🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 26

  • 10 701
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 617

     Софи, с удоволствие ще те редувам, за да продължиш!
При теб е "очаквай неочакваното"!

 


     Феми, докато ти се настроиш романтично за нощния купон, аз ще давам обяснение на Толга и Чачо откъде познавам Джан! Joy
    Да запретваме ръкави! За стимул - ще подредя красавците!





# 706
  • Мнения: 10 409


Animal Paw Prints..Ами сега!?..какво да правя,какво да правя..
да остави скрит куфар с долари и да не ми каже..ами ако полицаите които извика съседката
бяха решили да влезнат за да търсят скрития мъж за който ги насъскваше съседката,
какво щеше да стане..щяха да ме откарат в полицията да давам и пиша обяснения..
и през това време Бурак* със сигурност щеше да се вмъкне за да си вземе куфара с доларите..
Еда се стресна..долари да,пачки с долари,пълен куфар с долари..започна да идва на себе си..
Joy
..Мда..това е момента да си плати за всичко..няма да го върна..или..
какво да правя като звънне пак..да се правя че нищо незнам или да делим по равно..
нещо като *Съдружници по неволя*..50/50.. първо да разбера колко са..
Еда изсипа куфара на леглото,зарови пръсти в пачките и започна да брои - 10/20/30/40..
щеше да припадне..колкото повече броеше толкова повече процента на Бурак намаляваше..
Joy Joy

# 707
  • Мнения: 27 487
Значииии , ако това не помогне не знам кое ? Тази мелодия често си я пускаме вкъщи
кО изпраскаме такива движения лошите момчета ша зяпнат с утворена уста JoyJoy


https://www.youtube.com/watch?v=NYhxaZXXwsg

мммм , ша ни дойде музата

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 23:10 от femmi2

# 708
  • Мнения: 10 409
Nature Boom Феми* късметлийка си с Чачо..
видеото е страхотно,благодаря ти че го сподели,
знаеш ти какво да слушаш и гледаш!!
Joy



Animal Paw Prints ..Еда взе няколко пачки,грабна телефона и си направи селфи
.. после пусна ММS на Мариса - " Идвай бързо,купона почна по-рано,чакам те!!"
и затанцува така както си беше гола..оставаше малко и да запее но
 звънеца на входната врата я прекъсна..
  не може да е Мариса..толкова бързо не вярвам да се приготви и стигне до тук..
да не би Бурак..след като не отговарям на обажданията му да е изгубил търпение
и да идва за куфара..а-не,точно сега нЕма да се обяснава с него..
бързо хвърли хавлията си върху пачките,скри куфара под леглото и тръгна към вратата..
-Момент..кой звъни така нетърпеливо..!?
Joy Joy

# 709
  • Мнения: 13 617

     Хмм, хубава музика, интересно развитие на действието, а аз продължавам да дремя! Чистият въздух навън явно добре ми се отрази, полегнах да гледам новините за "короната" в 19:00 часа и така съм заспала ... цели 2 часа.
    И тази нощ ще будувам ... че то си ми стана навик! Ще чакам "музата" да ме вдъхнови, та белким напиша и аз някой ред от сценария.
    Софиии, изгарям от любопитство ... Кой звъни на вратата? Давай!

# 710
  • Мнения: 10 409
Balloon Най-после,преди да свърши деня..
черно-бяла,стара снимка..!!
Joy

# 711
  • Мнения: 13 617

     Еййй,  дочакахме и поздрава на Йозил - добре, че се сети в 20:00 ч. да поздрави любимата си съпруга и майка на детето му.
     Да не продължавам да го хуля, че може да засегна някого!
     Впускам се в нашия сценарий!


Емма беше неспокойна - случилото се на яхтата не й излизаше от ума. Защо й трябваше да кани този непознат за нея мъж и да предизвиква гнева на братовчедите. Ще трябва да им каже истината, трябва да разбере и защо тези красиви мъже така силно се ненавиждат. Обаждането на Толга  не закъсня, настояваше да се видят веднага в близкото кафене.

   

- Какво става, Толга? Каква е тази припряност? - попита Емма, пристигнала запъхтяна в кафето.
- Дължиш ми обяснение! Седни да поговорим откровено! Искам да знам откъде познаваш Джан и защо го покани на яхтата!
Кадифеният му глас беше леден, тонът не търпеше възражение!
Емма седна сконфузено на стола и започна да събира мислите си, докато Толга поръчваше любимото й  фрапе.
- Говори - подробно и без заобикалки!
- Ами ... - започна да пелтечи Емма - Аз почти не познавам този мъж. Случи се нещо необичайно. Пазарувах в Мола и някой ми открадна чантата. Бях отчаяна - всичките ми документи и карти бяха в нея. Суетях се в магазина, притеснена се озъртах наоколо и безпомощно разпитвах клиентите. Трябваше да звънна и в полицията, но и телефонът ми беше в чантата.
Изведнъж до мен застана мъж и с широка усмивка ме попита:
- Това е Вашата чанта, нали?



