Кауфланд - тема 41

  • 46 801
  • 747
  •   1
Отговори
# 270
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
Еми да не се струпват много хора на едно място.
https://glas.bg/balgariia/za-da-se-izbegne-strupvaneto-mnogo-hor … sii-428144/ 

# 271
  • Мнения: 35 195
В понеделник си представям и аз ккво ще е .. Ще забравят и ограничения и всичко. Аз ако ходя, смятам да ве вторник/ сряда. За сега шкафовете да пълни.

# 272
  • sofia
  • Мнения: 419
Магазините няма да ги забранят.

# 273
  • Мнения: 35 195
Няма да ги забранят, но има ограничения кой кога може да пазарува

# 274
  • Мнения: 19 060
Ясно, ами според мен има достатъчно стока за да има промоции...
Тази седмица влизах 2 пъти в К и 2 във Фантастико, но след обяд, извън час пик .супер спокойно е.

Даже ме издразниха в К Борово вчера, защото вътре пускат прекалено малко хора, реално имаше минимално струпване на плодовете само ....а се чака дълго отвън.

# 275
  • Мнения: 25 885
Аз тази седмица не съм ходила в К.
2 пъти бях в Лидъл. Мисля, че ще става по трудно пазаруването в тези вериги. Хората ходят за 2 млека и 2 хляба от промоцията, и правят опашки.

# 276
  • Мнения: 5 329
А какво стана уж с това да няма промоции? Или още не е решено?
Без промоции кой ще пазарува в Кауфланд и другите вериги? Стандартните им цени са много завишени.

# 277
  • Мнения: 3 772
Харесах си сирене Елена, шоколадови трюфели, брашно, лиметки, портокали, пилешки бутчета, заквасена сметана, фъстъчено масло и може да грабна някой боб или тоалетна хартия Фамилия. Нищо от това обаче не ми е спешно и ако паниката ме тресне прекалено, може и въобще да не отида.

Вчера беше сравнително спокойно, имаше дезинфекциращи гелове, няколко вида даже, на Чисто, на Виктория Бюти и Дерма нещо си. Живасепт беше свършил. Цената беше около 3 лв за 50 мл. При нас бяха наредени при морките кърпички за грим и лосионите за тяло.

Не беше задължително да влизам с количка.

Последна редакция: сб, 21 мар 2020, 11:14 от Дидичка

# 278
  • Мнения: 4 303
Аз тази седмица не съм ходила в К.
2 пъти бях в Лидъл. Мисля, че ще става по трудно пазаруването в тези вериги. Хората ходят за 2 млека и 2 хляба от промоцията, и правят опашки.
За някои е и квартален магазин.

# 279
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
Стандартните неща като хляб, яйца, мляко, сирене не са кой знае колко скъпи. Ама като пуснат например както тази седмица брашно 2кг. с 20% намаление (например) много хора ще се запасят с по 10 пакета например, а някой на който му е нужен 1 пакет няма дя намери нищо и ще отиде на друго място, ще вземе на по висока цена и това означава, че трябва да обикаля по магазините, което точно това се опитваме да избегнем.
Ама могат да ограничат промоциите на нехранителни стоки. Виждала съм как и до бой се стига за чаршафи и какви ли не глупости. Добре че тази седмица няма -50%.

# 280
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Честно, сега нямам никакъв интерес да разглеждам брошури, защото разбирам, че няма да отида или да пратя ММ до Кауфланд. Майната му, че ще изпусна изгодни прИмоции.
Да сме живи и здрави, дет се вика! Sunglasses

# 281
  • Мнения: 4 303
Тази сутрин, малко преди 10,30 отидох до Кауфланд заради аптеката, другата наблизо не работи събота и неделя.
Народ, всеки взел по една количка и почти един до друг, няма ред, опашка, както някой беше публикувал.
Мен ме пуснаха до аптеката, но на излизане една жена се разправяше с охраната, че как може пенсионер да не я пуснат в магазина. Явно бяха пуснали една партида чакащи, а нея не.

# 282
  • Мнения: 48
Сигурно доставките на риба ще спрат.

# 283
  • Мнения: 10 214
Дано епидемиолозите се окажат прави и вирусът да отслабне по естествени причини, че ако разчитам на такива правила и такова спазване, накрая вярно военните ще ми доставят храна вкъщи без право да излизам.

Интересува ме днес като съботен ден забелязвате ли дефицит на най-търсените стоки от понеделник?

# 284
  • Мнения: 1 533
Тази сутрин, малко преди 10,30 отидох до Кауфланд заради аптеката, другата наблизо не работи събота и неделя.
Народ, всеки взел по една количка и почти един до друг, няма ред, опашка, както някой беше публикувал.
Мен ме пуснаха до аптеката, но на излизане една жена се разправяше с охраната, че как може пенсионер да не я пуснат в магазина. Явно бяха пуснали една партида чакащи, а нея не.
При нас на Лидл на сложили някаква табела, че не пускат повече от двама над 60 години на територията на магазина. Може и в К да има нещо такова. Пък как ще пазаруват от 8:30 до 10:30 по двама, не ми е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт