Какво обичате в мъжете?

  • 8 292
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 282
Повечето мнения откровено ме напрегнаха. Любов, изградена върху слабости и нужди. Нищо лично, ктм нито една от вас. Само Mrs.Gorgeous написа нещо полово, интимно и лично. Да обичам мъж щот е благ, готви, чисти, не мърмори...мерси, така обичах съквартирантката си в студентските години.

# 61
  • Мнения: 672
А половото, интимното, изобщо пък не гарантира какво представлява дадения индивид като човек. Ако ще си по-трайно с някого, следва да оценяваш и доста други негови качества, които са нужни за връзката.

# 62
  • Мнения: 282
И все пак...връзката е мъж-жена, не е само човек-човек и половото и интимното би трябвало да са сред най-силните ресурси на една връзка. Наблюденията ми са, че щом не може да се открие партньор, който да ни привлича и интимно, и социално, масово се избира приятен човек за съжителство. Едно време в този форум имаше тема със заглавие от сорта на " Можете ли търпите и да гледате мъжете си голи до кръста", е там лъсна истината.

# 63
  • Мнения: 672
И все пак...връзката е мъж-жена, не е само човек-човек и половото и интимното би трябвало да са сред най-силните ресурси на една връзка.
И е така, и не само. Това е важно, разбира се, може би в началото е най-важното, но с течение на времето доста други качества и в двамата са нужни, за крепенето на връзката. А и представи си, ако настъпят периоди, в които по ред причини сексът остава на по-заден план, напр.заболяване, проблемна бременност, периоди на притеснения по близък и т.н. , тогава на какво ще се държат отношенията?... Просто повечето са отговаряли по темата на база по-дългосрочни отношения и качествата, които са оценили в мъжете си.

# 64
  • Мнения: X
Като омъжена над 30 години и наличен Simple Smile секс 2-3 пъти седмично :да, изключително важно е. Обаче, ако няма налице нищо от останалото - грижа, подкрепа, уважение, съпричастност - дори в миенето и чистенето, единия гол.... секс донякъде не стига. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 17 407
И все пак...връзката е мъж-жена, не е само човек-човек и половото и интимното би трябвало да са сред най-силните ресурси на една връзка. Наблюденията ми са, че щом не може да се открие партньор, който да ни привлича и интимно, и социално, масово се избира приятен човек за съжителство. Едно време в този форум имаше тема със заглавие от сорта на " Можете ли търпите и да гледате мъжете си голи до кръста", е там лъсна истината.

Съгласна. Ако търсим и дребните радости обаче, тук писаха жени от дразнещата тема.
Начи си имат причини да си ги търпят Simple Smile
Като цяло човек или е доволен или не е, няма ама 😀

# 66
  • Мнения: 22 867
Комплексни са нещата, само едното не носи щастие и хармония. Ако липсват другите качества, сексът няма да е това, което е бил или се очаква. Иначе, половото, интимното разбира се, че е много важно, мисля, че повечето не го споменават, защото се подразбира, но само то е крайно недостатъчно за да има качествена връзка и обич между двама. А хората са различни, някои си намират оправдания да търпят някого заради секса, други пък оценяват други качества и могат да се примирят с не толкова добрия секс или липсата му.

# 67
  • Мнения: 282
Нужни са и двете, с еднаква важност и сила, без значение колко време сме заедно. В мъж мога да обичам очите, усмивката, емоционалността, как ме докосва, как ме прегръща като плача, ръцете му, смеха му, как се забавляваме заедно, как протичат дори и скандалите ни. А твърдения като " добряк, на мравката път прави", чисти, готви и простира, търпи на майка ми щуротиите, вози ме с колата навсякъде, търпи да го тормозя, ами...сори, но не е обичане

Последна редакция: нд, 12 апр 2020, 19:06 от Modest

# 68
  • Мнения: 25 636
Отношенията между мъжете и жените да много по-сложни от някакви си погледи.Е в  началото някой поглед е ок,за да разбере човека от среща ,че имаш интерес,но после това съвсем не е достатъчно.

Освен това има голяма разлика между поглед тип „имам интерес“ и тип „на тоя сега колко да му поискам, за да ме изчука, и дали ще мога да скатая нещо, без сутеньорът да ме усети и пребие“?
Но иначе младежът е прав в теорията си за мъжа ловец. Исторически се е наложило, че мъжът храни семейството – дали ще събира корени и плодове, дали ще носи месо и риба, дали пари, с които да купи плодове, месо и риба – това са подробности. Зависи от епохата и т.н.
Големият проблем днес е, че жените също поеха – по желание или принудително – ролята на ловец. Много от тях са принудени сами да изхранват семейството си, някои дори се справят повече от успешно и... Някак си ролята на мъжа се изгуби в съвременното семейство. Хем не може сам да носи достатъчно, хем очаква жената да продължи да се грижи сама за домакинството и децата. И самия него да обгрижва. Че и да го уважава. И да го гледа палаво на всичко отгоре...
Мили момчета, повярвайте, няма нищо секси в мъж, който не може сам да издържа семейството си, или ако има нужда от помощта на жената до себе си, същевременно да отказва да поеме своята част от домакинските задължения и отглеждането на децата. То такъв, освен да го убиеш, никакви други по-страстни желания не може да предизвика.
А когато жената до теб не те чувства секси, ще има да мечтаеш за палави погледи и за семеен секс като цяло...

# 69
  • София
  • Мнения: 35 117
Темата беше, какво харесвам в мъжете. Споделих частица от личното си усещане.
Дамите подхванаха техните си, браковете, връзките, маджите, прането, децата.

# 70
  • Мнения: 25 636
Темата беше, какво харесвам в мъжете.

Да де, ама не беше уточнено дали в мъжете по принцип, или конкретно в своя.
Затова и съвсем логично се получи това, което стана с темата. Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 35 117
Сийче, достатъчно ясно е.
Ако беше зададена - Какво харесвам в съпруга/ партньора  щеше да има същото петмезено звучене, но поне нямаше да проявя интерес да я чета.

# 72
  • Мнения: 17 407
Затова пък възтържествува извънсемейният секс в случаите, които описваш, Сийке. Не знам, не знам, само като си помисля колко мъже се женят за жени, които почват да се самовъзприемат и броят за “някоя” едва след брака с въпросния, за какъв секс изобщо бихме могли да говорим Simple Smile Темата дали, кога и защо жената не усеща секси мъжа си е многопластова и много интересна Simple Smile

# 73
  • Мнения: 115
Харесвам в него, че е спокоен и уравновесен. Чувството му за хумор, забавен е, грижовен, търпелив. Харесвам, че има силен изразен Морал и ценности които вече ги няма. Харесвам, че е лоялен, нежен, романтичен и че държи на семейните ценности. Харесвам, че е земен, няма злоба и завист в него. Харесва ми, че обича природата, животните и има голямо сърце, много е добър. Simple Smile

# 74
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ръцете. Обожавам мъже с големи ръце! Както и с бради. Nerd
Усещането за опора, подкрепа и стабилност, без да се държи все едно си damsel in distress.
Чувство за хумор, което не е дебелашко и на нечий гръб.
Мъжката грижовност и онова почти собственическо чувство за закрила.
Физическата и психическата сила.

Общи условия

Активация на акаунт