Хвърлих се на врата му и не знаех как да му благодаря! Той ме спаси! Седнахме в близкия ресторант, за да го почерпя за добрината, която ми направи. Разказах му за предстоящото парти и дори го поканих. Исках да подразня Мариса и Еда като се появя с този Аполон! Това е ... нищо друго не зная за него, дори нямам представа дали ще се обади отново.
- Ще те потърси пак! Той иска чрез теб да се добере до нас. Всичко е било постановка. Просто е знаел, че ти си наша съседка и е решил да действа. Бъди предпазлива с него. Не е добър човек! Ще те помоля веднага да ми съобщиш ако той ти звънне! Уговорете си среща, а другото остави на нас! Ние с Чачо ще се справим с него. Днес беше изпратил хората си след нас, но ние успяхме да ги разгоним. Намеси се и полицията и залови част от тях, но аз искам Джан и няма да се примиря, докато не го заклещя здраво.
А сега отивай да се приготвиш за нощната разходка из Истанбул! И моля те, този разговор да си остане само между нас. Не споменавай нищо на момичетата!

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 23:36 от Emiliya

# 712
  • Мнения: 27 487
Вечеряхме ,сега сме на десерта фунийки с крем и бонбонки си купихме и да действаме по нашия филм и сценарии .
Споко Емиии ,ти винаги измисляш ,имаш дар слово ,ще се вдъхновиш . Разходила се из блока на въздух.
Софи ,знам какво да слушам и харесвам в сериала и реала . Тази песен и мелодия я знам от моя вкъщи.
Пуска си я и така и на мен ми хареса. Често звучи по радиото ,пускат си я хората .

И така....

Еда си наметна набързо халата за да отвори вратата . Отвори и видя лелята Мелек . Тя се беше намусила . Извинете каза Мелек че съм по халат ,сега ще се облека . И така да ви предложа нещо да почерпя . Не искам ,ще карам направо .
Вие двете с приятелката ви се овъртате около племенниците ми. Не знам коя по напред да се скарам измрънка лелята .
Разбирам каза Еда но те не са малки деца . Не ги караме на сила за нищо . Нормално е хората да се харесват и привличат . Да ,но те не за вас ,не знаете в какво се забърквате. Ами вече знаем някой неща . Какви ? попита лелята .
Това ,което и вие сте наясно каза Еда за тяхното прикритие . Значи са споделили.
Мелек си мислеше явно наистина харесват тези мацки . Ще ми е трудно да ги отдалеча от тях . А ,Мариса знае ли че Чачо има приятелка ,която остави .Как така остави ? Добре каза Еда това си е между тях ,ще се разберат и поговорят .
Извенете ме ако няма друго но се пригатвям за излизане . Мда ,каза Мелек знам ви вашите разходки .

Емиии ,докато го напиша и ти си измислила за Джан и Емма.
След малко продължаваме с разходката из Истанбул . Разредете поста Hug

# 713
  • Мнения: 13 617


Aşk Tutulması/Мач за двама
Uğur
2008


   


    И двама сладури:



# 714
  • Мнения: 10 409


Animal Paw Prints..Еда затвори вратата след съседката и започна да се облича
когато пак  някой звънна..е не-е, тази жена няма ли да миряса..казах и че ще излизам,ама не,
сега какво иска.. после се сети за Мариса и отиде да и отвори..
 На вратата стоеше Джан..
Joy
Ти-и..сбъркал си къщата..Емма не е тук..
- Знам..искам да поговорим..ако може..
- Не може..питай Емма..а и нямам време,излизам..
- Къде?..
- Моля!?..що за въпрос..
- Не,не-е, не ме разбра правилно..просто търся..
 Еда стана неспокойна..какво може да търси..или вече е търсил напразно и сега..
 божее..в какъв филм се вкарах с този скрит куфар..
- Каквото и да търсиш, питай Емма..и хлопна вратата под носът му..
Joy

People Dancer ..погледна се в огледалото и остана доволна,
последно провери ципа на роклята дали е наред ,че ако Толга
заспи* и тази вечер,това ще е краят..после погледна към леглото,
усмихна се ..и промърмори.."Време е за парти.. може да е ново начало.."
Wear Ring Joy

# 715
# 716
  • Мнения: 27 487
Хубава сутрин и ден на всички.
Сега ще си направя кафенце и закуска .
Сори че не мога да почерпя с виртуално кафенце от телефона .
Народа пак е тръгнал по пътищата. Не разбират ли че не е време за път . То си е сървайвър да минеш. Декларации,обяснениия . С колела маат по полята . Иди ги гони после .

Снощи заспах и не писах . Вие сте писали след мен .

