Какво обичате в мъжете?

  • 8 294
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13
Вижте, аз ви казвам как се вижда света, когато живееш в тяло на мъж! За риболова - "Хвани и Пусни" е тактика, която ти позволява многократно да доказваш на себе си и на околните колко добър риболовец си(защото като изловиш всичко изчезва и източника на славата ти) и т.н. Но всеки рибар оценява факта, че винаги може да си вземе рибата, която е уловил стига да поиска! Пак казвам ловът и риболовът е инстинкт, който има средностатистическия мъж! Днес се носят не толкова уловени риби и животни в къщи, а основно пари и т.н.! Просто инстиктът ни днес е леко видоизменен! Wink За пореден път обаче се убеждавам, че за някои хора и истината е абсурдна и неправдоподобна! То не случайно е казано, че една лъжа сто пъти повторена става истина! Или иначе казано една заблуда масово тиражирана започва да звучи логично... но както и да е! Дами, бъдете здрави и щастливи! Simple Smile
А между другото гледайте като тези жени и няма да можете да се отървете от лудо влюбени във вас обожатели и ще получавате много повече от това, което очаквате от мъжете около вас! Заклевам се!  



Изтръпвам като чуя такива думи😱,има хора от някаква друга планета явно.Отношенията между мъжете и жените да много по-сложни от някакви си погледи.Е в  началото някой поглед е ок,за да разбере човека от среща ,че имаш интерес,но после това съвсем не е достатъчно.

Напълно съм съгласен с Вас! Отношенията между мъж и жена са сложни и само погледите не са достатъчни!
Идеалният вариант е да са и сродни души, тогава не ти се налага да правиш компромиси, а всеки може да си е такъв какъвто си е и не е нужно никой да се прави на нещо, каквото не е...
Чета мненията на дамите тук и понеже наближава велик ден се сещам, че Исус всъщност съвсем не случайно изисква от мъжете да са най-общо казано добри хора! Това явно освен одобрението на обществото би помогнало на мъжете и да могат да се радват на любовта на жените на които държат... Вие, жените, имате майчин инстинкт, искате да ставате майки, да имате деца, забременявате, съответно подсъзнателно ви се иска да си "свиете гнездо", да имате дом за вас и вашите деца и природата инстинктивно ви подтиква да харесвате и да се влюбвате в мъже, които се грижат за вас самите, за вашите деца, за дома ви ... И наистина логично е след като някой мъж се грижи за вас и всичко ваше същият този мъж да ви обича (иначе защо би си правил усилията да ви помага...)!!! При вас, жените, всичко изглежда логично!!! Дори и в любовта ви има логика!!! При нас мъжете обаче положението не е точно такова, а малко по-различно... Ние нямаме желание да имаме деца, освен ако не сме намерили жената, която обичаме... , не сме такива домушари и не сме фиксирани така силно към дома, не го почистваме непрестанно с парцала и прахосмукачката, а и обикновено нямаме нужда от физическата сила на жената до нас, защото сме достатъчно силни физически ... Така, че една жена и да се грижи за нас, това сигурно ще го оценим, но подобно нещо едва ли ще ни накара да се влюбим в грижещата се за нас дама. Нас ни привличат и бихме се влюбили в красиви жени! А красивите жени са гледащи като тези на горните снимки! За вас жените тези дами имат палави погледи, но за средностатистическия мъж са ... просто красиви и будят не само плътски, но и платонични чувства, които могат да те накарат да се влюбиш до безумие!!! Когато някоя жена  те гледа по този начин, не само не пропускаш любовната игра, ами престава да те измъчва и полигамията!!!
Разбира се има мъже, които смятат, че любов не съществувала - имало само секс(т.е. полов акт)!!! На такива подобни женски погледи може и да им "пречат", защото сърцето им, тогава им стопира желанията да се фиксират основно върху гениталиите си..., но за тази група не ми се говори в момента - те се имат за големи мъже, но това което вършат всъщност не е секс, а нещо средно между изнасилване и мастурбация, защото жените явно масово не одобряват поведението им, т.е. такива мъже всъщност правят секс сами, а жената до тях трудно би нарекла това което правят секс, но както и да е... За пореден път се убеждавам, че жените искат да бъдат обичани и съответно да са красиви и са готови на какво ли не, за да постигнат това, но... ние, мъжете, не виждаме красотата толкова във вашите обувки, дрехи и т.н(това са все предмети направени от хора)... но виждаме красотата във вашите мисли, които изплуват наяве във вида на женските погледи на снимките по-горе(т.е. виждаме красотата в Божественото, в това което ви е дал Бог)!!! Няма мерна единица за красота! Което означава, че науката не може да я обясни все още..., но ще се опитам да използвам сравнения, за да опиша силата на красотата в двата случая! Нека приемем, че красотата е светлина! Тогава ако красотата на най-хубави дрехи и обувки, които носите е като светлината на крушка 40вата, то женските погледи на горните снимки са като светлината на слънцето в летен безоблачен ден! На фона на слънчевата светлина, светлината на крушка е незабележима!!! Надявам се сега разбирате, защо почти не правим комплименти за обувките или дрехите, които носите - просто не ги забелязваме!!! Триста хиляди пъти по-красиви сте в нашите очи ако гледате като на снимките по-горе, та дори и да се облечени в абсолютни парцали, отколкото да носите и най-красиви дрехи и обувки, но да сте в лошо настроение!!! Масово жените съм забелязал, че обичат театралното изкуство и дори са готови и в къщи да "играят" различни роли, включително, че много им е харесал секса, та дори и това съвсем не винаги да е така... Но на практика друга роля не ви е нужна освен погледите от горните снимки!!! Овладеете ли тази роля всичко друго ще ви се подреди!!! Която има ум ще запомни казаното тук!!! Чувал съм жени да искат да ги излъжат, че били хубави!!! Повярвайте ми - няма да има нужда никой мъж да ви лъже, че сте хубави, ако гледате по-този начин, защото той ще ви казва истината, че сте ослепителни красавици!!! Отделен е въпросът, че Ганю не обича да говори за чувствата си и не казва на жените, когато ги харесва... но това е вече национален проблем и тема на друг разговор!!!

