Дългото чакане след трансфер - Тема 81

  • 37 594
  • 782
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 019
За цигарите добре, ами кафето? Много обичам - преди трансфера пиех по две- три, сега ме е страх, но не издържам и си правя по едно 3 в 1 на ден. Да се чувствам ли виновна е въпроса...

# 121
  • Мнения: 301
Кажете ми как борите желанието за пушене?  Аз мисля постепенно следващите 2 седмици да ги намалявам.Няма да мога от веднъж, пък и до колкото знам не е добре рязко да ги спреш.

Аз пуша iqos трудно ми е да ги спра

# 122
  • Мнения: 15 356
До 3 чашки тип "кафена" може на ден,то не пречи кафето.

# 123
  • Мнения: 69
Кажете ми как борите желанието за пушене?  Аз мисля постепенно следващите 2 седмици да ги намалявам.Няма да мога от веднъж, пък и до колкото знам не е добре рязко да ги спреш.


След трансфера ги спрях,преди 4 дни, ще излъжа ако кажа, че не ми се пуши, но издържам.

# 124
  • Мнения: 7 898
Така е, всичко е въпрос на воля.
По време на подготовката за трансфера имах много тънка лигавица и бях чела, че цигарите допринасят за тънката лигавица и си казах, че няма да пуша, макар да пушех по 2-3 цигари на ден.
Мъчих се повече от 2 години да стигна до трансфер, така че за мен спирането беше от голямо значение.

# 125
  • Мнения: 108
Ще гледам да пуша по малко с кафето сутрин, и през деня само ако нещо мноого ми се допуши. То без това с тая вода дето се наливам постоянно желание за пушене почти нямам. По скоро гадния навик и скуката в къщи.

# 126
  • Мнения: 7 898
И кафето отказах, до днес всичко ми горчеше и изобщо не ми се пиеше кафе.

# 127
  • Мнения: 220
Здравейте!
Може би защото не съм пушачка и не мога да ви разбера,но помислете колко е по-голям шанса бебето ви да се развие добре ако спрете цигарите.Още преди да започнете процедурата трябва да имате силна воля да спрете цигарите!! Защо се подлагате на тези процедури ако не мислете за доброто развитие на бебето? Надявам се никого да не съм засегнала! Това си е лично мое мнение! Просто трябва да имате силно желание и воля и ще се получи!! Успех ви пожелавам!! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 128
  • Мнения: 182
Здравейте,някой стартирал ли е скоро инвитро при д-р Шефкетова и коментирала ли е извънредната ситуацията с коронавируса ,опасно ли е да се започне процедура сега при извънредното положение ?

# 129
  • Мнения: 38
Здравейте дами ,на 3 ден след трансфер съм ,улучих хубавото време с короната 😁,ама каквото стане исках да питам ,някой знае ли при вземане на душ мога ли да си използвам мойте си душ гелове и сапуни ,знам че не трябва и дезодорант да се използва,чула съм че миризмата дразни и бебешки сапун ли да взема ,моля за мнение

# 130
  • Мнения: 226
На мен ми казаха само в деня на пункцията да не използвам такива неща. Чела съм също и за деня на трасфера, че не било хубаво. За след това не са ми казвали, че има проблем.

Относно короната и започване на стимулация, ако бях в този етап най-вероятно щях да изчакам това да премине. Достатъчен е целия стрес покрай процедурата, строгите мерки в лечебните заведения, опашките по аптеките и не на последно място лекарствата които приемаме за сваляне на имунитета ставаме още по уязвими.
Аз след 5 дни трябва да направя тест живот и здраве и изпитвам ужас като си помисля как трябва да отида до някоя лаборатория.

# 131
  • Мнения: 413
Аз за козметиката не го бях чувала, но  предния път доктора ми каза да не се къпя с много гореща вода след трансфера. Сега се опитвам температурата на водата да е по-нормална, за да не преваря бебетата и все ми е студено в банята.

# 132
  • Тук... някъде
  • Мнения: 933
От клиниката не са ме предупреждавали да не ползвам козметика. От години използвам един и същ интимен гел, на който пише, че е подходящ за бременни и спортуващи жени.

# 133
  • Мнения: 38
Аз за козметиката не го бях чувала, но  предния път доктора ми каза да не се къпя с много гореща вода след трансфера. Сега се опитвам температурата на водата да е по-нормална, за да не преваря бебетата и все ми е студено в банята.
И на мен нищо не са ми казвали ,но така съм чула ,ако някой е чул от лекар други важни неща нека сподели успеххххх

# 134
  • Мнения: 7 898
Здравейте дами ,на 3 ден след трансфер съм ,улучих хубавото време с короната 😁,ама каквото стане исках да питам ,някой знае ли при вземане на душ мога ли да си използвам мойте си душ гелове и сапуни ,знам че не трябва и дезодорант да се използва,чула съм че миризмата дразни и бебешки сапун ли да взема ,моля за мнение
Дразни кого или какво?
Няма такова изискване Simple Smile. Отнася се само за деня на пункцията и трансфера.

Общи условия

Активация на акаунт