за зъбчетата

  • 1 212
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 537
На Изабела първото забче и поникна на 7 месеца, но преди това не си е чесала венците. Така беше и за горните 4. Сега на 1 год и 2 седм. и венеца назад към кътниците й е подут и е малко кисела, а има и разтройство от време на време, но нищо дори де се вижда да пробие скоро. За "нервите" и давам камомила.

# 16
  • Мнения: 82
Баткото започна да се лигави на 4 месеца,но зъбче си имахме на 6 навършени ,а мъника се лигави от 3 месеца,но все още си чакаме.Много се криви мъника и го мажа с калгел и определено се кротва след това и за баткото пак него използвах

# 17
  • Мнения: 3 760
2-3 месеца...  Wink

# 18
  • Мнения: 3 360
От 4-ия месец,та на 7 и половина месеца изби първото!После до годинката-цели 8! Shocked

# 19
  • Мнения: 595
стига беееееееее дребен си пъха ръцете и двете в устата, чеше се с език щото с друго не може милия та не ми се ще да се тормози с месеци............
това калгел специално за зъбки ли е?

# 20
  • Мнения: 286
При всеки е индивидуално. И нас ни мъчат много, но кога ли ще пробие зъбчето кой да ти каже newsm12

# 21
  • Мнения: 8 505
ооо, при нас 4 месеца до първия зъб.

Тъй,тъй... Confused

# 22
  • Мнения: 600
Първите зъбки на дъщеряма избиха на 5 месеца, но откак може да държи предмети все тика нещо в устата, всичко се опитва на вкус. При всички си е индивидуално. Ще избие зъбче и на твоето детенце  Simple Smile Peace - нали знаеш - човек с непораснали зъби няма  Wink Когато-тогава

# 23
  • Мнения: 416
Това, че си лапа ръцете, не означава, че го сърбят венците. Съвсем скоро ще започне всичко да слага в устата. По този начин опознава предметите.

А пък може първото зъбче да пробие и на годинка.

# 24
  • Мнения: 8 917
Започнаха сякаш към 8-9 месец, а първото излезна около годинката Peace

# 25
  • Мнения: 949
При нас започнаха лигите и пъхането на всичко в устата още в 4 месец,но все още нямаме зъби.

# 26
  • Мнения: 1 284
и мен ме интересува, а пускането на лиги докога продължава

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Може и месеци да минат Peace

# 28
  • между град и село
  • Мнения: 212
   Взе да се лигави на два навършени месеца а първите две зъбчета избиха на 4 месеца.От снощи ни е прорязал горния венец и трети зъб.

# 29
  • Мнения: 82
стига беееееееее дребен си пъха ръцете и двете в устата, чеше се с език щото с друго не може милия та не ми се ще да се тормози с месеци............
това калгел специално за зъбки ли е?
Да.Продават го в аптеките и струва 6лв, но за сметка на това върши работа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт