Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА- какво се случва реално? 7-ма тема

  • 32 157
  • 758
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 876
Свинщината в Младост продължава,
кой и как се сдобива с парцели посред жилищни комплекси и я продава за строителство на поредния затворен комплекс

https://www.facebook.com/dezmarimoti/photos/a.105688674368546/13 … ype=3&theater

# 571
  • Варна
  • Мнения: 965
Обърнете внимание - коминът е на нивото на балкона, на 10-12 метра от него. Не под него или пред него.

# 572
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Както ти писаха вече - Виница е на високо и там миризмите не се задържат така, както в Гръцката, например. Питах, но не ми отговори - това онзи апартамент с двете паркоместа ли е?

# 573
  • Варна
  • Мнения: 965
Онзи да.

# 574
  • Варна
  • Мнения: 995
Едната фасада на Симфонията е почти завършена.


# 575
  • Мнения: 481
Едната фасада на Симфонията е почти завършена.




Ужас. Между другото май има доста непродадени апартаменти там. Поне 40 преброих наскоро като бях гледал.

# 576
  • Мнения: 25 737
Хубава е сградата, но е цъкната на неподходящо място. И добре строят, според мен.

# 577
  • Мнения: 3 876
На Симфонията къде са им паркингите?
Подземен ли е само?

# 578
  • Варна
  • Мнения: 995
Да, само подземен е паркинга.
Нищо чудно да има свободни, цените още на начален етап бяха доста солени. Сградата и аз мисля, че не е на мястото си, май от нея стартира тая тъпотия с високите сгради в района.

# 579
  • Варна
  • Мнения: 1 558
До колкото знам,Червенков се е съдил с общината 5 години за този парцел и накрая си е спечелил делата очевидно.

# 580
  • Мнения: 481
Аз не споря за качеството. Просто сградата е около 4 пъти по-голяма отколкото моето око може да поеме естетически. Представям си каква разкошия ще е с толкова много съседи.

# 581
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Абсолютно. Аз едно време (преди 15 години) се възхищавах на малките нови симпатични блокчета с по един вход и 4 - 5 етажа. И ненавиждах панелката, в която живеех, с 8 етажа, 5 входа и 120 апартамента. Известно време се строя само така. А сега какво стана - връщаме се към панелени/ЕПК изживявания - живот на едно средно село хора под един покрив...

# 582
  • Мнения: 832
В Симфонията около 1200Е беше квадрата. Има останали, ама не са много в интерес на истината. Любопитно е, че първо са свършили четиристайните.
Беше въпрос на време да започне да се строи около стадиона от другата страна на булеварда. Навсякъде се строи, как така ще се пропусне това място. А е толкова сладко да се напише новострояща се сграда в Чайка Simple Smile Не мисля, че мястото е с нещо по-лошо от което и да е друго където се строи. По-добре така от колкото в мецдублоковите пространста да се бутат блокчета.

# 583
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Безумията продължават. Попаднах в друг форум на сграда,която стои недостроена от 20 години и в момента се ДОВЪРШВА( не се събаря и строи на ново,а се довършва!) .Цените са ниски,но и мястото е покъртително-"Максуда" .
В мен се пораждат два въпроса :
Защо по дяволите някой ще си купува имот в циганската махала, и как изобщо ще живее спокойно в сграда,която лично според мен е пред срутване.
И втория въпрос е,как изобщо ще вземе разрешение за ползване това "нещо" и кой е разрешил да се достроява сградата?

http://www.novasgrada.com/svoboda/

https://goo.gl/maps/sEBHmS3uDv4AXLLi6


# 584
  • Мнения: 25 737
Братята роми ще си купят там, какво странно има. Гледам и цената е достъпна.

Общи условия

Активация на акаунт