Zebra – съвършеният избор за добра хигиена

  • 15 472
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 388
Мия си ръцете по 10-15 пъти на ден за по 15-20 минути  ги сапунисвам.

# 76
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Мия ръцете си често, сигурно повече от 20 пъти на ден. Старая се да спазвам препоръките за сапунисване и търкане в продължение на поне 30 секунди.

# 77
  • Мнения: 472
Не броя колко пъти на ден си мия ръцете, но със сигурност са повече от 10 пъти.

# 78
  • Мнения: 75
Мия ги поне 10 пъти, около 20 сек ми отнема цялото миене. Ползваме течен сапун, антибактериален.

# 79
  • Мнения: 3 502
Не броя колко пъти на ден мия ръцете си, нито засичам време. Но напоследък, покрай коронавируса, ги мия доста по-често. Използвам само течен сапун.

# 80
  • Мнения: 356
Със сигурност броя на миене на ръцете ми се определя от това, какво правя през деня, но със сигурност е над 20 пъти на ден! Мия ги предимно с течен сапун с доста старателно разтриване и отмиване! Колкото до подсушаването, предпочитам с кухненска хартия в кухнята, а в банята е предимно с хавлиена кърпа!

# 81
  • Мнения: 310
Не винаги спазвам правилото за сапунисване, а броят миения зависи от това какво правя през деня, задължително е веднага щом се прибера и преди хранене или готвене

# 82
  • Мнения: 2 134
Лично аз и моето семейство предпочитаме течният сапун.Не съм броила точно колко пъти си мия ръцете,но със сигурност над 15 пъти!
Доволна съм, че и децата придобиха"навика", да го правят доста често.🖐🖑

# 83
  • Сф
  • Мнения: 10 775
Миеме си всички ръцете по много пъти дневно, особено сега с гриповете.Ползваме твърд сапун.Подсушаваме- в банята с хавлии, в кухнята с хартия от ролка.
Добрата хигиена е много важна! 🍀

# 84
  • Мнения: 1 268

Ръцете си ги мия много често през деня ,със сигурност повече от 10 пъти.Не съм обърнарнала внимание ,колко продължително си сапунисвам ръцете.

# 85
  • Мнения: 22 867
Зависи какво правя, мия ги задължително, когато е нужно, сега с тая психоза по коронясания грип май се престаравам. Подсушавам хубаво с хавлиена кърпа вкъщи, с хартиени кърпички навън, внимавам къде какво пипам.Антисептичен гел и мокри антисептични кърпички също са в арсенала.

# 86
  • Мнения: 828
„Колко често миете ръцете си и спазвате ли правилото да ги сапунисвате 20 – 30 секунди?“

Мия много често ръцете си, със сигурност повече от 10 пъти на ден. Да, спазвам правилото и използвам доста топла вода.

# 87
  • Мнения: 14 170
Не съм броила колко пъти на ден си мия ръцете, но особено сега е доста пъти. Не съм засичала време, но май няма 30 секунди.

# 88
  • Мнения: 5 328
Не знам колко често си мия ръцете като бройка. Едва ли стигам до 20сек. сапунисване.

# 89
  • София
  • Мнения: 840
Мия си ръцете поне по 10 пъти на ден, около 20 сек ги сапунисвам. Ползваме  течен сапун, който става на пяна.

Общи условия

Активация на акаунт