Рожден ден в парка

  • 2 119
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 505
Извинявай, не видях, че не е авторката.

На едно мнение сме по казуса.

# 16
  • Мнения: 2 002
В Борисовата, в София, минах покрай подобен празник. Не бяха опънали трапези, а се бяха събрали - като шведска маса - прави, седнали. Свиреха на китара и си пееха. Май имаше и други инструменти. Аз минах случайно оттам. Беше много приятно и никого не дразнеха.Дали са си разчистили? Надявам се .

# 17
  • София
  • Мнения: 865
През месец Май. Ако положението продължи да бъде кризисно, ще отложа. За сега, просто проучвам възможностите.

Компанията няма да бъде много голяма, нито пък много шумна. Достатъчно възрастни сме вече. Grinning Да не говорим, че повечето не пият никакъв алкохол.

Аз също веднъж бях на такъв рожден ден в южния парк. Момичето бе постлало няколко кърпи имаше малко хапване и бира, след това събрахме всичко и се разходихме. Получи се приятно.

# 18
  • Мнения: 1 053
Отиваш в парка зад Сити центъра. Слагаш си постелките за пикник, хамаци, ако имате и си сядате. Купуваш пици от някое близко заведение, което си харесаш. Взимаш един квадратен леген, пълниш го с два плика лед от Аванти, слагаш в него кенчетата с бира, включваш си блутуут колонката и всичко е прекрасно. Ползвате тоалетната в мола. Само трябва да си пазите храната от хорските кучета, които минават от време на време. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт