Кауфланд - тема 41

  • 46 739
  • 747
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Да не би да имат предвид по двойки, а не само два клиента в магазина?

# 286
  • Мнения: 48
Дано епидемиолозите се окажат прави и вирусът да отслабне по естествени причини, че ако разчитам на такива правила и такова спазване, накрая вярно военните ще ми доставят храна вкъщи без право да излизам.

Интересува ме днес като съботен ден забелязвате ли дефицит на най-търсените стоки от понеделник?
Не няма дефицит.

# 287
  • Мнения: 54 638
В малък квартален магазин пускаха само по 1 човек.
Където са съвестни, спазват хората.

# 288
  • Мнения: 25 799
В нашия квартален магазин, лелята на каса е с ръкавици, обаче те са целите черно-зелени. Произведени за бели. С тях пипа пари, стоките на хората, себе си... гнусна работа.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Криворазбрани мерки... Или просто нямат други ръкавици? Ужас, ужас!

# 290
  • Мнения: 7 295
От една седмица не съм ходила в К. , но следя и промоциите , и темата.Нямам належаща нужда от пазаруване , но много ми липсва разходката до там.Дано повече хора  проявят разум и търпение !
Сутринта в 9 улицата ни изглеждаше така (на опашките имаше хора от всякаква възраст)
Скрит текст:

При зумване се вижда до къде стигат последните чакащи , хубавото е , че са на голямо разстояние

# 291
  • Мнения: 3 745
Криворазбрани мерки... Или просто нямат други ръкавици? Ужас, ужас!
Най-вероятно нямат други. И на нас на работа ни раздадоха маски. На ден раздават по една...

# 292
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 842
Всички промоционални продукти ги има в Кауфланд. Аз ходих след обяд към 14-15 ч.

# 293
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Хвърлих едно око на брошурата. Ами с  тези прИмоции "две на цената на едно", захар, брашно, олио и тоалетна хартия на добри цени не ми се мисли какви опашки ще има другата седмица. Rolling Eyes

# 294
  • Мнения: 35 147
Това казваме и ние. То ще е бой

# 295
  • Мнения: 25 799
Надявам се, че бойните граждани вече са запасени.

# 296
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Надявай се Joy

В понеделник очаквам снимки в темата с опашки от по 50 човека.

# 297
  • Мнения: 48
хайде да ни оберат за последно.

# 298
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 842
Защо за последно, ние винаги сами си даваме. Money

# 299
  • Мнения: 1 811
А към обяд брошурите стояха във входа и никой не смееше да ги пипне. Друг път бързо - бързо изчезват.

Общи условия

Активация на акаунт