СКУКА!!!

  • 3 114
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Oт бързане да те разведря съм написала красавц hahaha

Конкретно, не, но мога да измисля нещо Joy

# 16
  • Мнения: 448
Аз ако бях на твое място утре цял ден щях да стоя на плажа.Щях да се пека, да пия кафе, да чета книжка, да се изкъпа в моренцето...та чааак до 20ч. вечерта.Какво като си сама?

# 17
  • Мнения: 1 629
Анджелино, срам, що сводничиш! Киса е порядъчна жена Grinning

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Светле, с удоволствие бих се видяла с теб, ама през седмицата. В къщи е погром в момента, след смяната на дограмата.  Sad

Няма проблем.

Преди малко се чух с колежката, в понеделник се очертава да я замествам, което означава да съм на работа минимум до 18-19 ч.  Tired

Бих си надула колоните (че вече бачкат)   Mr. Green, обаче над нас имат на гости бебе на 2 мес.

Дааа...., не е лесна мойта!   Rolling Eyes


Моми, как да отида сама на плажа? Тъпо е, все едно съм отишла на лов. Дори и да не е така, преди съм го правила (още като нямах дете), едвам издържах 1 час, скука неимоверна, а аз имам нужда да си поприказвам с някой, а сега 2 дни мълча като риба.

Да взема да си пусна Скайпа, да побъбря с някой...  newsm12

# 19
  • Мнения: 2 755
Киса, направо не разбирам, как човек може да скучае във Варна и то в разгара на летния сезон... newsm78 В момента съм без детето и трябва да ти кажа, че въобще, ама въобще не скучая. Занимавам се с всичко за което все не ми стига времето, ето че и във Форумчето се появих,а ако можех да се телепортирам сега до Варна, хич, ама хич нямаше да ми е скучно, дори и сама. Хубав град. Sunglasses

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, направо не разбирам, как човек може да скучае във Варна и то в разгара на летния сезон... newsm78 В момента съм без детето и трябва да ти кажа, че въобще, ама въобще не скучая. Занимавам се с всичко за което все не ми стига времето, ето че и във Форумчето се появих,а ако можех да се телепортирам сега до Варна, хич, ама хич нямаше да ми е скучно, дори и сама. Хубав град.Sunglasses

Аз затова и моля за идеи,  защото откакто имам дете, не съм изпадала в такава ситуация - цялото време на света да е лично мое.

Чакам конкретни предложения.

# 21
  • Мнения: 2 755
Чакам конкретни предложения.
Книги
Кино
Разходка в Морската градина
Плаж
Спорт
Разкрасителни процедури
На кафе
и т.н

А сетих се още нещо. Отиди и гледай нашите национали по волейбол. Викай вместо мен... Laughing Hug

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ъф, дискотека  Confused, пред исторческия музей да избера дискотека  Crossing Arms Ако можех да изляза преди 18 ч, щях да си отида в Градската галерия, не ми омръзва, да посетя Музея, с който ставам досадна. Да чета книга на плажа или на заведение до плажа, ако и да е тъпо.

О, да, сега съм крива, защото един противен вирус превърна гласа ми в стържеща панта  Close

# 23
  • Мнения: 5 622
Един зноен красавц ще свърши ли работа Whistling Joy

На Киса не знам дали ще свърши, но на мен, въпреки, че не умирам от скука, би ми свършил идеална работа.....или аз на него....но това са вече подробности  Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Един зноен красавц ще свърши ли работа Whistling Joy

На Киса не знам дали ще свърши, но на мен, въпреки, че не умирам от скука, би ми свършил идеална работа.....или аз на него....но това са вече подробности  Crazy

Що бре, мъжото ти къде е?  newsm78

# 25
  • Мнения: 5 622
Един зноен красавц ще свърши ли работа Whistling Joy

На Киса не знам дали ще свърши, но на мен, въпреки, че не умирам от скука, би ми свършил идеална работа.....или аз на него....но това са вече подробности  Crazy

Що бре, мъжото ти къде е?  newsm78

Тук си е  Wink

# 26
  • Мнения: 663
ПРЕдложение-отиди на джаз феста в двора на въпросния музей. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
ПРЕдложение-отиди на джаз феста в двора на въпросния музей. Peace

Не харесвам джаза  Rolling Eyes

Дайте идеи за неща, които не трябва да върша самичка - щото  сама ми е скучноооооо....... smile3514

# 28
  • Мнения: 5 877
Ела в Добрич да караме водно колело в езерото и да стреляме с пневматична пушка по комарите  Whistling

# 29
  • Мнения: 5 622
 Бе тя не иска знойния мъж, вие джаз фест и предлагате  Crossing Arms  Кон за кокошка все едно.....  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт