под сакото му..!!
Sunglasses

# 680
  • Мнения: 13 770
Здравейте, момичета!


Недей дотолкова да се стараеш да си създадеш съвършен живот, че да забравиш да живееш.

Нека днес е по-добър ден от вчера,
а утре още по-прекрасен ден от днес!


     Липсва ми Шампионът!





# 681
# 682
  • Мнения: 13 770

     Софиии, закъсах го! Внукът ми така ме "насади" във виртуалната класна стая, че не мога нито да мръдна, нито да мисля за нещо друго. Комуникирам си с професора Joy и изказвам възмущението си от дистанционната форма на обучение. Влязох в ролята на прилежен студент, защото бабиното злато има работа и изчезна, а аз се обучавам,  Stuck Out Tongue Winking Eye че после и курсов проект ми предстои.
    Днес мисля да събера сценария - да видим какво се е получило! Като няма нищо ново около любимците ни, поне да се забавляваме с тази прекрасна идея - "Червена експлозия".
 



    Много ми хареса: "Всичко е възможно след КАФЕТО"

# 683
  • Мнения: 27 577
Здравейтеее !
Липсата на новини ,сериали ,снимки се усеща . Скукааа... На някой актьори им е скучно вкъщи.

Хубав сценарии сте измислили .
Еми ще подреди всичко . Но ми е някак странно с истинските им имена . Някой от геройте ли да измислим . Не знам,някой който чете какво ще си помисли ,изперкаха от карантината. Искат да си играят на играят на актриси и СЦ. Ама бана не... На мен ми е забавно .

Изненадана съм от себе си ,но когато сме повече хора и допълваме с идеи е по-лесно.

Еми ,като гледам снимките със синята риза ,така искам да има материал за гифчета с Толга и Хазал.
Ама инфото е оскъдно ,няма нищо в мрежите .

# 684
  • Мнения: 10 445
Flowers BouquetЕМИ* разбирам те..виртуалната работа и учене
край няма,затова предпочетох да изляза в отпуска,вместо по-цял ден
да съм служебно* ангажирана в нета..
Hands V



Nature BoomФЕМИ* всеки да си мисли каквото иска..като сме изперкали
да не ни чете.. ясно сме писали че е игра за борене на скуката..
за имената предпочетох истинските,защото така по-лесно ми идват
 идеи,но ако не сте съгласни с Еми* сменете им имената, няма проблем..
Blush

# 685
  • Мнения: 13 770
Скрит текст:
Flowers BouquetЕМИ* разбирам те..виртуалната работа и учене
край няма,затова предпочетох да изляза в отпуска,вместо по-цял ден
да съм служебно* ангажирана в нета..
Hands V


Nature BoomФЕМИ* всеки да си мисли каквото иска..като сме изперкали
да не ни чете.. ясно сме писали че е игра за борене на скуката..
за имената предпочетох истинските,защото така по-лесно ми идват
идеи,но ако не сте съгласни с Еми* сменете им имената, няма проблем..
Blush
     Нищо няма да сменяме, с истинските имена на героите е по-интересно, пък и никой не задължава никого да чете постовете ни! Ние сме тук да се забавляваме и ще го правим по начин, който на нас ни допада. Хорското мнение не ме притеснява!
     Продължавайте в същия дух, момичета! Да си разнообразим сивото ежедневие, да спрем да броим заразени и да философстваме за тежкото икономическо състояние. Стигат ни останалите медии, които ни заливат нон-стоп! Страничката ни е за интересна информация около любимците, за лично мнение, разтуха и развлечение!



# 686
  • Мнения: 27 577
Немам против  да си поиграем с Чачооо , реално не на картинка ама мечтииии Красиви сме ,нежни като за него Blush
Първо требва да нокаутираме шаманката JoyJoy
 
 Света е под карантина , не спират да излизат разни слухове за проект на Ча.
Спрягат го с различни колежки . Някой ми харесват , други Не !
Дано се нормализират нещата , макар да не ми се вярва скоро.
Надявам се  това инфо да е истина . Да играе пак в екшън с адреналин . На него също му харесва.. Ще се внедри в секретна организация . Софиии да се готвим за кастинга Joy   С продуцента на тази компания са приятели с Ча. Жена му е Хатидже Шендил , с която също са приятели , имат и снимки заедно.
 
❥Как сообщает журналист Сина Кологлу, Чагатай Улусой является основным кандидатом на главную роль в сериале  Марсал  от компании Tims&B Production (Обещание, Однажды в Чукурова). Сюжет расскажет о шпионе, который будет внедрен в секретную организацию.
Скрит текст:
Една от спряганите е Пънар Дениз. Бел иска да играе с него. На нея и се сбъдват желанията , може и това да стане. Не е лоша в лице , прилича на Катрин Зита Джоунс . Аз ги искам с  Хазал Кючуксе .

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 15:11 от femmi2

# 687
  • Мнения: 13 770

Цитат
_turk_film_serial_
А вы знали?





# 688
  • Мнения: 27 577
От тази класация за богатите турски актьори ,не мога да позная рижавата мадама коя е ,позната ми е .
Може да има нещо вярно в класацията, но Кенан Им . също ,Киво нерде го забравят . Пък съм изненадана за Енгин Акюрек . БУ отдавна печели много от реклами ,освен актьорството.
За Толга знам ,даже имоти в Америка има .
Какво ще кажете за Ча искате ли го пак в екшън ? Макар ,че не повтаря роля ,освен като игра пак младеж в Прилива.

За нашия сценарии сега мислим романтик сцена за продължението .

# 689
  • Мнения: 13 770

     Феми, Чачо го искам на екран, без значение какъв ще го играе! Само да не е дебел и брадясал пехливанин. А тази класация на рускините я пуснах просто за разнообразие - вероятно има и други богати актьори. Рижавата актриса не е ли Елчин Сангу - на мен на нея ми заприлича.

  Продължавам със сценария. Да вкарам и малко екшън:
Докато Еда беше в магазина, Мариса и тя нещо не беше на кеф SadRolling Eyes
Отново се чу шум на барабани.
Мариса си каза: "Не няма да ходя при него."
Но той имаше една загадъчност, която привлича жените.


Неее, това не беше шум от барабани. На съседната улица ставаше нещо! Еда рязко спря колата и се загледа. Мариса също скочи от стола! Озърна се - Толга беше изчезнал, а свистенето на куршуми се долавяше по-ясно!
Мариса се затича към колата на Еда и двете впериха поглед към улицата! Някой стреляше, но отблизо отвръщаха на огъня. Момичетата се обърнаха рязко и зяпнаха от изумление - Толга и Чачо, с пистолети в ръка, стреляха по непознатите.

 



Уплашени за безопасността на племенниците, Еда и Мариса притаиха дъх и не откъсваха поглед от красавците. А те, решителни и безстрашни, преследваха похитителите.
Кои са тези мъже, какво се крие под безупречната им външност и изискано поведение. Любопитството у момичетата надделя над страха и двете се впуснаха след Чачо и Толга. Трябваше да разберат всичко за изкусителните новопристигнали съседи. Трябваше да знаят на кого отдават любовта си! Само да приключи тази стрелба и да се измъкнат невредими, пък после ще им поискат обяснение!

 

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 17:35 от Emiliya

Общи условия

Активация на акаунт