Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 9

  • 49 363
  • 781
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
По отношение на ареолите, предполагам при взимането на решения докторите се съобразяват и с анатомични особености, както и състояние на кожа. Изходното положение при всички ни, е различно. Радвам се, че при мен имаше възможност да се направят по-малки зърната, защото те си ми бяха големи преди операцията, и нямаше да стоят добре ако ги бяхме оставили такива. Докторът ми каза, че кожата ми е плътна и това е добре и ще помогне. Е, има си разбира се и своето неудобство, белезите ми са доста в момента, но мисля, че точно тези около ареолите най-малко ще се виждат след време.

# 241
  • Мнения: 100
До 13ти април нямат право да оперират. Ако някой прави операция, е незаконно. Ако удължат извънредното положение, ще се удължи и след тази дата. Моята операция е за 13ти май и имам съмнение дали ще се състои, защото всички отложени операция от този период сега ще се изместят във времето.

А как стои въпроса с естетичните процедури- хиалурон и ботокс, могат ли да се поставят?

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 877
Понякога чак се чудя дали от много използване на технологични джаджи, не ни е позакърнял мозъка....
Без да искам да обиждам някой, но хайде да мислим малко, при това ако е възможно логически...
Какво ли означава извънредно положение, и защо точно се прилага....?!

# 243
  • София
  • Мнения: 134
Понякога чак се чудя дали от много използване на технологични джаджи, не ни е позакърнял мозъка....
Без да искам да обиждам някой, но хайде да мислим малко, при това ако е възможно логически...
И аз това се чудя. На цялата ситуация да е наложително да правим козметични процедури.

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 877
Не е въпроса само в това, проблема е че много хора казват, ама аз не съм в рисковите групи и се пазя, добре де, ама точно че не си в рискувите групи и може да нямаш симптоми, но да разнасяш, та другите не трябва ли да пазиш, все едно са се увили в някакви пъшкули на собственото си аз, и нищо не прониква ни вътре ни навън...
Другите как да се опазят от такива не знам!

# 245
  • Мнения: 133
Момичета, извинявам се, ако е коментирано. Дали след карантината ще се вдигнат цените, без значение за увеличаване или намаляване.

# 246
  • Мнения: 80
Ние отиваме към световна икономическа криза, седнали сме цени за такива удоволствия да чоплим 🙈🙈🙈

# 247
  • Мнения: 2 747
Момичета, извинявам се, ако е коментирано. Дали след карантината ще се вдигнат цените, без значение за увеличаване или намаляване.
На този въпрос едва ли някой може да отговори. Аз смятам, че няма да има промяна

# 248
  • Мнения: 477
Не вярвам цените да се вдигнат още повече на плановите операции за които и цената е уговорена.

# 249
  • Мнения: 133
Ние отиваме към световна икономическа криза, седнали сме цени за такива удоволствия да чоплим 🙈🙈🙈


При мен не е удоволствие, а необходимост. Щях да ходя април за намаляване, по разбираеми причини , няма да отида 😁

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 16:21 от bubanka

# 250
  • Мнения: 19 717
Предвид масовото обедняване, което настъпва, си мисля, че ще паднат.

# 251
  • Мнения: 477
Предвид масовото обедняване, което настъпва, си мисля, че ще паднат.
Съмнявам се да паднат а токова ми се иска. просто ще стане както преди няма да може всяка втора мацка да си сложи така мечтаният бюст. А ми се иска да паднат защото все повече искам да си бутна нослето да стане чипо.

# 252
  • Мнения: 1 725
Аз да ги сменя с 500цц, ама при кого Grinning

# 253
  • Мнения: 19 717
Mims, да, но забравяш, че "преди" беше малка ниша с малко имена. Сега са доста повече лекарите и клиниките. Все някъде ще се подбият цените и всички ще искат да оцелеят. А с две пациентки на месец (примерно) ще им е трудно.

# 254
  • София
  • Мнения: 134
Момичета, рових назад в темите да търся за масажите на гърдите,но не намерих.
На кой ден започнахте с  масажите?
Къде в София ги правите и при кого? Цена?
Имам записани часове в Есте клиник, надявам се да мине карантината и да мога да ходя. Едната гърда ми е много твърда и се чудя дали мога вкъщи да започвам вече с тях, днес ми е 20 ден и леко ги масажирам.

Общи условия

Активация на акаунт