СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 958
  • 921
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 922
Честит празник! А аз вчера станах пак вуйна! Момиченце Сияна! Да са живи и здрави всички дечица!

# 16
  • Мнения: 6 586
Честито, Selena! Жива и здрава да е Сияна!

# 17
  • Мнения: 8 228
Честит празник и от мен!

Наборът вчера и днес е зает с други мероприятия, което моментално го отърва от решаване на задачи. Ще наваксва следващите дни.
Грип, корони, карантини и прочие не са причина за спиране на тренировките на малкия.

# 18
  • Мнения: 569
Честит празник! А аз вчера станах пак вуйна! Момиченце Сияна! Да са живи и здрави всички дечица!
Е, това вече си е за празник и толкова хубаво име са избрали. Да бъдат здрави.

# 19
  • Мнения: 5 234
Честит празник, дами!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Честит празник мили дами! 🌷
Селена, честита ти племенница! 🙂

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 446
Честит празник! Не се давайте на никого и обичайте Flowers Hibiscus

Ядосана съм! Днес щяхме да ходим на Поетите (подарък от мен) - отменено за не знам кога. За сряда имахме билети за друго любимо мероприятие, сигурно и то ще бъде отменено. Но на работа може да ходим и да се мешаме в ГТ.
Сега, ако удължат и грипната ваканция, съвсем ще стане хубаво. Нямам нищо против и е нормално, но в МОН не работят съвсем нормални хора и не съм сигурна, че ще преразгледат материала за НВО. Защото смятат, че "преструктурирането на съдържанието от 3 в 1/2 учебен час" е нещо съвсем нормално.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 058
Честит празник,  девойки, и малко по-стари, и малко по-млади  Simple Smile Бъдете живи и здрави!!!
Едно време, когато баткото ни беше 7ми клас преживяхме пернишкото земетресение,  сега ще трябва с коронавируса да се преборим. Защо да е лесно,  като може да не е Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 925
Ели, да е жива и здрава Сияна! Честито!

Малко по повод НВО: "На въпрос дали ваканцията ще се отрази на външното оценяване, министърът уточни, че винаги може да се направи така, че външното оценяване да обхване по-малко теми "
Източник: http://epicenter.bg/article/Krasimir-Valchev--Ima-izvanredni-mer … iyata-/209050/2/0

# 24
  • Мнения: 1 951
Добре е дошла Сияна! Жива и здрава да е! Flowers Four Leaf Clover

Да, при нас удължават ваканцията до второ нареждане.
Живеем до болницата. Някакъв панаир е отпред. Народ, камери, стативи, фотоапарати, микрофони, полиция... Simple Smile
Ходих за цветя за мама. Вижда се, че паниката е обзела града, аптеките покрай които минах бяха пълни, хората пълнят багажниците с храна - чували картофи, брашно. Някак тегаво е настроението, усеща се.
Аз взех храна за котката Simple Smile и Нескуик за набора, че той друго отказва да закусва от години насам. Ще принтирам тестове де що има от тази и минали години и така ще я караме.
Тъпо ми е. Няма как да не ми е тъпо. Но на никой нищо няма да му стане няколко седмици да промени начина си на живот. Малко по-кротко със събиранията и пътуванията. Мием ръце и пием ракия. Толкоз.

# 25
  • Мнения: 4 967
Честит празник и от мен, момичета! Да сме живи и здрави и ние, и децата ни!
Благодаря за новата тема!
Вчера два часа урок по математика и тест по БЕЛ, днес тест по математика и след малко един по БЕЛ. Утре пак сме на урок. Може един преразказ да я накарам да направи. Гледаме филми, гушкаме се, то в това време...
Да е живо и здраво бебенцето!

# 26
  • Мнения: 6 586
Дикси, някъде има ли официална информация  за удължаване на ваканцията за Плевен?

# 27
  • софия
  • Мнения: 25 446
Селена, честита, добре дошла Сияна! Жива, здрава и закриляна да бъде! Flowers Cherry Blossom

Вчера купих брашно и различна паста без да знам, беше ред да ходим до един италиански магазин, от който си пазаруваме. Преди обяд си купихме чудна ракия на Кортен. Препоръчвам - ароматна, лека, мека.

# 28
  • Мнения: 1 951
Дикси, някъде има ли официална информация  за удължаване на ваканцията за Плевен?
Ето тук -
https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/zdravniyat-minis … s3LPT9yWWSNo2sa7Y

# 29
  • Мнения: 6 586
Благодаря, Дикси!
Значи, да чакаме.

Общи условия

Активация на акаунт