Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
Боже...
Добре тогава... като са го замисляли, не е ли трябвало да изпипат всички подробности и да преценят какъв размер дупка може да нанесе един самолет с крила, щото те крила имат, нали, а не само една обикновена дупка в Пентагона... Не е ли трябвало да преценят, че на записите ще се вижда отлитащият друг самолет, обявен за НЛО след врязването на самолета камикадзе... Защо не са ги догледали тези детайли... Като ще се прави нещо, да се направи като хората...
Не, нещо се пропуква някъде, но надали аз мога да кажа къде и защо... Или кой точно го е направил...

Винаги съм се водила от едно изречение: Когато някой прави нещо, независимо добро или зло, попитай се: И какво още, защо, какви са му вътрешните цели...

Болно и извратено...
Цитат
Повтори една лъжа хиляда пъти, подплати я с убедителни разсъждения и ето ти сензация! Като Шифърът на Леонардо! И си продаваш продукта супер добре...

И в случая какво продават? newsm78
Авторите на тези разследвания продават книгите си, които съдържат много логичен доказателствен материал...

# 16
  • Мнения: 5 622
 А защо трябва да вярваме на всичко написано?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз тия работи ги знам вече, нищо ново не пише. По талавизията дори съм гледал такива предположения, напълно логични ми се струват.
И приемам, че истината е такава или подобна на теорията на доц. Кевин Барет.
Всеизвестно е, че САЩ настояват, поощряват, финансират, организират  и т.н, проблемите в Близкия Изток... Велика сила, какво да говорим!?

# 18
  • Мнения: 7 837
Ха, че то господинът не казва нищо ново. От поне 2 г. насам се говори за това, дори и преди филма на Майкъл Мур
Някои чак сега ли го научавате  Shocked

# 19
  • Мнения: 5 370
А защо трябва да вярваме на всичко написано?
А защо да вярваме на Щатите-контравъпшрос??? newsm78

# 20
  • Мнения: 818
Мъжът ми често споменава факта,че в двете сгради са работили около 5000 евреи(дано не стане скандал),а в деня на ударите не са били на работа....И също ,че 5 еврейски фамилии управляват света(чел на времето някъква книга..) newsm78

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Ха, че то господинът не казва нищо ново. От поне 2 г. насам се говори за това, дори и преди филма на Майкъл Мур
Някои чак сега ли го научавате  Shocked

Защото, когато нещо не ни засяга, не може да ни нарани и затова не се и интересуваме... което е глупаво, ако мислим и постъпваме така... Затова обикновените хора впоследствие са основните нищонеподозиращи жертви... Малко като щраусът в пустинята...

# 22
  • Мнения: 5 370
Ха, че то господинът не казва нищо ново. От поне 2 г. насам се говори за това, дори и преди филма на Майкъл Мур
Някои чак сега ли го научавате  Shocked
Да, и аз съм учудена, че явно доста хора не знаят този факт.
Апропо, Кейс, за срамотите, не можах да се сетя за името на режисьора-а го имам филма на компа. ooooh!

# 23
  • Мнения: 7 837
Американците ги знаят тези факти. Не се притеснявайте, не са чак толкова заблудено стадо...

# 24
  • Мнения: 5 370
Американците ги знаят тези факти. Не се притеснявайте, не са чак толкова заблудено стадо...
Да ти кажа честно, иска ми се да вярвам в това, но не успявам.
И то точно след като гледах филма на Майкъл Мур. Confused

# 25
  • Мнения: 7 837
Майкъл Мур не казва почти нищо. Изглежда скандален, но не е. Дори чух да говорят в БГ, че бил забранен в Щатите  ooooh! Дават го по4ти всеки ден по някой канал, продава се свободно в магазините.
Всяко нещо, около което може да се създават интриги, е обвито в тайнственост. За мен истината никога няма да излезе наяве. Но не съм сигурна, че апокрифно разпространяваните версии, са най-верни.

Темата продължава да се експлоатира. Скоро ще тръгне по кината  WTC с Никълъс Кейдж.

# 26
  • Мнения: 5 370
Не-имах предвид интервютата с американците във филма.
Те вярваха безпрекословни и безропотно, че "това е врагът" и че синовете им се бият за правата кауза.

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не-имах предвид интервютата с американците във филма.
Те вярваха безпрекословни и безропотно, че "това е врагът" и че синовете им се бият за правата кауза.


Абсолютно. Те са едно консуматорско общество в най-чистия му вид. И даже не осъзнават, че не живеят в демокрация, а при един много добре изграден и функциониращ тоталитаризъм.

А колкото до тази теория, според мен има истина в нея.

# 28
  • Мнения: 3 491
Много са модерни на американския пазар от известно време насам разни скандално-повърхностни, анти-държавно-американски нон-фикшъни. Определено са печеливши и като ще ли се толерират. Не съм правила разследване, но би ми било интересно чии финансови и други интереси стоят зад всичко това.
А точно в момента пък още по-малко ще тръгна да разследвам, защото трябва да приготвям децата за семеен пикник в детската градина. Това ми е по-интересно. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 063
Абсурден е ракурсът, от който са снимали разбиването на хеликоптерите (или самолети бяха), точно тази позиция във въздушното пространство без предварителна подготовка не може да се постигне. Личи си, че за тези кадри, човекът с камерата е бил подготвен - от къде точно ще снима. Всичко си е било нагласено, а определена ТВ пак си вдига рейтинга.
А що се отнася до Осама бин Ладен - за мен такава личност не съществува. Смятам, че дори е измислен с цел.
За срамота (че съм киноман, не за друго) не съм гледала все още филма на М. Мур.

Общи условия

Активация на акаунт