🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 26

  • 10 699
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 612

Толгахан Сайъшман - липсват ми най-обикновени неща!

2 saat  önce kategoriler Sosyal Medyaч

Известният актьор Толгахан Сайъшман отново се появи на екрана със сериала „Шампион“ през сезон 2019-2020 г. ... Актьорът успешно се превъплъти в героя Фърат Бюлюкбаши. Сайъшман започна работа месеци преди началото на снимките на сериала, за да придобие както боксерско тяло, така и научи бойни техники.
След това голямо усилие Толгахан Сайъшман, който беше високо оценен за представянето си в сериала „Шампион”, е в дома си повече от 1 месец заради епидемията от коронавирус. Актьорът е един от тези, които копнеят дори за най-обикновените неща.
В публикация в неговия Instagram акаунт с близо 2 милиона последователи той публикува снимката си с бележка: „Пропуснахме ли?   „ да обикалям улиците с дънки и  тениска“.
Феновете на Sayisman направиха коментари, казвайки, че много им липсва сериалът Champion и очакват с нетърпение да се върнат на екрана.
При нормални условия шампионската серия би направила финал през този сезон, но не се знае каква ще бъде съдбата на сериала след тази почивка.




# 691
  • Мнения: 10 404
Nature BoomФеми* прочетох няколко пъти как върви
сценария и установих ,че Толга и Еда много са заспали..нито е романтика
нито е екшън досега..интересно защо така се получава,
харесват се но няма химия..!?
Joy



..- Боже, в какво се забърках? – каза Еда неусетно на глас..
защо ли Толга ходи с пистолет и се познава с полицаите..
и защо с Чачо свиха юмруци като се срещнаха неочаквано с Джан..
дали Емма знае нещо..утре като се видим с Мариса да пием кафе и си говорим за мъже
трябва да разбера какво става..
Joy


Flowers Bouquet ЕМИ* писали сме заедно,няма да трия,
ще го комбинираме,няма да е излишна сцена!

# 692
  • Мнения: 27 483
Емиии ,никой не щЕ Ча като пехливан.
Това беше глупост и едва ли е мислил да играе такъв . Кила качва и маха, свикнали сме


 Екшъна не спира бум , тряс . Района се превърна, като на филм . Другите съседи се чудеха какво става и не смееха да излязат.
Какво  крият тези хубавци , агенти ли са дедективи  или бандити? Не,не са бандити ,си мислеха момичетата .Боже ,в какво сме се забъркали ?

Скрит текст:
На следващия ден Мариса видя лелята Мелек  и екшън героя  да излизат с колата . Ама как секси върти волана.
Тя се приближи и каза мисля че трябва да поговорим , знаеш за какво ?
 

Емиии , редактирам да резнеш гифки . Такава е скица на тия награди , от скука блее  в тавана и пие уиски .Водещата се заплесна от хубостта му и забрай да връчи награда Joy Разбираемо . Ча сам си я поиска:joy: 
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 23:57 от femmi2

# 693
  • Мнения: 10 404
Nature Boom Феми* немога да реша..повече ми се иска
да са лоши момчета сега..после ша го мислим дали не са под прикритие,
както решите с Еми*.. уби ма - как се върти секси волана!??
Joy
Joy

Animal Paw Prints ..- Чачо* какво се случва ?- директно попита Мариса
и подмина лелята с каменно лице,за да не се опита да я спре..
Joy
-Какво да става... сама виждаш..
- Аа..не-е..този път няма да се измъкнете като на яхтата..
казвай каква е тази стрелба и защо полицаите дойдоха накрая..
и Ти защо носеше куфара с който пристигна..да не би ..да си решил..
да си тръгнеш инкогнито.. казвай,няма да се измъкнеш от мен без да знам какво става..
Joy
-Ами..какво да ти кажа..мъжки работи!!
-Мъжки ли..казвай,знам ги вашите мъжки работи..да не сте отвлекли някой за откуп
или сте обрали банка и криеш парите.. като бившия ми..
Moneybag Joy
..Каква жена,мислеше Чачо..всичко вижда,красива и напориста..
точно за мен..да не я изпусна че..
Joy

# 694
  • Мнения: 27 483
Тъкмо щях да развия и ти добре си измислила диалога.

Еми да вмъкна редактирах поста да ми резнеш едни забавни гифки .Мерси предварително за тях .Flowers HibiscusHug

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 11:52 от femmi2

# 695
  • Мнения: 13 612

Animal Paw Prints ..- Чачо* какво се случва? - директно попита Мариса
и подмина лелята с каменно лице,за да не се опита да я спре..
Joy
-Какво да става... сама виждаш..
- Аа..не-е..този път няма да се измъкнете като на яхтата..
казвай каква е тази стрелба и защо полицаите дойдоха накрая..
и Ти защо носеше куфара с който пристигна..да не би ..да си решил..
да си тръгнеш инкогнито.. казвай,няма да се измъкнеш от мен без да знам какво става..
Joy
-Ами..какво да ти кажа..мъжки работи!!
-Мъжки ли..казвай,знам ги вашите мъжки работи..да не сте отвлекли някой за откуп
или сте обрали банка и криеш парите.. като бившия ми..
Moneybag Joy
..Каква жена,мислеше Чачо..всичко вижда,красива и напориста..
точно за мен..да не я изпусна че..
Joy
    Но  сега как да изляза от създалата се ситуация. Не мога да разкрия истинската си самоличност, не искам да излагам и на опасност братовчед си, с когото работим под прикритие от доста време.
     С много усилия и лишения успяхме да се докажем като „лоши момчета”. Внедрихме се сред престъпниците, малко ни остава, за да разобличим Джан.
     Трябва да разбера и откъде Емма се познава с този "подземен бос", но първо да успокоя Мариса. Да сондирам и мнение с Толга, че Еда също ще прояви любопитство.



- Мариса, не се тревожи, няма нищо страшно! Стана недоразумение и ние с Толга се включихме в престрелката! А в куфарите е багажа ми! Имам намерение да поостана по-дълго. Може и къща да си купя наблизо и да се установя в този град - хареса ми града, но повече харесах теб. Не ми се иска да се разделим! А сега нека откарам леля до офиса и като се върна ти обещавам да посветя времето си на теб!
     С бързи стъпки се отправи към колата, в която лелята беснееше от яд, че племеникът й обръща толкова голямо внимание на съседката.
     Мариса го изпрати с поглед и си помисли: „Боже, този красавец как секси върти волана." Stuck Out Tongue Winking Eye






Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 23:05 от Emiliya

# 696
  • Мнения: 27 483
Емиии ,бива те да пишеш екшън и романтични думи. 
Това исках да изкажа в поста за волана. Омешах думите от хиляда мисли в главата ми.

Епизод 5
Значи се правите на лоши момчета така ли ? Добре заблуждавате .Браво каза Мариса .Така ли омайвайте с братовчед си жените? Някой си падат по такива, като имат и красота става взривоопасно.
След тези думи че ме харесваш и ще останеш за дълго как трябва да реагирам?
Той я погледна закачливо ами..... разходка из нощен красив Истанбул, какво ще кажеш ? Ще дойдат братовчеда и приятелката ти Еда. С тях става нещо харесват се ,но са малко заспали Joy
Ще им помогнем с химията.
Как да откажа каза Мариса и го щипна по бузката Joy

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 11:57 от femmi2

# 697
  • Мнения: 13 612

     Феми, заповядай!

 

Скрит текст:
 


# 698
  • Мнения: 10 404

Цитат
..Мариса го изпрати с поглед и си помисли:-
 „Боже, този красавец как секси върти волана."
Animal Paw Prints ..Станало недоразумение и с Толга се включили в престрелката..
как ли пък не..но-о и лъжите му като него - да ти е кеф да го слушаш
след като хубаво си го огледал..
сега да се приготвя за предстоящото рандеву*
в нощен Истанбул
Joy

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 23:47 от EvaKrusteva

# 699
  • Мнения: 13 612



С пожелание за здраве, любов и благоденствие!

