Всичко за всички марки гел лакове - 29

  • 31 474
  • 816
  •   1
Отговори
# 45
  • Paris, France
  • Мнения: 14 071
Невена, по-удобно ми е шишето, та затова 😉

А ефект виждаш ли? Има ли подобрение?

Да съобщя, че зачестиха оплакванията от  Michey rubber base top. Моля се да не ми развалят реинфорса

# 46
  • Мнения: 13 937
Зависи от конкретното ми лакиране, продукти и лека ръка 😀 напоследък съм вдигнала и диоптъра и това ми пречи също.

# 47
  • Мнения: 782
Потвърждавам, за мен Michey не става. След много мъки с тази база, сега съм с Cuccio и нямам белене.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 784
Искам да похваля твърдата база на Неесс. С всички познати техники при мен лак се задържа към 7 дни. Обикновено пада на цели люспи, или са начукват връхчета. При всички положения след 7 ден изглежда кофти. С тази база нямам нито едно наранени връхче. Имах паднали 2,3 цели люспи, но прелакирах. Нищо друго не съм променяла в техниката и материалите освен базата. Ето и снимка на 10 или 12 дни вече. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 49
  • Варна
  • Мнения: 631
Hard base разтваря ли се?

# 50
  • София
  • Мнения: 470
Реших да се лакирам с първият закупен лак, на Коди е, ползвала съм го 2 пъти! Май и аз си изгорих кокалчетата 😳 не ми се беше случвало!
Червени са, сърбят и ми пари!

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 23:05 от Lucky@Mamma

# 51
  • София
  • Мнения: 1 784
Аз съм с каре от матов топ. Пада на люспа.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 7 709
Lucky@Mamma сърбят,парят,че и мехури стават ако си идиот като мен и не им обърнеш внимание.

# 53
  • София
  • Мнения: 470
Lucky@Mamma сърбят,парят,че и мехури стават ако си идиот като мен и не им обърнеш внимание.

Не ми се беше случвало, ще слагам ръкавици вече, просто ги забравям! Намазах със сквален и вече са добре!

# 54
  • Paris, France
  • Мнения: 14 071
Да, ръкавици му е майката. Най-обикновени, дебели, гумени, за миене на чинии, стига да не хлопат.

Лъки, лампата ти каква е? Х5 Max с 45 лампи ли е? На мене ми горят ръцете в нея, обаче как изпича! Реинфорсът за минута е като дърво.

# 55
  • София
  • Мнения: 470
Да, ръкавици му е майката. Най-обикновени, дебели, гумени, за миене на чинии, стига да не хлопат.

Лъки, лампата ти каква е? Х5 Max с 45 лампи ли е? На мене ми горят ръцете в нея, обаче как изпича! Реинфорсът за минута е като дърво.
SUN 1, май ми каза, че е като твоята!
24/45w включвам я на втори режим на 45!

# 56
  • Paris, France
  • Мнения: 14 071
Да, Sunone е моята и ми горят понякога ръцете, но само като съм в тежък дефицит на витамин Д. Случайно го разбрах и пия като се сетя.

# 57
  • Мнения: 166
Lucky@Mamma сърбят,парят,че и мехури стават ако си идиот като мен и не им обърнеш внимание.

Не ми се беше случвало, ще слагам ръкавици вече, просто ги забравям! Намазах със сквален и вече са добре!
Аз си купих едни за градинска работа от Практис. Изрязах връхчета и само с тях. Деня, когато не ги използвах кокалчетата станаха червени и сърбящи. Моята също е Sun1. Ще пусна снимка на ръкавиците. Кой номер е Коди и доволна ли си от консистенцията, нанасянето и цветът?

# 58
  • Мнения: 2 651
Защо е нужно да не хлопат ръкавиците? Аз пък ползвам най-обикновени латексови, които също хлопат. И Най-вероятно пропускат светлина.

# 59
  • София
  • Мнения: 470
Значи може и от витамин Д да е, защото до сега не се е случвало! Невена, ти какъв вит.Д пиеш?

magdalena, цвета е 30LE, покривен е много. Ако се сложи дебело ще покрие от първия път, аз слагах много тънко 3 пъти, странното беше че на 2 пръста беше достатъчно по 2 пъти, а на другите 3 пръста по 3 пъти! Нанасянето е лесно и приятно!

Общи условия

Активация на акаунт