Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 9

  • 49 037
  • 781
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 290
Скрит текст:
Ето ме и мен престраших се Simple Smile 25 ден
350cc кръгли / Ментор среден профил! Дано всичко е наред при мен и при всички оперирани и бъдещи

Еми браво! Чуден резултат ! На мен ми допада формата и облия профил. Абе сегашната хирургия почти няма нищо общо с изкуственяшките бюстове от едно време. И като гледам какво се показва тук съм супер доволнА.Лошото е, че повечето хора като чуят силиконов бюст и ооо ужас ... Ти ще станеш част от онези, дето се помпат като балони и изглеждат после като надуваеми кукли. Да, ама не !
Една от най близките ми приятелки в началото реагира Много остро на намеренията ми . Видяхме се едва 5 дни след поставянето на имплантите.... Мииии мноооого се наслаждавах на изумената и реакция... Видиш ли не очаквала изобщо общата картина да изглежда толкова естествено 😁. Чак вметна, че трябва да потърси средства май...

# 271
  • Мнения: 45
Гърдите на Zea са наистина прекрасни, но са единствените , правени от Моллов, които на мен ми харесват. Някак си не му се получават много красиви, а нейните ме изненадаха Simple Smile

# 272
  • Мнения: 1 725
Сега си обясних някои неща. Наистина много хубави гърди на Zea, но и зърната са  в долния плюс, негов почерк. Но реално на тези гърди седят супер.

# 273
  • България
  • Мнения: 70
Какво мислите за импланти Nagor?Интересуваме и мнение за д-р Ковачев от Скин системс?

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 959
Сега си обясних някои неща. Наистина много хубави гърди на Zea, но и зърната са  в долния плюс, негов почерк. Но реално на тези гърди седят супер.
Не бих казала,  че е почерк на Молов,  моите са нагоре.

# 275
  • Мнения: 1 725
Какво мислите за импланти Nagor?Интересуваме и мнение за д-р Ковачев от Скин системс?
Аз ходих при него по същата схема. И да ти кажа, май доста добре седят. Имам и приятелка с тези импланти. Не мисля, че са по лоши от другите.

# 276
  • България
  • Мнения: 70
Имах насочена операция за 13.03 ,но предвид положението Ковачев я отложи за 16.03,а после за не определено време.При мен ще е повдигане и импланти  Нагор 390.Ще помоля за снимки ,ако е възможно.Малко се притесних като чета толкова негативни неща за доктора.

# 277
  • Мнения: 51
Благодаря ви много момичета! ❤❤❤ Предполагам, че ще се изменят още много и ще кача снимки след време отново тъкмо да направя и аз самата сравнение! Бъдете здрави! Бързо възстановяване на оперораните и успех на момичетата, които са взели това решение и са усетили своя доктор! Аз съм много доволна от грижите и професионалното отношение На моя лекар! Дано всичко да е наред с всички ни!

# 278
  • Мнения: 1 725
Имах насочена операция за 13.03 ,но предвид положението Ковачев я отложи за 16.03,а после за не определено време.При мен ще е повдигане и импланти  Нагор 390.Ще помоля за снимки ,ако е възможно.Малко се притесних като чета толкова негативни неща за доктора.
Къде четеш негативни мнения? Аз имам едни негови гърди, които съм запазила като снимка от тялото.бг и чесно казано за анатомични не съм виждала по-добри. Иначе и аз нямам друго мнение или наблюдение за него.

# 279
  • Мнения: 3 024
Сега си обясних някои неща. Наистина много хубави гърди на Zea, но и зърната са  в долния плюс, негов почерк. Но реално на тези гърди седят супер.
И аз съм го забелязала това при негови пациентки. обяснявам си го с неправилно избран имплант. Ако забележиш, всички са без обем отдолу под ареолите, а за да идат на нагоре и да са центрирани правилно трабва да има обем отдолу и да ги " избута". Тези на снимката като слегнат след няколко месеца ще са още по надолу.
Ако се запазят в това положение много ми харесват.

# 280
  • Мнения: 100
Момичета, извинявам се, ако е коментирано. Дали след карантината ще се вдигнат цените, без значение за увеличаване или намаляване.



Чака ни сериозна икономическа криза. Не съм експерт икономист, но незнам как това ще се отрази на цените на естетичните процедури.

# 281
  • Мнения: 477
Гърдите на Zea са супер приличат на моите. Зърната не са надолу добре са позиционирани като слязат на мястото си ще станат супер центрирани. Браво

# 282
  • Мнения: 8
Относно масажите, те са по специфични от това което гледаме в ютуб. Те се правят с цел наместване на импланта в джоба, отпускане на мускула, и предотвартяване какпсулна контрактура. Това ми го обясни рехабилитаторката при д-р Стоянов. Оперирана съм при него януари месец, и началото на март ходих на масаж. Той се прави като едната ръка се поставя под гърдата, а другата над. С горната се придържа импланта, а с долната, със съвсем леки движения се помества( все едно го завърташ по часовниковата стрелка). Но най-правилно е да си легнала и някой друг да ти го прави.

# 283
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Сега си обясних някои неща. Наистина много хубави гърди на Zea, но и зърната са  в долния плюс, негов почерк. Но реално на тези гърди седят супер.

И като Алина, не съм съгласна. Въобще не му е почерк.
Моите също са кръгли 300 сс и зърната при мен стоят по различен начин, по - скоро централно, но не и в долния полюс.

Зеа, прекрасни са - много красиви, браво:))) Отиват ти жестоко много, супер секси са:)

# 284
  • Мнения: 78
Моите са в долният полюс и са при Молов, както вече съм казвала.

Общи условия

Активация на акаунт