"Бъди цел за себе си, а не средство за целите на другите хора."
 Ерих Фром





Цитат
nur_yigit_5
𝐻𝑎𝑝𝑝𝑦 𝐵𝑖𝑟𝑡ℎ𝑑𝑎𝑦 𝑀𝑦 𝑄𝑢𝑒𝑒𝑛💓👑
Цитат
__nur_yigit__
Heart Happy birthday to the most beautiful girl on the planet! Heart

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 11:20 от Emiliya

# 700
  • Мнения: 27 483
Амине рожденичка ли е ? Да е жива и здрава . Дали ще пуснат някоя снимка.  Грозника да я поздрави.

Емиии ,маминият да не те изненада с второ Толгаханче . Албанката ражда деца на Толга. Той е щастлив .
Моля се да няма шаманче с тази гадна карантина . Да Фнимава кви ги къдри .

При рускините прочетох , четвърти сезон на Защитника ,който е последен ще го пуснат юли месец . Дано че егати скуката.
Искам да си напрая кефа на сладкарница,разходки из красиви места .
Всичко това ни липсва .

# 701
  • Мнения: 10 404
 



Tada Да е здрава и наистина щастлива,късмет!! Champagne Flowers Four Leaf Clover

# 702
  • Мнения: 13 612

     Феми, и аз търпеливо чакам Грозника да поздрави съпругата си по случай рождения й ден, но в Instagram - а и на двамата няма нищо. За нова снимка дори не се надявам! Но пък ние си уважихме нашето момиче! Да е жива, здрава и щастлива!

    Като няма нищо от Амине да си продължим сценария! Чакам ви да се развихрите из нощен Истанбул! Хайде, впрегнете въображение и хъс! Ще се включа и аз, но малко по-късно! Излизам пред блока да се разхождам и да дишам ... Joy





# 703
  • Мнения: 27 483
Разходка с маска Еми ,скапва те ,не може да дишаш . Генерала вика че сме носили маски ,като лигавник Joy Повечето хора ги носат до брадичката и ги взимат колкото да ги пазат от глоба . И аз така права . Магазина задължително съм с нея.
Утре ще изляза да се разтъпча в деня на труда .При нас има хубави цветя цъфнали на площада ,но почват да прецъфтяват .

За сценария ,Софи ако има вдъхновение да пише . На мен сега нещо ми бяга ,но като пигледна красавците ще се вдъхновим.

# 704
  • Мнения: 10 404
Nature Boom Момичета и моето вдъхновение се е изпарило..
чудя се какъв афродизиак може да подейства на химията м/у Еда и Толга..
Joy



Animal Paw Prints ..Еда прие поканата за нощния купон без ентусиазъм..
сигурно пак ша заспят някъде непредвидено с Толга*
Joy

..въздъхна,отвори гардероба и започна да избира какво да облече за купона..
спря се на една черна рокля с презрамки,облече я..огледа се..и я свали..
после облече червената с изрязано деколте..и пак не се хареса..
и съжали че последния месец, след раздялата с бившия, нямаше време за шопинг..
 сега какво да облече..какво..какво..погледа и се спря на една коктейлна рокля с цип..
Joy
дръпна я зарадвана но я изпусна,наведе се да я вземе и онемя..
в ъгала на гардероба,старателно замаскиран ,видя познатия куфар на Чачо..
ами сега..кога е станало това..знаеше си тя ,че нищо не е случайно при появилите се красавци
ей-й така от нищото..
Joy
..издърпа куфара, отвори го..и тогава осъзна,че куфара не е на Чачо
а на бившия..явно го беше скрил тук за всеки случай..и настойчивия опит да се свърже с нея
по телефона последните дни си имаше обяснение..беше пълен с пачки от по 100 долара..ами сега!?
Money With Wings

Общи условия

Активация на акаунт