Мечтая си за...

  • 3 793
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 039
Мечтая си всички да сме здрави! Това е най-важното.И ако господ ми е отпуснал няколко годинки,още малко до попътувам по света.

# 46
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 196
Мечтая си да чуя, че е открита ваксина за Covid-19
Че е открито успешно лечение!!!!

# 47
  • Мнения: 11
Мечтая за дълги разходки, мечтая да изпия едно дълго кафе с близки и познати под слънцето и за екскурзия до Италия.

# 48
  • Мнения: 4 186
Да се събудя и това да е само един сън ☹️

# 49
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 819
Да сме живи и здрави.
Иначе за баничка със сирене.

# 50
  • Мнения: 3 439
Мечтая си за една зелена поляна, одеяло и слънце.

# 51
  • Мнения: X
Мечтая си да се върна в "гнездото с осите", само и само да избягам от дистанционното обучение на малкото дете. На маймуни ни направиха.

# 52
  • Мнения: 200
Аз си мечтая цялата тази ситуация да подтикне хората да се смирят и да започнат да оценят повече дребните удоволствия и истински важните неща.

# 53
  • Мнения: 3 625
Да мога да се телепортирам Simple Smile.

Вече мечтая за невъзможни неща, защото каквото си мечтая и се сбъдва. А това не е особено приятно.

# 54
  • Мнения: 1 271
Мечтая си за един хубав пикник с приятели.

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 404
Отпуснаха мерките, вирусът мина и всички спряха да мечтаят. Какво странно животно е човекът.

# 56
  • Мнения: 3 625
Ааа, аз постоянно си мечтая Simple Smile. Винаги имам налична мечта и още поне 100 в добавка.
Мечтая си за котка или куче, да ме спъне по пътя и да го сложа под жакетчето и хоп - у дома.

# 57
  • Мнения: 4 020
Мечтая си преди всичко за здраве, да изчезне този проклет вирус и да може да се живее спокойно отново, както преди него.

# 58
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 819
А не сме спрели да мечтаем. Поне аз не съм.Аз си записвам мечтите си и работя по тях. Добавям неща, избистрям идеята.

Общи условия

Активация на акаунт