Дългото чакане след трансфер - Тема 81

  • 37 558
  • 782
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 262
Здравейте,

Аз пък трябваше вчера да започна стимулацията, но от фонда са спрели заповедите , заради Covid 19

Очаквах го, но съм разочарована

# 406
  • Мнения: 108
Здравейте,

Аз пък трябваше вчера да започна стимулацията, но от фонда са спрели заповедите , заради Covid 19

Очаквах го, но съм разочарована

Може да е за добро zuziza не се ядосвай. В тази карантина аз лично не бих започнала процедура. Нито спокойствие, нито да отидеш на лекар , да ходиш през ден за кръв... И всичко...Пък недай си боже да я пипнеш от някъде тази корона... Да се надяваме скоро ситуацията да се подобри и да се върнем към нормалния живот.

# 407
  • Мнения: 103
Здравейте,

Аз пък трябваше вчера да започна стимулацията, но от фонда са спрели заповедите , заради Covid 19

Очаквах го, но съм разочарована

Може да е за добро zuziza не се ядосвай. В тази карантина аз лично не бих започнала процедура. Нито спокойствие, нито да отидеш на лекар , да ходиш през ден за кръв... И всичко...Пък недай си боже да я пипнеш от някъде тази корона... Да се надяваме скоро ситуацията да се подобри и да се върнем към нормалния живот.
И аз така се успокоявам с моя неуспешен опит....че може би е за добро,че в това време сега,но мине адски гадно де..
Бъдете здрави

# 408
  • Мнения: 108
Това ни остава за успокоение Cherry!
Кураж за следващия път, той ще ти е на късмет!  🍀

# 409
  • Мнения: 223
Здравейте на всички Simple Smile ето ,че дойде и моят ред да се присъединя към вас . Трансфера ми беше на 21.03 🤞🤞🤞 на 5 дневно ембрионче. Много се вълнувам така,като имам два несполучливи опита. Не спирам,  да ви чета. А за усещанията си няма да коментирам още, защото не съм сигурна какво усещам 🙄🙄🙄
Добре дошла. И аз съм с трети опит с трансфер от 21.03 на 1 петдневен бластоцист. Дано имаме късмет, нищо че не са два за по-голям шанс. Само ни трябва Бог да е с нас!
На коя дата ви е определен теста и имате ли Овитрел след трансфера или негов заместител?

# 410
  • Мнения: 45
Ами имам прегнил и зарзио... редувам ги. Както и всичко останало,като естрофем,фолиева,утрогистан,магне б6 и prednisolon cortico. А за теста ми казаха две седмици,но мисля на 30/31 кръвен да пусна. А вие Simple Smile) късмет

# 411
  • Мнения: 1 019
За мен май приключва играта. 12 ден след трансфер на петдневен ембрион, бледи черти на уринарни тестове, но може и от прегнила да е. Днес цял ден бях много натоварвна и притеснена в работата и преди малко ме присви стомаха - като менструални крампи, а и съвсем лекичко кафеникаво зацапване. Дали може да е от имплантация - ще ми се да се надявам, но по-скоро не го чувствам така, а и на 12 ден след трансфер е мега странно да има имплантационно зацапване...Много ми се искаше това да е моя месец, но все повече усещам че не е. Кръвния ми е чак в четвъртък....

# 412
  • Мнения: 45
Не бързайте ,да се отчайвате. Направете кръвен и после пак уринарен. Стискам палци!

# 413
  • Мнения: 32
Здравейте момичета Simple Smile Днес ми беше датата за кръвния, но сутринта като влязох в банята ми дойде Sad Стискам палци на всички чакащи, да ни зарадват с хубави новини Hands Pray

# 414
  • Мнения: 42
Здравейте момичета Simple Smile Днес ми беше датата за кръвния, но сутринта като влязох в банята ми дойде Sad Стискам палци на всички чакащи, да ни зарадват с хубави новини Hands Pray



Съжалявам, много е гадно знам, аз още като видях кръвта и започнах да рева. Ревах сигурно два часа без да спирам, но това е положението. Но не трябва да се предаваме, трябва да продължаваме да опитваме. На теб кой опит ти е?

# 415
  • Мнения: 126
Момичета, много се филмирам вече, имам чувството, че имам ПМС симптоми както всеки месец. Усещам си познатия дискомфорт в яйчниците преди цикъл и това си е. На 21 март ми беше трансфера на два 5-дневни ембриончета. Сигурно звуча като луда, но и така се чувствам - че скоро ще полудея. 🥺🥺🥺

# 416
  • Мнения: 45
Въобще не се побъркваш даже! Точно сега са дните в които трябва да имаш това усещане Simple Smile и аз съм с трансфер на 21.03

# 417
  • Мнения: 32
Здравейте момичета Simple Smile Днес ми беше датата за кръвния, но сутринта като влязох в банята ми дойде Sad Стискам палци на всички чакащи, да ни зарадват с хубави новини Hands Pray



Съжалявам, много е гадно знам, аз още като видях кръвта и започнах да рева. Ревах сигурно два часа без да спирам, но това е положението. Но не трябва да се предаваме, трябва да продължаваме да опитваме. На теб кой опит ти е?

Благодаря Simple Smile Още вчера започна зацапването при мен и беше ясно, сутринта просто вече беше локвичка...разочарованието е голямо и тежи, макар и да ни бяха казали да не възлагаме големи надежди на този свеж трансфер. Първи опит ми е Cry

# 418
  • Мнения: 27
Здравейте,

Моля за информация на 2 ден съм след трансфер. Слагам инжекция фроксипарин всеки ден и прогестерон депо На 5 дни, пия но-шпа,естрофен, фолиева  и педнизолон кортикопо схема.
Снощи имах леки болки като при цикъл, тази сутрин сложих и утрогестан по схема. На обяд усетих леко подмокряне и след уриниране на хартията видях нещо като малка ципа леко розова, нямаше кървене.
Това случвало ли ви се е и какво означава?
Благодаря и успех на всички 😉

# 419
  • Мнения: 126
Благодаря Sil Paradise. Дано да е за добро и всички чакащи да сме скоро щастливи бременелки. 🌈

Въобще не се побъркваш даже! Точно сега са дните в които трябва да имаш това усещане Simple Smile и аз съм с трансфер на 21.03

Общи условия

Активация на акаунт