СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 980
  • 921
  •   1
Отговори
# 300
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Аз докато Ви изчета и ще стане утре...
Поздравления на Ния! Да постига мечтите си! Трудолюбието и упоритостта винаги се награждават!
ЧРД на рибката на грейпфрут! Да е здравичък и да влезе в желаното училище! Да намери много нови приятели!
Благодаря на всички за милите пожелания и поздрави! Нещо доста рибки в темата,направо цял аквариум...
Аз си работя в къщи от 2002г-първите години ми беще непривично,но се свиква.

# 301
  • Мнения: 3 491
Няма по-големи късметлии от нас - НВО и коронавирус.... Вкъщи ме сложиха под карантина да си стоя сама, че само за това говоря, слушам и чета.
ston, ти ме радваш с тези задачи. То ще се мре, ти само за задачи мислиш:grinning:

# 302
  • Мнения: 6 587
Стон е желязна! Корони, макарони, саксофони- няма лабаво:-) Кефиш ме, жено!

# 303
  • софия
  • Мнения: 25 459
Откриха ли я тая корона и в София? То беше нелогично баш тук да няма, ама коя съм аз да поставям под съмнение.

# 304
  • Мнения: 2 022
Хора, в темата за Ковид има петиция за удължаване на ваканцията, давайте да подписваме, че одеве пак Мутафчийски каза, че не било опасно за децата. Ние нашите и да не ги пуснем, това не решава проблема, останалите деца като се омесят. Как се оказахме в ситуация да зависим всички от всички. Иска ми се пак да се шашкам колко бал ще изкарат.

# 305
  • Мнения: 47 981
Да, уви в Пирогов Sad
Въпреки това щели тепърва да мислят за ваканцията. Недоумявам защо точно това стана такъв проблем, баш с ваканциите

# 306
  • Мнения: 6 587
Дай линк, моля.

# 307
  • София
  • Мнения: 7 190
Абе не е толкова просто.
Кой да гледа учениците от първи до четвърти клас (поне).
А ако родителите им са лекари и сестри?

# 308
  • Мнения: 8 230
Ами от вирус може да се разболееш и да оздравееш, и да умреш можеш. Обаче това нещо мързелът е по-страшно от всякакви вируси, защото с него цял живот ще се мъчиш. И понеже за короната нищо кой знае какво не мога да направя, се мъча поне мързела да церя, но не ми се получава.

ПС, а и писах преди да науча актуалните новини.

# 309
  • Мнения: 47 981
Ми линк нямам, одеве имаше брифинг на Негово Светейшество Бай Ганьо. Sad
След малко ще го опишат в новините

# 310
  • София
  • Мнения: 7 190
Ston, и аз съм на твоето мнение.
Редактирах се. Да не остават оплаквания черно на бяло. 😁

# 311
  • Мнения: 3 491
От наблюдение на хората около мен съм установила, че мързеливите се справят доста успешно с живота. Ама и да имат акъл...

# 312
  • Мнения: 3 049
По тв го чух аз, Биси.

Иначе да върна темата на Школо, че е по-безопасно.
Ние нямаме проблем, ама детето го отнесе веднъж. Двойка по Технологии. Две седмици, след като сме я видели, телефоните писукат (моя и на баща му). Милото отнесе и от двамата по едно конско, пък после се оказа, че няма втора двойка, а Школо е решило, да ни напомни просто още веднъж.

# 313
  • Мнения: 8 230
От наблюдение на хората около мен мързеливите се справят доста успешно с живота. Ако са и малко умни де..

Шт, това няма да го казвам на синковеца, че съвсем през просото ще я подкара.

# 314
  • Мнения: 3 491
И аз не го казвам:blush:, даже официално имам поне пет теории за обратното.

Общи условия

Активация на акаунт