Еда беше готова ,Мариса се суетеше каква рокля да избере . Като всяка жена и тя трудно избираше. После реши че мъжете едва ли ще се контят толкова. Дънки или панталонче съчетано с нещо хубаво е добре. Нагримира се ,спиралата е задължителна нерде без нея, напарфюмира се и готово.

Слезе долу и тъкмо да се обади на Еда и видя компанията . Е ,всички сме готови . Време е за приключения . Потеглиха с колата.

Нощния мост на Истанбул от светлини е голяма красота . Искате ли да хапнем нещо да идем на ресторант . Не по -добре да се разхождаме на въздух ще хапнем сандвичи . Добре казаха момчетата.Знам  къде правят много добри и е хубаво.
Да вървим тогава .
Докато си хапваха си говореха ,смееха,опознаваха.
Еда ,намери начин да оатанат сами с Мариса и да и разкаже за посещението на лелята. Не знам дали е истина това за приятелката ,която е оставил .Ако искаш да продължите трябва да си поговорите с него . Ох ,каза Мариса каква беля ми дойде ,но е толкова привлекателен .


Дано се публикува, нета е бавен и ме нерви . После ще се опитам пак да пиша .

# 717
  • Мнения: 13 617
Здравейте, момичета!


„Всичко, което трябва да направите, за да бъдете по-секси, е да се усмихвате от време на време.“
Питър Андре

Добро утро и прекрасен ден!









# 718
# 719
  • Мнения: 27 487
Времето ,нощта и Истанбул са прекрасни Heart Eyes
Хайде да си направим снимки за спомен.
Еда и Толга останаха за малко сами . Мариса и супермена също.

Виж ,каза тя ще те питам нещо ,не ме лъжи . Подразбрах ,че си имал или още имаш друга жена ?  Брей и ти си се правила на дедектив . Майтапя се каза Чачо . Нямам ,тоест заради тайната мисия се отдалечихме един от друг . Аз изстинах към нея ,предпочетох да се разделим и да помисля . Тя иска да ме върне ,но аз не съм готов.
Ти се появи ,неочаквано . Мариса каза и за мен е същото неочаквано .
Прегърнаха се . Мариса каза ,ако тя реши да дойде и те потърси ?
Не го изклювам ,но искам да ми вярваш.  Тази пиявица ще ми създаде проблеми си мислеше Мариса. Joy
А ,при теб как стоят нещата ?
Аз съм свободна. Не се влюбвам лесно и впечатлявам.

Накъде се запиля братовчеда ,ще му се обадя .
И така мъжете изпратиха съседките .
Сега ще ни одумват клюкарките . Да не ви пука ,ние не правим нищо лошо.

Мариса тъкмо отключваше вратата и усети аромат на мъжки парфюм. Обърна се и тъкмо да каже нещо и я спря с целувка .Heart Eyes Сори не можех да те пусна без да те докосна и целуна .
Мариса затвори вратата след себе си и въздъхна лелеее ,този мъж знае как да омагьосва. Кой знае колко жени са му падали в краката .

Толга изпрати Еда и тъкмо да си кажат Лека нощ и Еда извика Боже, какво е станало тук ? Някой е разбил вратата и е тършувал . Толга чу и се върна да провери . Еда внимавай стой тук ,аз влизам да проверя и извади пистолета.
Обиколи по стайте ,терасата ,няма никой .
Еда ела никой няма . Сигурно е крадец ,провери дали е взел нещо ценно .
Еда се сети първо за куфара с парите на бившия си .Куфара беше изчезнал .
Знаех си търсили са куфара .
Какъв куфар? Амииии....
как да ти обясня Джан е бил ,издебнал е докато ме няма .Как така Джан ,какво е станало ? Толга видимо се напрегна .
Добре споко ще ти разкажа . Само да разчистя и ще ти кажа .
Тази нощ ще остана при теб и без възражения! Не съм спокоен ако си тръгна. Ще спя на дивана .
Обади се на братчеда да му каже за случката . Утре трябва да се свържем и да докладваме на колегите в полиса .
Ще внимаваме повече.
И така .... Еда разказа за куфара ,който откри . Явно бившия се е забъркал с мафията.Крил е мръсни пари .

Ще ти приготвя дивана, одеало и калъфка.Толга легна .Еда си отиде в стаята. Да ,но ципа на роклята запецна.
Оф ,да му се невиди нали го проверих за всеки случай ,опита пак не ще да се откопчае. Трябваше да помоли Толга да й помогне .
Събудих те но ципа на роклята запецна.
Дай ще го видя . Да здраво е запецнал ,но ще го оправим . Докато пробваше ръката му се плъзна по гърба й. Еда изтръпна ,но се овладя.  
Готово .... Благодаря каза Еда .
Тя се обърна и погледите им се сляха .
Тихо прошепна и стана неизбежното . Понесе я към спалнята, свали й роклята, с резки движения разкопча ризата и се любиха.

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 17:30 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт