СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 27 000
  • 921
  •   1
Отговори
# 705
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Последно нещо май прочетох, че "умира" при 47 или 57 градуса.

# 706
  • софия
  • Мнения: 25 465
Ето за София - много думи и нищо ясно:

# 707
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Не знам, ама темите ги изписваме светкавично!

# 708
  • София
  • Мнения: 3 457
Тая тема верно фатална излезе....Простено е в тая ситуация.Бубчето  ще я черпим..нещо дезинфектиращо  Simple Smile

# 709
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Мда, 13-та тема, петък 13-ти ....сега и Ретрограден Меркурий ни липсва само:)

# 710
  • София
  • Мнения: 3 564
При малкия ми син и без дистанционно обучение, учителката му даде сума домашни както и учителя по английски. Обаче точно при седмокласника положението е трагедия - само две учителки попълват въобще ЕД, пък какво говорим за online обучение...

# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Както е казала AIR в Търново затварят до 13.04. до второ нареждане. Учителите се събират спешно от директорите и обучението ще бъде дистанционно, как - предстои да разберем Simple Smile

# 712
  • Мнения: 5 001
Не мога да разбера как ще има различни ваканции и накрая един изпит за всички?

# 713
  • Мнения: 1 951
И на мен седмица не ми се нрави. Макар за Плевен още нищо да не се знае.

От сутринта пак се караме с младежите. Този път и малкият надигна глас.  Не знам на какъв език да обяснявам вече, че това не е ваканция в смисъла, който те влагат.

Бисе, сетих се за онази твоя книга. Нещо яко не пише ли за пролет-лято на 2020 г. Grinning

П.П. По няколко пъти си извършвам редакции относно пълнияТ член. За да не ми излезе име на проста Joy Макар и с поправката да поемам абсолютно същия риск. Ама че бреме Stuck Out Tongue Winking Eye

# 714
  • Мнения: 8 229
И при нас, в Търговище, затварят до 13.04, но по неофициална информация от училище. Официален документ не съм видяла все още.

Сега с това дистанционно обучение ще трябва да върна лаптопа на младежа..

# 715
  • Мнения: 569
Имам мейл от АК - София, изпита се отлага за неопределено време.

# 716
  • Мнения: 6 587
Дикси, със здравословна доза скептицизъм приемам написаното в книгата- едно, че преводът е калпав, друго, че си имам и едно наум.
Ето тук е в оригинал,  не е точно като превода в книгата😉

# 717
  • Мнения: 3 049
Ами, а дано. Нали пише, че ще изчезне изневиделица. Grinning

# 718
  • Мнения: 6 587
Аха, ще изчезне тъй внезапно, както се е появил😀

# 719
  • Мнения: 11 680
В Свищов до второ нареждане, за Плевен още нищо не се знае.

Чаках брифинга, после чаках парламента да реши, сега кого чакам не зная, но много мразя такива решения на половинки и четвъртинки. Ми излизат и казват от-до, толкова ли е сложно.

Общи условия

Активация на акаунт