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 01:14 от 1000n_boy

# 76
  • Мнения: 10 993
Boy, аз съм с изкуствени мигли, тоест бях до преди карантината, откакто салонът затвори ми опадаха, тоест погледът ми наподобява този на момичетата от снимките, пък не съм забелязала някой да се е влюбил в мен, така че си много далеч от истината. Виж да ме тресне някой за една вечер, кандидати много.

# 77
  • Мнения: 6 622
Представих си само как вадя козунака от фурната и гледам ММ сластно 🤣🤣🤣

# 78
  • София
  • Мнения: 2 569
Аз така гледам козунака Blush

# 79
  • София
  • Мнения: 35 117
Стоячно, почвай онлайн коучове за жени съблазнителки. Идеален си за тази работа.

# 80
  • Мнения: 6 622
Аз така гледам козунака Blush
И аз така 😂

# 81
  • Мнения: 4 611
Абе, само на мен ли ми прави впечатление склонността към логорея от мъжките потребители във форума? Все едни такива многословни. Като видя такава стена от текст директно подминавам, сори. Човек може да каже нещо ценно и в 5 изречения.

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 22:22 от Уейв

# 82
  • Мнения: 3 439
Благодаря ти, мислех, че само аз недооценявам някого 😁 Това обичам в мъжете - краткост и яснота, една дума, ама на място. А и колкото повече говориш, се увеличава и шансът да грешиш, освен, че си досаден дърдорко. По принцип говоря (малко) 😁

# 83
  • Мнения: 936
Така като започне да се обяснява някой мъж,нямам желание да чета и слушам.Толкова много текст,а лишен от смисъл.

# 84
  • Мнения: 6 622
Не съм сама значи. И аз не понасям многословните мъже. Харесвам по-загадъчен и ненатоварващ тип.

# 85
  • Мнения: X
Вчера и днес го обичам много  щоТ ми омеси козунаците.... Simple Smile и е дежурен - мивка, постоянно мие използваните от мен съдове. Simple Smile

# 86
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Вчера и днес го обичам много  щоТ ми омеси козунаците.... Simple Smile и е дежурен - мивка, постоянно мие използваните от мен съдове. Simple Smile

мммм... Оооо, как обичам мъже, които готвят, при това когато го правят с кеф!:revolving_hearts:

# 87
  • Мнения: X
Вчера и днес го обичам много  щоТ ми омеси козунаците.... Simple Smile и е дежурен - мивка, постоянно мие използваните от мен съдове. Simple Smile
Е, не Joy

# 88
  • Мнения: 12 473
Франсоаз, у нас това е винаги?

# 89
  • Мнения: X
Вчера и днес го обичам много  щоТ ми омеси козунаците.... Simple Smile и е дежурен - мивка, постоянно мие използваните от мен съдове. Simple Smile
Е, не Joy
Е, да! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт