И нашият ред дойде

  • 6 844
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Върнахме се! Той е невореятен. Бяхме заедно близо 2 часа, след което обратно в дирекцията и подадохме молбата. В понеделник пак сме там. Срещата мина повече от добре, детето е много любвеобилно и усмихнато не заплака изобщо през цялото време ме стискаше и прегръщаше и дори не знам как се пусна от мен когато дойде време да го вземат за да го нахранят. До няколко дена ще се опитам да кача снимки. Благодаря на всички за подкрепата и съветите. Утре ще пиша повече, че вече е полунощ и пътя беше убийствен.
Тони окще веднъж поздравления.От тук нататък ви чакат само хубави моменти.
Вашият син е роден с късмет.
Ще чакаме снимки. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 273
Прекрасно!!!
пожелавам ви малчуганчето час по - скоро да изпълни домът ви с прекрасния звук на детски смях и глъчка

# 17
  • Мнения: 15 619
Радвам се с вас.

# 18
  • Мнения: 7 263
Върнахме се! Той е невореятен. Бяхме заедно близо 2 часа, след което обратно в дирекцията и подадохме молбата. В понеделник пак сме там. Срещата мина повече от добре, детето е много любвеобилно и усмихнато не заплака изобщо през цялото време ме стискаше и прегръщаше и дори не знам как се пусна от мен когато дойде време да го вземат за да го нахранят. До няколко дена ще се опитам да кача снимки. Благодаря на всички за подкрепата и съветите. Утре ще пиша повече, че вече е полунощ и пътя беше убийствен.
Тони окще веднъж поздравления.От тук нататък ви чакат само хубави моменти.
Вашият син е роден с късмет.
Ще чакаме снимки. Simple Smile

Честито!!!
Дано има повече такива новини тук!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 171
Ето малко снимки. Извинявам се за лошото качество но са от мобилен телефон, останалите от апарата не са готови още. щом си взема апарата ще кача още.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=54010

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 18:36 от тонни

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ето малко снимки. Извинявам се за лошото качество но са от мобилен телефон, останалите от апарата не са готови още. щом си взема апарата ще кача още.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=54003
Тони с удоволствие бих разгледала вашите снимки но за съжаление линкът който си дала не е както трябва.Иска ми парола. newsm78

# 21
  • Мнения: 1 652
Тонни направи си албума публичен, а не личен, за да можем да видим снимките !

# 22
# 23
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Еееее това е друго нещо. Simple SmileТони момченцето ви е страхотно.Да ви е жив и здрав и много да ви радва малкият сладур.
Всъшност колко е голям?

# 24
  • Мнения: 171
На 1г. и един месец

# 25
  • Мнения: 7 263
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Тонни, синът ти е страхотен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честито - да е жив и здрав!!!
Явно е роден с късмет, дано и занапред му върви все така!
Такова сладко детенце - желая ти много щастие
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 652
Хубаво детенце- хубав късмет да ви донесе! Hug

# 27
  • Мнения: 87
прекрасен бебок;)))много се радвам за вас ,дано всичко е наред и никога не забравяй,че,ако това дете го беше родила ти нямаше да знаеш какъв човек ще излезе от него ,дали ще бъде здраво и т.н само господ знае какво ни чака-успех !дай шанс на себе си и на него;)))

# 28
  • Мнения: 171
Благодаря ви момичета с нетърпение чакам понеделник за да го гушна отново. newsm30

# 29
  • Мнения: 3 537
Извинявам се,че се намесвам,защото мястото ми не е тук,но просто не можах да се въздържа! EmbarassedИскам да кажа само,че момченцето е много сладко!Прекрасно е! PeaceУспех! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт